Skocz do zawartości

SENSACJA WISI W POWIETRZU !!!


tadeo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem jedyna sznas na dobra oferte to jest VOD. Ale to bedzie jescze doddatkowo płate. Tylko tu takze nie wiadomo czy beda nowosci filmowe czy nie. Bo stacje mogły sie zabezpieczyc przed tym w podpisanych umowach z wytwórniami. To sie okaze w momencie startu tejrze usługi jak ona bedzie do konca wygladac. Ale bedzie to normalna wypozyczalnia fllmów. Co niekórym sie spodoba bo beda płacic za to co ogladaja , a nastapni beda nazekac, że skoro płaca abonament to powinni miec to bez dodatkowych kosztów. Na faktyczny kształt usługi mousimy poczekac az do jesj startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ITI ma podpisane umowy na najlepsze filmy, a to że pokazują je na zwykłym TVN z dużym opóźnieniem to nic nie znaczy (np. Władca Pierścieni, Matrix). Mogą zrobić kanał TVN premium na którym takie filmy będą pokazywane dużo szybciej, a poza tym ma być VOD a może nawet PPV.

 

TVN ma podpisane umowy, ale na TV otwarte, a nie na premium. Teraz jak C+ finansowo jest na plusie, to wątpie żeby dał sobie wydrzeć jakąś dużą wytwórnie. Jeśli chodzi o HBO, to te ich wytwórnie są z nimi powiązane. Właścicielami HBO są: Time Warner (WB, Castle Rock, New Line) Buena Vista (Disney, Touchstone, Miramax) i Sony Pictures (Columbia, Screen Gems i od niedawna MGM) Tak więc te wytwórnie napewno pozostaną w HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jaki okres Cyfra jest na plusie?Bo ja mysle,ze od jakichs 2 miesiecy traca obonentow i to tych cenniejszych(nie mam na mysli siebie-choc w pewnym stopniu tez sie raczej zaliczam).[beep]na podwyzka,zapowiedz braku zmian,pojawienie sie nowego konkurenta to wszystko doprowadzilo do wypowiadania umow,a ta tendencja w jakims stopniu pewnie jeszcze wzrosnie kiedy te ITI wejdzie juz na rynek.Dochodza do tego wydatki na lige hiszpanska,byc moze niedlugo NBA.To wszystko doprowadzi ich do niczego,bo w sumie stoja w miejscu.Skoro nie chcieli inwestowac w HD,mogli wykupic bundeslige,dorzucic/stworzyc nowy kanal filmowy.Oni nie maja juz pieniedzy na inwestycje,albo podobnie jak CP chca jeszcze nachapac ile sie da i odsprzedac calosc moze dla ITI,moze dla Murdocha.Na pewno za caly ten rok zyskow to oni miec nie beda,pomimo tych chorych cen.Dla nich najlepszym wyjsciem bylaby sprzedaz platformy wlasnie teraz,poki jeszcze ma ta jakas wartosc i ilosc abonentow,bo platformy z 200-300 tys abonentow nikt rozsadny nie odkupi,chybaze za bezcen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal rozczaruje cie- odlotu abo niema- ta podwyzka nic nie zmienila- sprzedaz idzie calkiem dobrze- po drugie platformy iti jeszcze niema- i nie wiadomo tak naprawde kiedy wystartuja- nie kazdy tez ma kablowke w vectrze, ktora mimo ze analogowa to ma jakosc lepsza niz cyfra+:):):):) .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki vod iti zyska oferte filmów premium,które będzie można zobaczyć nawet przed premierom w hbo czy canal+,takie jest założenie i działanie vod na świecie,gorzej sytuacja wygląda z prawami do emisji sportowych ale te umowy też się kiedyś kończą,więc tak naprawde cyfra nie ma skutecznej broni przeciw iti ,a wręcz przeciwnie to iti już w momęcie startu będzie górować nad cyfrom choć by technologiom przekazu czy sprzętem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki vod iti zyska oferte filmów premium,które będzie można zobaczyć nawet przed premierom w hbo czy canal+,takie jest założenie i działanie vod na świecie,gorzej sytuacja wygląda z prawami do emisji sportowych ale te umowy też się kiedyś kończą,więc tak naprawde cyfra nie ma skutecznej broni przeciw iti ,a wręcz przeciwnie to iti już w momęcie startu będzie górować nad cyfrom choć by technologiom przekazu czy sprzętem :)

 

Powiem ze nawet lepiej! Niewiem jak będzie w polsce ale w wiekszosci krajów gdzie działa VOD filmy mozna obejżeć nawet przed premierą na DVD!

 

Ciekawe ile kosztować będzie kupno takiego jednegofilmu! Umnie w wypożyczalni wypożyczenie DVD kosztuje 7zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal rozczaruje cie- odlotu abo niema- ta podwyzka nic nie zmienila- sprzedaz idzie calkiem dobrze- po drugie platformy iti jeszcze niema- i nie wiadomo tak naprawde kiedy wystartuja- nie kazdy tez ma kablowke w vectrze, ktora mimo ze analogowa to ma jakosc lepsza niz cyfra+:):):):) .pozdrawiam

Nie rozczarowales mnie :D ,mnie to w sumie wisi.To ida ciagle nowi naiwniacy,kuszeni tylko sportem,ktorego za wiele tam nie ma(porownanie z Premiere-wyglada na tym polu tragicznie).Co do "mojej kablowki" to ona nie jest moja,bo mam dostep tylko do 5 kanalow,ja jej nie oplacam.Cyfra nadaje jednak w tak nedznej jakosci,ze czesto obraz naprawde jest DUZO GORSZY niz z kablowki.Kiedys czesto juz byla mowa o tym,ze mozna tak s[beep]yc cyfrowy sygnal,ze w analogu odbior jest duzo lepszy niz ten cyfrowy.Jak sie sie zmniejsza bitrate jak polskie platformy powstaje taki efekt.Ja jednak widze,ze do Cyfry moge wrocic ewentualnie dopiero po jakiejs fuzji(i to raczej nie z CP)i wprowadzeniu satysfakcjonujacych mnie uslug,przy jednoczesnym utrzymaniu ceny na poziomie max 200zl na full mozliwosci platformy,co znajac ich dzialanie wydaje sie niemozliwe.PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w stanach na platformie dish network film w usludze VOD kosztuje 4,99$ , w usludze PPV film starszy 1.99$ do 3.99$ za nowosc.

 

nizej link do strony dish network: film prezentacja uslugi VOD

 

http://www.dishnetwork.com/content/prog ... ndex.shtml

Jak ja mam to sobie przeliczyć po kursie NBP ? , czy też, po kursie pozyskiwania pieniędzy z pracy w USA ? - bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet hbo i canal+ kosztuje 58pln,zakładając że film w vod kosztował by

5pln to dokładając 2pln mielibyśmy 12filmów,czyli po 3 w tygodniu i to takie jakie byśmy sami wybrali,dodatkowo mogła by być możliwość oglądniecia w HD dolby digital ,co dodatkowo przemawiało by na zalety

tego rozwiązania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale popatrzcie sami ile osób kożysta z wypożyczalni DVD. Moze nie tyle co pare lat temu jak oferowali wtedy kasety VHS ale jednak mają dalej klientów. Jeden film w zależności od tego czy jest nowościa i nawet w zależnosci od miasta gdzie sie go wypożycza kosztuje te 5 - 8 zł. I to własnie z wypożyczalniami będzi ekonkurowało VOD a nie z kanałami typu C+ czy HBO. Nie mylcie pojęć. Na HBO czy innym kanale premium za rok pojdzie tem film co dzisiaj jest w VOD, dlatego tyle to kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...