Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

pewnie bylo 100x maglowane ale szukajac na 622stronach bedzie meczace

mam problem z nagrywaniem

podlaczone mam dwie anteny pod dekoder w ustawieniach zrobione na twins

gdy planuje nagranie 1min przed nagraniem dioda zmiania sie na fioletowa ale gdy przychodzi czas na nagranie nic sie nie dzieje dioda robi sie niebieska

z pojedynczym konwerterem nagrywa ok ale ja chce nagrywac i ogladac co innego

pomoze ktos z tym ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przeczytałem większość z tych ponad 600 stron o tym dekoderze i mam już jakieś pojęcie o tym co z czym działa i nie działa. Dekoder zakupiłem przedwczoraj. Ma załadowany soft 129. I dobre 3 godziny spędziłem tylko nad tym by zaktualizować listę kanałów by wszystko działało. No i w sumie działa. Nawet sprawnie. Po przeczytaniu teko tematu chciałem zaktualizować soft do wersji obecnej czyli 152. Zgodnie z instrukcją na stronie cyfry aktualizacja jest dostępna pt. 9:00 - pn. 9:00 czyli właśnie teraz. Cały czas dekoder jest ustawiony na kanał 1 i dalej w menu jest informacja o braku aktualizacji. Dodam, że dekoder był dziewiczy i nigdy nie używany więc musiał być jakimś leżakiem magazynowym. Bardzo proszę o pomoc. Dodam, że mam pakiet HD optimum.

 

EDIT: Udało mi się zaktualizować soft ale niestety coś poszło nie tak. Tzn wszystko działa sporo szybciej. Niestety nie mam zupełnie transmisji przez wyjście spdif. Nie ma ani DD ani niczego innego. Jest połączenie ale dekoder nie wysyła żadnego dźwięku. Wcześniej wszystko działało. Miał ktoś taki problem. Co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem z tym tunerem tak jest, że dziwnie reaguje... u mnie dwa dni temu nie nagrał rano Simsonów na C+ bo chyba próbował pobrać nowy soft ale się zawiesił - migała czerwona dioda kilka godzin i ani on ani off. Dopiero po wyłączeniu z zasilania dał się włączyć i po wymuszeniu aktualizacji na razie jest ok... u mnie na sofcie 152 jednak podgląd EPG (funkcja pilot) działa z dużym opóźnieniem a czasami wcale... na wersji 151 nie było takiego problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam takie zapytanie.

W tej chwili pace'a mam podłączonego do zwykłego tv naturalnie złączem AV. Niebawem chce się przesiąśc na tv HD. Czy wystarczy że podłącze pace'a złączem hdmi i do nowego tv i wszystko będzie chodzic bez problemu? Czy muszę coś grzebac w ustawieniach? pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co włączę tuner wyskakuje mi komunikat TV Rachunek

 

Nowy TV rachunek jest już dostępny,

aby go obejrzeć wybierz kanał 190.

 

Termin płatności do 18 dnia każdego miesiąca,

 

OK Zobacz teraz A Zobacz później

 

 

Ten komunikat wyskakuje co włączę tuner jest to denerwujące, czy da się go jakoś wyłączyć ? Fajnie jak Ci pokaże raz czy dwa i przypomni ale ciągle tak ma pokazywać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza rozdzielczość to 1080i, a potem można ustawić na 720p. Są to formaty HD, ustawienie zależy od rodzaju odbiornika (1080i-full HD, 720p-HD ready). Ja mam też ustawione na zoom 16/9 tak aby proporcjonalnie rozszerzał obraz 4:3 do 16:9 bez rozciągania obrazu tylko w poziomie. Polecam kupić też średnio dobry kabel HDMI bo te najtańsze łapią zakłócenia od innych urządzeń, co szczególnie może byc widoczne na obrazie HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...