Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli chodzi o Bielsko, najszybciej w Vobisia na Sarnim Stoku, często widziałem tam wózek pełen dekoderów

a i sam tam brałem nową ofertę na żonę wraz z PACE.

 

Z tych aktualizacji to mi tylko zegar pokazuję godzinę z dodaniem dwóch, o 16 miałem 18 ;)

 

Odnośnie nagrywania, na początku też nie nagrywal albo nagrywal 20 minut z zaprogramowanych 50,

teraz jakoś się mu poprawiło i nie narzekam - byle nie TVN :lol2: - odpukać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki błąd widzą posiadacze dekodera PVR HD od cyfry+ oglądając TVP1, TVP2, TVP Sport, TVP HD z satelity Astra:

 

2658806cf5fcc338m.jpg

 

dzwoniłem do techników jak zlikwidować tą plansze informacyjną żeby normalnie można było pooglądać TVP HD

 

mówił że to błąd softu i tak na razie będzie :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki błąd widzą posiadacze dekodera PVR HD od cyfry+ oglądając TVP1, TVP2, TVP Sport, TVP HD z satelity Astra:

 

Podobny błąd świeci na RTL2 CH na Hotbirdzie. Na dekoderach cyfry pod kanałem 205. Na filipach pvr hd (250) było i pewnie jest podobnie. Kanał może interesować pozbawionych dostępu do polsatu fanów F1. Ten sam kanał w wersji z 19,2"E jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do techników jak zlikwidować tą plansze informacyjną żeby normalnie można było pooglądać TVP HD

mówił że to błąd softu i tak na razie będzie :woot:

 

U mnie TVP HD jest na liście kanałów ale nie odbiera :(

Pojawia się czarny ekran i komunikat: brak sygnału.

 

u mnie na 250gb rtl2 normalnie sie wyswietla za to od wczoraj rtl juz bez paska "nieobsługiwany system kodowania"

 

U mnie komunikat "Nieobsługiwany system kodowania" na kanale RTL wyświetla się nadal.

 

Dzisiaj po raz kolejny dekoder zawiesił się i wyłączył na kilkadziesiąt sekund.

Oby warto było czekać na nowy soft ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj odebrałem dyskutowany dekoder i generalnie jestem zadowolony, ale mam jeden problem. Menu i aplikacje MHW (Radia, etc.) wyświetlają się w postaci kwadratu wielkości 1/3 ekranu wycentrowanego na ekranie. Telewizor jest poprawnie ustawiony w opcjach (SD + 4/3, niestety na razie jeszcze taki chwilę będzie...) a jednak wyśeitlane jest to w taki sposób.

Czy coś po prostu w konfiguracji pominąłem, czy to jest wada dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na wymianę dekodera czekam od zawarcia umowy, tj. 12.12.2009. Czy ktoś ma informacje, czy dekoder jest już dostępny gdzieś w Gdańsku, ew. w Sopocie lub w Gdyni? Byłem dziś zapytać w punkcie, gdzie zawierałem umowę (Media Markt Gdańsk) i pan powiedział, że "Tego dekodera jeszcze na oczy nie widziałem, ale czytałem na forach, że w Warszawie można bez problemu dostać". Myślałem, że zaraz tam padnę... Czy rzeczywiście nigdzie w Trójmieście nie ma? Bardzo proszę o odpowiedź;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...