Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Udawanym? To znaczy?

 

Co do przełączania kanałów, może wynika to z tego w jakim stopniu masz zapełniony dysk? :> Na YT widziałem prezentację tego dekodera, kanały przełączały się dobrze, mam nadzieję, że gdy go będę miał też tak będzie. 3 sekundowe opóźnienie wytrzymam, ale to max :D

 

@EDIT

 

I jak myślicie dobrze będzie się sprawował na starym kilkuletnim/kilkunastoletnim(?) z niedużym ekranem telewizorze z "pupą" ?

Z tymi trzema sekundami obyś się nie przeliczył... Programy SD przełączają się u mnie dość szybko (4-5 sek.), ale HD to już około 7-10 sekund. Co do telewizora - HD to na nim nie ujrzysz, ale działać będzie normalnie.

Mój właśnie dzisiaj przestał nagrywać :( mam nadzieję, że się nie zepsuł sprzętowo, tylko, że jest to fail ze strony softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do przełączania kanałów, może wynika to z tego w jakim stopniu masz zapełniony dysk? :> Na YT widziałem prezentację tego dekodera, kanały przełączały się dobrze, mam nadzieję, że gdy go będę miał też tak będzie. 3 sekundowe opóźnienie wytrzymam, ale to max :D

 

@EDIT

 

I jak myślicie dobrze będzie się sprawował na starym kilkuletnim/kilkunastoletnim(?) z niedużym ekranem telewizorze z "pupą" ?

 

u mnie zaobserwowałem coś takiego, że przy przełączaniu kanałów HD "za pierwszym razem" po uruchomieniu dekodera czas wynosi ok. 7 sekund. najdłużej na Astrze... później jeśli powiedzmy "kanały się już wczytają" to za każdym razem trwa to o połowę krócej. kanały SD około 2 sekund. zapełnienie dysku nie ma żadnego znaczenia - z obserwacji wpływ ma na to soft, zapchana pamięć i nowe listy kanałów.

 

na CRT kiepsko widać "archaiczną GRAFIKĘ C+" ... opisy audycji są mało czytelne i trzeba bardzo wytężać wzrok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=_xoPPUkmGBY

 

Działa to mniej więcej tak jak tu? Bo z tego co wiem to 17.07 było nowe oprogramowanie, że ma działać jeszcze szybciej :P

 

Jeśli działa to tak jak na filmie, to będę zadowolony. Moi rodzicie mają HD 3000 z CP i kanały przełączają się mnie więcej tak samo, więc dałoby się wytrzymać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

ja mam po tym sofcie zupełnie inny problem,

wszystko sobie działa, jest ok aż tu nagle wyskakuje komunikat że brak aktywności i zaraz się wyłączy, chyba że kliknie się OK... No to naciskam i po dwóch minutach pojawia się znowu i znowu, aż w końcu zgaśnie mimo ze non-stop naciskałem OK.

Odłączanie od siedzi nie działa, zmiana kanałów również.

 

Ale trzeba przyznać że nowy soft przyśpieszył niesamowicie działanie dekodera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem forum i znalazłem instrukcję jak wyczyścić flash itp.

Spróbowałem (może nie zaszkodzi)., a dodatkowo jeszcze wyczyściłem dysk. Od tego momentu dekodera nie poznaję (naprawdę działa szybko). Kanały SD zmienia w około 2-3 sekundy, HD w 3-4s. Jednak jeżeli chodzi o obraz, to nic się nie zmieniło.

@bobekh ja jeszcze tego komunikatu u siebie nie widziałem, ale zobaczę jak to u mnie wygląda. On wyskoczył Ci po jakimś dłuższym czasie (3-4 godziny) czy krótszym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie każdy dekoder niezależny posiada Unicabe/scr a od niedawna też deki N. Może dodadzą ci programiści. Z drugiej strony Cyfra sprzedając ofertę z Pace PVR + multiroom i dodatkowy dek nie umożliwia wykorzystanie tego zestawu w pełni. Umożliwiają zakup anteny z twinem a jak podłączyć ten 3 kabel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak na chwilę zmienisz kanał i wrócisz?

 

NIestety tak jak napisałem wyżej naciskam ok i po 2min wyskakuje znów komunikat o braku aktywności, jeszcze kilka razy naciskam OK i w końcu sam się wyłącza. Zmiana kanałów również nic nie działa.

 

Może wgram od nowa tą aktualizacje, tylko jak ją się robi? pamiętam tylko ze trzyma sie dwa przyciski na dekoderze ale nie kojarzę które dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem telewizor to stary SHARP 42SA1E z 1 hdmi po podłączeniu dekodera wszystko gra po tym jak wyłączę i włączę ponownie TV (bez wyłączania dekodera) nie mam obrazu i dźwięku a TV nie da się przełączyć na inne źródło sygnału bo non stop próbuje wskoczyć po hdmi. Żeby ponownie oglądać muszę zrestarotwać dekoder.

 

Problem nie występuje gdy Pace jest podłączony kablem euro. O co chodzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy u kogoś tez występuje taki problem że na 1 z 3 muxów szwankuje pixelozą? dodam zeby było śmieszniej to ten najsilniejszy (mux 2) w katowicach mi na tym dekoderze szwankuje natomiast najsłabszy (ten z TVP), który u nas w Katowicach "żyje swoim życiem" raz dobrz a raz nie - działa prawidłowo. co wcześniej nie było takiego cyrku jak teraz mam, wie ktoś co mogło się stać? nie wiem czy to wina dekodera.... :x aha próbowałem nowe wyszukiwanie programów w różnych kombinacjach ,wył. dekoder na kilka min., reseta i nic nie pomogło :/:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy u kogoś tez występuje taki problem że na 1 z 3 muxów szwankuje pixelozą? dodam zeby było śmieszniej to ten najsilniejszy (mux 2) w katowicach mi na tym dekoderze szwankuje natomiast najsłabszy (ten z TVP), który u nas w Katowicach "żyje swoim życiem" raz dobrz a raz nie - działa prawidłowo. co wcześniej nie było takiego cyrku jak teraz mam, wie ktoś co mogło się stać? nie wiem czy to wina dekodera.... :x aha próbowałem nowe wyszukiwanie programów w różnych kombinacjach ,wył. dekoder na kilka min., reseta i nic nie pomogło :/:(

Mam podobnie, a do tego zamiast tvp katowice mam tv nova z Czech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...