Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dekoder z nowym oprogramowaniem i jakoś działa bez zarzutu..

moj pace tez z softem 150 w pierwszych dniach smigal dzialal odtwarzal reagowal

ale jak zauwazylismy z biegiem czasu podczas uzytkowania dekodera ZAPYCHA SIE jakby mu pamieci RAM brakowalo przez co dziala wolniej i wolniej ,

wg mojej oceny dekodera , to tak jakby w komputer z 1989 roku teraz probowac odpalic windowsa 7 i nie wyrabia i nie dziala i muli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... chcialoby sie powiedziec ile to juz lat , od momentu wprowadzenie pierwszego PHILIPSA :) same cyrki z teraz juz z obydwoma PVR ,

ja tam biore oferte N jak tylko powymieniaja sie wszystkimi kanalami :) N<--> C+ i bede korzystac z monsterboxa , siostra tydzien temu wziela N i po prostu sie zakochalem :) w tym dekoderze , no ale np brakuje mi w N kuchnia+hd, domo+hd czy ale kino+hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak musi byc tv hd.

Może więcej się nie wypowiadaj w tematch, o których nie masz zielonego pojęcia. Dekoder HD możesz podłączyc do zwykłego TV kablem euro-euro, euro-cinch. Będziesz odbierać programy HD pod warunkiem wykupienia tej opcji, bądź odbierając kanały HD FTA.Jedyny mankament tego wszystkiego, że nie będziesz miał jakości HD na zwykłym TV, ale program jak najbardziej będziesz mógł oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu dodano te wejscia usb na pace? chcieli przyszpanowac, ze potrafia? a pozniej braklo wiedzy by sprawic by dzialalo to? :D

 

 

TAK JAK PISZESZ :jupi:

dekoder udostepniany chyba juz ponad rok jak nie dluzej przez cyfre a TECHNICY MAGICY nie umieja chyba odblokowac w pelni portu USB ,

nie mowiac o " wgraniu " w dekoder kodekow by mozna po USB pliki wideo w dostepnych formatach ogladac nawet w full hd , mp3 czy jpg

 

żal i juz bo gdyby ktos porzadnie sie za to wzial to z tego pudelka ktore zbiera kurz i PSEUDO ODTWARZA cyfre mozna by cos wycisnac a tak DEKODER wyciska z nas piane na twarzy furie i odciski na palcu od kiepskiej reakcji na polecenia pilota , ach AMEN :):brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic lepiej nie podpinac bo p[beep]snie przy przelaczaniu kanalow :D i wtedy wogole z 1min by trwalo przejscie z kanalu na kanal :D

 

A tak na powaznie mi do nagrywania na usb nie potrzeba, ale niech zrobia wlasnie by mozna bylo z divixem film zalaczyc, albo fotki w .jpg odtworzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...