Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dwie karty ale w spisie na rachunku napisali że mam multiroom'a

Szczerze mówiąc, to wolał bym by te karty zostały do końca umowy, bo tak, babka dokłada 40zeta do rachunku (u siebie ma tego wraka za grosza + drugą kartę). Jak by mi dali multirooma to bym musiał śmigac do niej co 6 godzin za miasto aktywowac.... buuu.... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ten dekoder ma wiatrak tak jak phil? Strasznie mnie denerwuje szum wiatraczka w philu a mam okazje wymieni na pace - czy pace jest cichszy? A jesli ma wiatraczek może go można jakoś odłączyc albo zablokowac?

a po co Ci wyłączający się samoczynnie dekoder z przegrzewającym się dyskiem?

...lepiej wymień Philipsa 250 na Philipsa/Peaca 250 - sprawdź tabliczkę znamionową z tyłu dekodera

było tu (na forum) już nie raz pisane, że te są cichsze :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nowy pytanie:

Wymienilem philipsa pvr na pace'a 500. Podłączyłem do amplitunera kablem optycznym. I teraz tak: Dolby Digital 5.1 mam praktycznie tylko na National Geo HD i czasami na MTV HD. Na poprzednim dekoderze na Canal+ Film HD na sciezce oryginalnej tez czesto mialem DD5.1. Teraz zawsze DD ale 2.0. Czy to znowy niedoróbka dekodera czy C+ w kulki leci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto odpowiedz na reklamacje dotyczaca obiecanej wymiany 250 na 500 :D

 

" Szanowni panstwo ,

 

serdecznie dziękuję za kontakt.

 

W odpowiedzi na zgłoszenie, uprzejmie informuję, iż z uwagi na przedłużenie Umowy z osobą nieuprawnioną (z Pani mężem) Umowa nie może być kontynuowana na warunkach, które zostały w trakcie tej rozmowy przedstawione.

Wyjaśniam, że konsultant udzielił błędnej informacji na temat możliwości wymiany dekdoera HD PVR.

 

Bardzo proszę o podanie numeru telefonu, pod którym będzie można się skutecznie z Panią skontaktować w sprawie ustalenia warunków kontynuowania Umowy.

 

 

W przypadku pojawienia się pytań, uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny (0801 066 066, 22 310 45 45), przesłanie faksu (22 310 45 44) lub e-maila (informacje@cyfraplus.com.pl).

 

Z poważaniem,"

 

Bo przedluzenie zawarli ze mna a umowa jest na zone, zona juz zadzwonila i podmienili.

Ale swoja droga maja bajzel jak diabli i jeszcze przyznaja sie ze wprowadzaja w blad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie karty ale w spisie na rachunku napisali że mam multiroom'a

Szczerze mówiąc, to wolał bym by te karty zostały do końca umowy, bo tak, babka dokłada 40zeta do rachunku (u siebie ma tego wraka za grosza + drugą kartę). Jak by mi dali multirooma to bym musiał śmigac do niej co 6 godzin za miasto aktywowac.... buuu.... :/

Instalator, to z miłości do Babci nie możesz pojechać raz na 6 godzin? :) No ale tak juz poważnie, to mogliby zostawić te 2 karty zamiast multirooma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Przeduzałem umwe przez BOK.Aneks na 13 miesięcy prestizowy + wszystkie hd + dekoder pvr za 0 zł(nagrane mam ze nowy model z większym dyskiem do odbioru w styczniu)Trafiło mi sie znalezc telefonicznie dekoder w punkcie Pace 500g.Dystrybutor powiedział ze bez problemu moge go nabyc.Pojechałem 40 km po niego a tu zonk.Dystrybutor nie moze mi go wydac bo nie przechodzi przez system.Zdziwony dzwoni na swoją infolinie a oni mu mówią ze pace tylko do nowych umów.I tyle go widziałem co w pudełku.Cyfra plus to więcej niz wielkie emocje.W sumie nie zalezy mi az tak bardzo na tym nowym modelu,ale tych mniejszych tez nie mają.Chodzi o fakt -niby sie nalezy ale .....szkoda gadac.Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rostbef

To w takim razie Cię oszukał, no bo w końcu musiał coś powiedzieć.... Każda wymówka jest dobra, a co my mamy zrobić w takiej sytuacji? Potulnie do domu i czekać.

Przedłużałem umowę w ten sam sposób co Ty, i wiem że każdemu kto ma w umowie wpisane: Terminal HD PVR należy się owy dekoder niezależnie od wielkości dysku. Sam to przerabiałem, ale rady tutejszej forumowej społeczności mi pomogły i jakoś sobie poradziłem.

 

Może się teraz wyłamie w tym temacie, ale mam ten dekoder już któryś tydzień i ani razu mi się nie zawiesił. Ogólnie jestem z niego zadowolony, może się włącza te 32 sekundy, ale jak dla mnie pracuje stabilnie, obsługuje DVB-T, szybko wskakuje sygnał DVB-S2 (o niebo lepiej niż w Samsungu DSB-H370G)

 

Póki co sądzę, że ma dwie wady:

1. Brak możliwości grupowania i dodawania kanałów.

2. Strasznie widać na nim kurz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rostbef

Witam równierz przedłużałem umowe w zeszłym tygodniu, faktem jest mimo zgody na infolini na wymiane sprzętu

dekoder pace 500GB nie chciał przejść przez system, ale skoro dostałem informację że moge go dostać równierz za 0 zł,

to byłem uparty i okazało się że pani z punktu cyfry (niedoinformowana) musiała zadzwonić na infolinie dla dystybutorów

i tam podała, że klient ma zgode na wymiane, podała nr seryjny tego dekodera, po czym pojawił się w systemie i wymiana była możliwa,

także upór się opłaca

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nowy pytanie:

Wymienilem philipsa pvr na pace'a 500. Podłączyłem do amplitunera kablem optycznym. I teraz tak: Dolby Digital 5.1 mam praktycznie tylko na National Geo HD i czasami na MTV HD. Na poprzednim dekoderze na Canal+ Film HD na sciezce oryginalnej tez czesto mialem DD5.1. Teraz zawsze DD ale 2.0. Czy to znowy niedoróbka dekodera czy C+ w kulki leci?

 

Wlasnie sprawdzilem na C+ Film HD oryginalna fonia DD2.0 wersja PL zwykle PCM

Jest jeszcze FilmBox HD tam nadaja DD5.1 w PL

 

Nie wiem jak u ciebie ale u mnie cos trzaska dzwiekiem w przelaczaniu kanalow na DD wine kabla wykluczam bo to Profigold

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ! podpisałem przedłużenie umowy tydzień temu (podstawowy plus hd i canał wynajem dekodera 10zł) i czekam na dekoder pace 500gb ale z tego co piszą użytkownicy istnieje możliwość że mogę jego nie dostać bo jest tylko dla nowych abonentów? konsultant nic o tym nie wspominał!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rostbef

Ogólnie jestem z niego zadowolony, może się włącza te 32 sekundy, ale jak dla mnie pracuje stabilnie, obsługuje DVB-T, szybko wskakuje sygnał DVB-S2 (o niebo lepiej niż w Samsungu DSB-H370G)

 

Póki co sądzę, że ma dwie wady:

1. Brak możliwości grupowania i dodawania kanałów.

2. Strasznie widać na nim kurz.

 

Też należe do tych którzy nie narzekają jak niektórzy instalatorzy ;)

Nagrywa prócz kanałów TVN jak należy, jest cichy, mi od 1 stycznia nie zawiesiłsię ani razu :D

Zapewne na stabilność wpływa to że podłaczony jest do QUADA ma dwie niezależne głowice i moze sobie działac jak tam chce :)

 

Oczywiście ma wady i to znacznie wiecej niż Ty piszesz - ale na dzień dzisiejszy kosztuje mnie 0zł nagrywa to co chcę :D bo TVN 'u to ja nie oglądam :) - brakuje mu dużo do moich leciwych dBoxII ale mam nadzieję ze coś wymyślą w najbliższym czasie :) i choć troszkę w funkcjonalnościach je dogoni ... jeśłi nie oni to może jakieś inne Leśne dziadki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rostbef

Ogólnie jestem z niego zadowolony, może się włącza te 32 sekundy, ale jak dla mnie pracuje stabilnie, obsługuje DVB-T, szybko wskakuje sygnał DVB-S2 (o niebo lepiej niż w Samsungu DSB-H370G)

 

Póki co sądzę, że ma dwie wady:

1. Brak możliwości grupowania i dodawania kanałów.

2. Strasznie widać na nim kurz.

 

Też należe do tych którzy nie narzekają jak niektórzy instalatorzy ;)

Nagrywa prócz kanałów TVN jak należy, jest cichy, mi od 1 stycznia nie zawiesiłsię ani razu :D

Zapewne na stabilność wpływa to że podłaczony jest do QUADA ma dwie niezależne głowice i moze sobie działac jak tam chce :)

 

Oczywiście ma wady i to znacznie wiecej niż Ty piszesz - ale na dzień dzisiejszy kosztuje mnie 0zł nagrywa to co chcę :D bo TVN 'u to ja nie oglądam :) - brakuje mu dużo do moich leciwych dBoxII ale mam nadzieję ze coś wymyślą w najbliższym czasie :) i choć troszkę w funkcjonalnościach je dogoni ... jeśłi nie oni to może jakieś inne Leśne dziadki ;)

 

Ja należę do tych którzy jednak się zgadzają z "niektórymi instalatorami". :wink:

Uważam że na razie dekoder jest delikatnie mówiąc - niedorobiony.

Mnie on będzie kosztował 140 zł i za te pieniądze nie ma mowy aby kupić coś podobnego ,

ale brak możliwości nagrania czegoś z TVN-u to jednak dyskwalifikacja dekodera z twardym dyskiem (I nie chodzi mi tutaj o TVN tylko o kanał TV)

I jeszcze jedno: zaplanujcie nagranie na kanale Eurosport 2HD lub Animal Planet HD w EPG 7 dniowym.

Nie można ,bo tych i kilku innych kanałów po prostu tam nie ma.

Też mam dekoder podłączony do Quada i wcale nie wpływa to na stabilność jego pracy.Restarty są i pewnie jeszcze będą.

Oczywiście rozumiem pewne braki na początku ale tak poważne błędy nie powinny być.

Mam tylko nadzieję (jak wielu na tym forum) że Cyfra w końcu się obudzi i poprawi oprogramowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...