Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd Wy w ogóle macie informacje że soft będzie np. za godzinę??

Ludzie...

litości....

:crazy:

 

Oficjalne słowa z C+ brzmiały: soft zostanie dosłany 14.01 i.... od tamtej pory, po wysłaniu raz jeszcze 123RC wszystko ucichło...

w Wisacie odpowiadają: marzenia

w C+ teraz gadają: nie wiemy, ale co się dzieje, bo..., my nie widzimy błędów w działaniu Pace

 

 

Mam pytanie...

Czy jest szansa podłączyc Pace'a pod kompa w jakikolwiek sposób?

Pamiętajcie, że Kenvoodów i Pioneerów też z początku nie dało się po swojemu ... (poprawic :D:D

a dzisiaj, robi się co chce... (z softem) więc, na Pace też musi byc sposób...

 

A może informatyko-naukowcy z C+ czekają na jakiś prywatny wsadzik do C+?

Wtedy sobie ściągną przez p2p i będą mieli wreszcie nowy soft???? :jupi::jupi::jupi::lol2::lol2:

 

U Mnie jest nowy problem z softem... Po naciśnięciu MENU, często zostaje belka z nazwą i tytułem audycji widoczna podczas przełączania programów; świeci sobie przez chwilę i znika (na planszy MENU);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obdzieraj ludzi ze złudzeń.. 8)

wczoraj było info niby z e maila który dostają dystrybutorzy ze będzie nowy soft..pożyjemy zobaczymy...jak na razie dalej sie resetuje przy wchodzeniu w egp czy listę kanałów..choć trochę rzadziej..

 

edit

 

Informujemy, że jutro przed południem planujemy udostępnić nową wersję oprogramowania do dekoderów Pace HD PVR HDS7241.

 

Najważniejsze zmiany to:

1. Większenie stabilności pracy (chociaż wciąż moga się zdarzyć zawieszenia lub resety po uruchomieniu aplikacji).

2. Usunięcie problemów z nagrywaniem na TVN i kilku innych programach oraz z przerywaniem nagrań użytkownika (były przerywane przez nagrania VOD).

3. Usunięcie problemów z przewijaniem i skokami w trakcie oglądania nagrań VOD.

 

Ta wersja oprogramowania wciąż nie pokazuje nazw programów na wyświetlaczu VFD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie nowego softu!

C+ zawinęła Kota Ogonem, i twierdzi że wszystko jest OK...

Możemy tu tak gdybac nawet pół roku!

Procent zgłoszeń awarii dekoderów to 2!

2% ludności zgłosiło awarię! takie są oficjalne słowa C+!

Myślicie, że dla 2% będą pisac soft?

Poprawka pewnie będzie, ale, daję sobie łąpę upindolic, że na pewno nie w tym półroczu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w nowym sofcie 125/rc1 dekoder lepiej reaguje na pilota, z prędkością też jest miło...

Lista zmian...

1. Poprawa stabilności pracy dekodera.

2. Usunięcie problemów z nagrywaniem niektórych programów (m.in. TVN) .

3. Usunięcie problemu przerywania nagrań użytkownika.

4. Usunięcie problemów z przewijaniem i skokami w trakcie oglądania nagrań VOD.

5. Poprawki redakcyjne tekstów komunikatów ekranowych.

Najważniejsze problemy, które nie zostały jeszcze usunięte to:

1. Sporadyczne zawieszenia lub resetowanie się dekodera na niektórych aplikacjach

(np. Biblioteka, Program, Lista programów).

2. Na niektórych dekoderach może wystąpić problem z pobieraniem audycji

HBO Digital (szczególnie przy współpracy z pojedynczym konwerterem)

3. Brak nazw kanału na wyświetlaczu

To taki oficjalny komunikacik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a soft sam się zmieni przy uruchomieniu czy samemu trzeba pobrać.

włącz i wyłącz dekoder to będzie komunikat, a jak nie to menu-->8-->i jazda :D

Trzeba jeszcze naciskać, co by nie spoczęli na laurach... zwłaszcza z tym wyświetlaczem którego potencjał nie jest wykorzystany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Planujemy zmodyfikowanie algorytmu zarządzania diodą LED, aby jej działanie było bardziej intuicyjne dla użytkowników. Prawdopodobnie następna wersja oprogramowania będzie zawierała te zmiany.

 

Obecnie czerwona dioda oznacza tryb standby, niebieska - tryb aktywny, zaś czas na wyświetlaczu pojawia się w trybie standby, gdy w tle trwa nagrywanie (użytkownika lub VOD/HBO Digital). Nie ma sygnalizacji nagrywania, gdy dekoder jest w trybie aktywnym."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też się zmieniło na 125. A takie pytanie czy będzie wogóle sygnalizacja nagrywania na dekoderze ale na tv żeby ciągle pokazywało że coś nagrywa. Tak jak w tych starszych 250 gb. A wogóle skąd wiadomo że nowy soft się pojawił. Jest gdzie informacja na stronie producenta i co w nim zostało poprawione. CIekawe czy pracują jeszcze nad nowym softem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też się zmieniło na 125. A takie pytanie czy będzie wogóle sygnalizacja nagrywania na dekoderze ale na tv żeby ciągle pokazywało że coś nagrywa. Tak jak w tych starszych 250 gb. A wogóle skąd wiadomo że nowy soft się pojawił. Jest gdzie informacja na stronie producenta i co w nim zostało poprawione. CIekawe czy pracują jeszcze nad nowym softem. Pozdrawiam

Popatrz wyżej. pisałem o zmianach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak trudno zadzwonic na infolinie i się dowiedzieć

 

tam wszystko masz na tacy co i kiedy będzie ,sam technik mi powiedział że dalej jest to wersja RC czyli testowa ale już pracują nad wyświetlaczem i innymi problemami więc czekać cierpliwie

 

Zabacz ile ludzie czekali na stabilny soft do philipsa 250 2 LATA ! a tu miesiąc i już chodzi przyzwoicie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ja wiem tylko pytałem się skąd wiesz jakie były zmiany i czy coś wiadomo o następnych softach. A najgorsze to z tą sygnalizacją nagywania pozdrawiam

Wiem z pewnego źródła, od infolinii na maila dostalem odpowiedź na moje pytanie, poza tym jeśli chodzi o nagrywanie. To czytając instrukcje zauważyłem że przy opisie wyświetlacza jest napisane, że jeśli dekoder nagrywa to pomiędzy nr kanału a nazwą jest wyświetlana gwiazdka... jeśli teraz tego nie ma to analogicznie będzie w nowej wersji softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pewien dziwny problem z tym dekoderem pace a raczej z pilotem. na starym tv działał bez zarzutu. a gdy podlaczylem go przez HDMI do panasonica p42s10e. nagle pilot totalnie świruje przez minute działa pozniej przez 10 minut niereaguje. czasami dziala tylko przelaczanie kanalow inne przyciski na pilocie niedzialaja, nieiwem co poradzic, baterie sa nowe, na starym tv dzialalo ok. dziwne jest ze przyciski na dekoderze dzialaja normalnie , tylko na pilocie swiruja. a i jeszcze jedno jak wyłącze TV to wtedy pilot działa juz sprawnie, bo widze to na wyswietlaczu dekodera. jakies zaklocenia od tv? co to moze byc grane wie ktos moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...