Skocz do zawartości

Parowanie karty z modułem


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy według Was Cyfrowy Polsat spełni kiedyś obietnicę i pozwoli na parowanie kart z CAM Nagravision?

Już dawno temu zapowiadali taką możliwość. Do tej pory głucho w tej sprawie. Zasłaniają się licencją.

Tymczasem inne platformy stosujące Nagrę problemu nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej prawdopodobna jest obawa, że N2 zostanie ponownie w pełni rozpracowany. Już "balia" przecieka (Premiere teraz znowu piracko, Digital + i TV Cabo na kartach K3). Ale zamiast budować fortecę (i tak w końcu zostaną złamani) powinni zacząć myśleć o wymianie kart i wraz z wymianą uruchomić sprzedaż CAM z nowymi kartonikami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzwoniłem do BOK Polsatu a tam poinformowano mnie, że niestety na razie nie znają dokładnego terminu wprowadzenia modułów CAM, chociaż rano na ich stronie była już informacja, że moduły sa dostępne ale teraz już takiej informacji nie ma. Czyli ciągle trzeba czekać. Ja osobiście mam trzy tunery satelitarne i nie potrzebuje czwartego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu ! Sparowane, to sparowane, ale jednak, to moduł "CI", a nie cały tuner ! :)

 

Może sobie to wezmę z tym pakietem "mini" i do "Cyfry+" dorzucę sobie główny "Polsat", którego teraz rzecz jasna nie mam. :D

 

Z drugiej strony kto wie, czy skoro są już kanały kodowane w "Seca 2" na transponderze "Polsatu" nie doczekamy się też głównego "Polsatu" w "simulcrypcie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sprawdzone źródła, ale sprawa nie jest przypadkowa i ma związek z C+ - chodzi o odciążenie 10.719V, gdzie C+ będzie testować HDTV, ale oficjalnie C+ się tak nie chciała poniżyć i prosić konkurencji, więc zrobiono to "sposobem" :lol:

 

PS: Niebezpiecznie schodzimy z tematu... W ramach powrotu ciekawe jak będzie ze współpracą ich CAM-ów z tunerkami - czy będzie działać, czy kolejna szopka jak z Eurosportami :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kasę oczywiście; można powiedzieć, że to sprytne usunięcie konkurencji jednocześnie, bo pakując do siebie AXN-y CP stracił miejsce na testy HDTV i już nie ma gdzie eksperymentować... A C+ teraz miejsce już ma i będzie eksperymentować :idea:

 

W ramach powrotu: No właśnie nie wiadomo. Chociaż żeby nie było problemu z popularnymi u nas w Polsce odbiornikami. Jak nie będzie to dobrze pracować to znowu będzie falstart CP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że moduł Polsatu będzie działał na moim DSR-7001. Wprawdzie obecnie mam Cyfrę (wziąłem w sierpniu), ale gdy tylko Polsat wprowadzi do oferty TVP 3 (nawet, jak będzie dostępny tylko FTA na Astrze), Discovery Travel & Living, oraz najważniejsze - BBC Prime (ten kanał powinien być według mnie w Polsacie), to gdy tylko skończy mi się umowa z Cyfrą, to biorę Polsat. Ciekawe, jakie są szanse, żeby HBO MaxPak był dostępny nie tylko na wyłączność w Cyfrze, ale na wszystkich trzech platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAMy mają chodzić podobno z sześcioma najbardziej popularnymi tunerami.

 

Niech ktoś mi wytłumaczy czemu akurat tylko z 6 modelami (pewnie zaraz padnie: "wymogi bezpieczeństwa", czy coś w tym stylu :D )???

 

Moduł powinien być pełnowartościowy bez jakichś ograniczeń, poza "parowaniem" z kartą oczywiście (inaczej to będzie nieuczciwe, tzn. promowanie określonych producentów kosztem innych, a zwłaszcza kosztem użytkowników ! - wiem, że to ostro zabrzmiało :) ) !

 

Edycja Burli: Wykasowałem część traktującą o piractwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...