Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@reniew, podobne przypadki zaobserwowałem u siebie. nie dzieje się to często i tylko przy nagranych materiałach hd.

co ciekawe, jak się cofnie nagranie to dany fragment kolejny raz może nie 'przeskoczyć'

jak dla mnie procek nie wyrabia.

Potwierdzam, u mnie też od momentu aktualizacji do v150 zacina się co jakieś pół minuty i tylko na nagranym materiale lub w timeshiftingu. To już chyba nie może być wina softu, bo w sumie to "tylko" odtwarzanie.

A przy okazji: po zmianie softu zamulił strasznie. Każda operacja pilotem to +1 sekundy w stosunku do tego co było :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasir wiem, że nie po stronie HBO problem z napisami ale jak HBO dostanie lawinę maili że coś nie halo z ich ofertą u Cyfry to też będą ich gnębic by to naprawili, może postraszą karami... abonenci HBO w cyfrze mogą postraszyć wyłączeniem dodatkowego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle jest? W ogóle nie da się teraz korzystać z tego dekodera, zamula strasznie. Przeglądanie listy nagrań to tragedia, żeby zejść pozycję w dół czy górę trzeba czekać przynajmniej 4-5s. Nie mówię już o EPG. Co to kurde ma być? Dekoder kicha, a muli strasznie, nBox ma mnóstwo funkcji i jakoś nie zamula...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem reklamacje odnosnie napisów.

Napisałem zeby wyłaczyli mi pakiet HBO, że zgodnie z Dziennikiem Ustaw nr22 ,poz. 271 ,” Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni ustalonym w sposób określony w art. 10 ust. 1.”

Nie mam zamiaru przez 9 miesięcy płacić za coś z czego nie mogę w pełni korzystać.

Pisałem tez do HBO i zlali sobie to odpisując ze to cyfra plus jest winna i do nich mam pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech popracuje ze dwie godziny i z powrotem się zamuli, wystarczy reset i się poprawi i znowu z godzinkę dwie pracy i się zamuli... KICHA KICHA KICHA.

Wczoraj wieczorem jak mi już mulił nie do wytrzymania zresetowałem go przez wyciągnięcie wtyczki, pomogło na 1 - 1,5 godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym ,że Cyfra+ nigdy nie sprzedawała PVR na własność nikomu ani Philipsa ani też Pace a te co są na Allegro to poprostu delikatnie mówiąc z "nielegalnego uzysku"

 

Dokładnie tak:

 

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że dekoder HD PVR PACE 500 GB, z wbudowanym twardym dyskiem umożliwiającym nagrywanie, dostępny jest wyłącznie w formie najmu dla abonentów CYFRY+. Dzierżawa dekoderów HD PVR jest możliwa dla pakietów CANAL+ Start, CANAL+ Kompakt oraz CANAL+ Optimum.

Jednocześnie informuję, że wszelkie próby sprzedaży wspomnianego dekodera są nielegalne. Aukcje, na których proponowany jest dekoder są zamykane a konta użytkowników blokowane zgodnie z regulaminem serwisu aukcyjnego.

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

Z poważaniem,

[..]

Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt,włączył sie bardzo szybko i program tv tez załadował się szybko. Ale nic poza tym.

 

 

Co masz na mysli mowiac nic poza tym?

Nic poza tym to ze tak samo powolny jak był przy przeglądaniu programu.

 

U mnie jak mowie od rana chodzi wszystko ok i jestem już zadowolony z tego 150,chodzi mi lepiej jak 147...przynajmniej narazie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...