Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wlacha@ oprogramowanie tego Pace'a masz pt-pon zobacz str C+ http://www.cyfraplus.pl/technologie/spr ... derow.html poz2 i z boku masz zakładkę "instrukcja aktualizacji".Sprawdzenie wersji oprogramowania ostatni punkt/czyli menu-7-2/jak nie masz 143 lub wyskakuje Ci komunikat o nowym oprogramowaniu wciskaj OK trzeba odczekać parę minut i po bólu.Tylko nie wyłączać po żadnym pozorem wyłączać go z sieci.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę, to jest już hbo seriale, zamiast on demand, i "od razu widać który film juz mozna ogladac, a który dostepny wkrótce", nie trzeba najechac na dana pozycje - zmiana na plus, co jeszcze sie zmieniło, kto wie?

 

U mnie ta zmiana widoczna jest tylko na "Canal+ na życzenie", na "HBO seriale" nie ma znaczków dostępności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

W trybie normalnej pracy dioda nie świeciła, teraz świeci na niebiesko.

Poza tym co oni się tak uwzięli tych diod? Co aktualizacja, to zmiana kolorów. Mogliby chociaż wprowadzić nazwy programów w aplikacjach radiowych, jak np. jest to w Thomsonie TS4P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś żona używała dekoder i powiedziała że "cośtam się pojawiło" jak włączyła i "cośtam" przycisnęła na pilocie i wszystko działało (czyli chyba była aktualizacja softu???) ale... jak ja przyszedłem to po włączeniu dekodera wyskoczył błąd E508 - czyli z tego co sprawdziłem w tym wątku to błąd dysku czyli dekoder chyba do naprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co wy tu o diodach gadacie to porazka jak tylko cos takiego CYFRA+ - moja ulubiona platforma! zmienila a powinni duzo wiecej zmienic w pracy tego dekodera jak np. jego predkosc w mysleniu czy jakosc epg ktore jest wybrakowane a nie jakies smieszne diody to porazka CYFRY+ - mojej ulubionej platformy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKTUALIZACJA:

Postanowiłem zaryzykować i po prostu wyłączyłem wtyczkę.

Po ponownym wpięciu wtyczki do kontaktu dekoder wystartował, przeszedł w stan czuwania a po włączeniu pojawiła się informacja ze jest dostępne nowe oprogramowanie.Wcisnąłem OK.Aktualizacja ... i mam teraz dekoder z wersją 146 :jupi: a błąd E508 Dzięki Bogu poszedł w niepamięć.Czyli żona "cośtam" wcisnęła i nie aktualizował się soft.

(a piszę to bo może komuś przytrafi się podobna sytuacja)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspaniała wiadomość: diody mają nowy system świecenia. chyba dzisiaj nie usnę z wrażenia .... A OPISY AUDYCJI? na ESKA TV wciąż leci non stop LEKKOATLETYKA... RANCZO to serwis informacyjny itp. itd. (sic!) nagrywanie z time-shiftingu zmienia automatycznie tytuł audycji na poprzednią i inny opis... ŻENADA.. ale dioda świeci :/ a reszta niedomagań? przecież to jest produkt softopodobny.... poza tym porównywałem ostatnio jakość obrazu kanałów SD z nboxem. w PACE tło obrazu przechodzące z jaśniejszego w ciemny kolor to po prostu wędrująca pikseloza. czasem na HD też to jest widoczne z bliska. poza tym wieszanie się, nienagrywanie, czasem slow-motion zamiast płynności ruchu... w dodatku nieczytelne i słabo działające EPG.

 

niby fajny dekoder twin - ale ten SOFT to KATASTROFA. jest to największa porażka "techników-magików" z C+ - zastanawialiście się kiedyś czemu C+ stosuje taką strategię? w skali od 1 do 10 ten soft to max. 3. oszczędzają na prawdziwych specjalistach czy jak ? nie potrafię tego pojąć po co te przygłupy zajmują się DIODĄ zamiast rozwiązać prawdziwe problemy.... kanał 202 RTL FTA wciąż pokazuje "NIEOBSŁUGIWANY SYSTEM KODOWANIA" hehehehe..... ale DIODA pierwsza klasa ! poza tym wciąż brak synchro wizji z fonią na wielu kanałach "HD" m.in. non stop na FILMBOX HD, czasem na innych (NAT GEO HD, ANIMAL PLANET HD, BBC HD) i również na tych z astry: ARD i ZDF .... porażka ... jakość XXI wieku - "HD" wg. C+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do użytkowników innych dekoderów HD (własnych): czy u was Filmbox HD też nie ma synchro wizji z fonią ? kwestia przesyłu czy jednak Pace'a ? na MTVNHD też kiedyś nie było synchro - raczej wątpię żeby to była wina nadawcy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem konkretną zmianę na plus, teraz nagrywanie "z pilota" (bez wcześniejszego zaprogramowania z użyciem epg), zostanie zakończone z opóźnieniem, które można ustawić w menu "parametry nagrywania". Czyli jeśli program przesunie się w czasie, a mamy ustawione "zakończenie nagrania np.10 minut po", to nie przegapimy końcówki :jupi: Często padałem ofiarą tej niedogodności :/

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A wie ktoś może jak działa francuski Le Cube, bo to, że funkcjonuje w nim to, co w PACE PVR tylko jest, to już wiem, ale przydałyby się wrażenia z jakości generowanego obrazu, szybkość przełączania i takie tam "d u p e r e l e"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do użytkowników innych dekoderów HD (własnych): czy u was Filmbox HD też nie ma synchro wizji z fonią ? kwestia przesyłu czy jednak Pace'a ? na MTVNHD też kiedyś nie było synchro - raczej wątpię żeby to była wina nadawcy ...

Witam ja jestem użytkownikiem Pace PVR oraz TV Samsung LED 40C6000 i u mnie nie występuje problem z synchronizacją wizji z fonią, na wszystkich programach jest idealna synchronizacja. Pozdrawiam Seba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to co wyrabia Cyfra z softem do tego dekodera to jest jakieś nieporozumienie. Oni sobie zmieniają kolory diod zamiast naprawić to co nie działa faktycznie. Normalnie nie mam słów na to. Dodatkowo kilka dni temu pisałem do Nich właśnie w sprawie nowego softu i wytknąłem kilka błędów. W odpowiedzi uzyskałem informację, że nic nie wiedzą o nowym sofcie! (a pisałem do działu technicznego!) a na moją uwagę, że w EPG nie mogę zaprogramować nagrywania na Canal+ HD (nie mówiąc o braku EPG momentami na kanałach grypy TVN) bo go na liście nie ma to łaskawy Pan odpisał mi, że nie mają wpływu na to bo EPG przesyła nadawca programu :? To kto jest w takim razie nadawcą Canal+HD skoro nie Cyfra :?: TVNu programy jeszcze jestem w stanie zrozumieć (chociaż też ciężko skoro u konkurencji typu CP EPG działa jak należy) ale własne?

 

Ja osobiście mam zamiar ponownie napisać swoje uwagi do Cyfry. Być może jest to z mojej strony naiwne i Oni zapewne zostają na te uwagi obojętni ale mam zamiar pisać regularnie. Was też zachęcam do pisania do Nich. Może jednak w końcu się przyłożą i zrobią dobry soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ja zachęcam do wyrażania swoich opinii na ten i inne tematy, na takich opiniotwórczych forach, jak właśnie to, bo tu opublikowane teksty są czytane przez tysiące ludzi, w tym i przez pracowników platform satelitarnych, natomiast pisywane do C+ maile to jedynie krótki ping-pong, jak ja to nazywam, więc sens mały a efekt żaden i tylko paluchy bolą od trzepania nimi nerwowo po klawiszach.

 

Wszelkie krytyczne uwagi, dotyczące produktów medialnych i sprzętu do ich obsługi, TYLKO w takich miejscach jak to mają sens, jako że mają tu charakter publiczny (!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...