Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, waldi123 napisał(a):

Oczywiście, że ja pamiętam i ponad 300 000 abonentów na nieoficjalnym fan page, którzy głośno wyrażali swoje zdanie na temat horendalnych podwyżek abonamentów. Pamiętają to również odwołani członkowie zarządu operatora Canal+ za rozminięcie się z rzeczywistością oraz potraktowanie tysięcy swoich abonentów tak samo jak teraz, jak dojną krowę. Powiesz, że to nic nie znaczyło ? Przypomnij sobie tamten czas i oficjalne zaproszenie wystosowane przez zarząd Canal+ do organizatorów tamtych protestów. Zajrzyj do segregatora i jeszcze raz sobie przeczytaj list, który dostałeś (o ile byłeś wtedy już abonentem platformy) z wyrazami ubolewania i przeprosinami za takie podejście platformy do swoich klientów. Pamięć widzę krótka. Nie będę powtarzał po raz kolejny tego co pisałem wcześniej o obrońcach platformy. To co piszesz sam tutaj do nas na forum jest wystarczające dla wszystkich.

A wiesz że rządzili wtedy ludzi z nki, po tym wszystkim polecieli i zaczęły się rządy francuzów. To nie uniknione jeśli dublowaly się umowy i oferta, poleciały masowe rezygnacje.

bo tyle ludzi miało podwójne umowy a inni wykorzystali sytuacje do bezkarnego zerwania aby renegocjować bo zmieniła się strona umowy i pakietyzacja. Taki był wymóg urzędu antymonopolowego.

Edytowane przez LorDx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej umowie stoi jak byk:  Mistrzowska Piłka za 0 zł do 31.12.2025, następnie 30 zł/mies.

Złożyłem reklamację z wnioskiem o udostępnienie nowego pakietu na poprzednich warunkach i jednocześnie w razie braku akceptacji od razu w tym samym mailu rezygnacja przed terminem z powodu zmiany oferty programowej.

 

Zobaczymy co odpiszą.

Edytowane przez ainsztain
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, muza_tv napisał(a):

 

 

Wyłączono tylko pakiet, który zgodnie z zapisami umowy miał być wyłączony.

Każdy wybiera do dyskusji to co jemu odpowiada, możemy tygodniami sobie tutaj podawać różne uszczypliwości. Problem jest związany ogólnie z traktowaniem klienta jak dojnej krowy, która ma w zębach przynosić kasę i milczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, czerstwy napisał(a):

Nie pisemna tylko akceptacji linku w meilu🤣

I uważasz, że bez tej formy akceptacji umowa nie wejdzie w życie? Niespodzianka: nie musisz nic klikać i również wchodzi.

Ale nie o to w tym wątku chodzi. Każdy ma prawo do złożenia reklamacji i na pewno ani ty ani inne osoby prześmiewczo wypowiadające się na tym forum nie są decyzyjne jaki będzie efekt tej reklamacji (chyba, że jestem w błędzie i mamy tutaj do czynienia z pracownikami C+ rozpatrującymi reklamacje). Myślę, że C+ już wielokrotnie było bardzo pewne swoich działań, a jednak decyzja UOKiK ze stycznia tego roku o karze ponad 46 mln zł zapadła. Obstawiam, że komentarze były wtedy bardzo podobne do twoich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, muza_tv napisał(a):

 

 

D Wyłączono tylko pakiet, który zgodnie z zapisami umowy miał być wyłączony, o czym klienci zostali poinformowani w umowach. To serio jest proste do zrozumienia.

Widziałeś tutaj screeny umów abonentów z terminami na Polsat Sport Premium po 30 czerwca 2024 roku ? Ja widziałem. Jakoś te osoby, które to pokazywały nie podali informacji, że operator do nich się odezwał z rozwiązaniem problemu. To świadczy o traktowaniu klienta przez operatora. Nikt mi nie wmówi, że to jest w porządku. Te osoby właśnie czytają tak ulubione tutaj przez niektórych umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, adtur napisał(a):

I uważasz, że bez tej formy akceptacji umowa nie wejdzie w życie? Niespodzianka: nie musisz nic klikać i również wchodzi.

Ale nie o to w tym wątku chodzi. Każdy ma prawo do złożenia reklamacji i na pewno ani ty ani inne osoby prześmiewczo wypowiadające się na tym forum nie są decyzyjne jaki będzie efekt tej reklamacji (chyba, że jestem w błędzie i mamy tutaj do czynienia z pracownikami C+ rozpatrującymi reklamacje). Myślę, że C+ już wielokrotnie było bardzo pewne swoich działań, a jednak decyzja UOKiK ze stycznia tego roku o karze ponad 46 mln zł zapadła. Obstawiam, że komentarze były wtedy bardzo podobne do twoich.

a te 46 mln z czego zapłacą ? maja drukarnie banknotów w piwnicy ? doliczają do każdej umowy parę zł i tak państwu zapłacą.

Edytowane przez LorDx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LorDx napisał(a):

Bo taka jest natura biznesu, nie robienie komuś dobrze tylko zarabianie, prawnicy siedzą po nocach robiąc regulamin korzystny dla operatora a nie dla klienta.

Tak napisali regulaminy żeby mieć rację.

Na szczęście mamy w tym kraju instytucję taką jak UKOiK. Zobaczymy co oni mają do powiedzenia w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, waldi123 napisał(a):

Oczywiście, że ja pamiętam i ponad 300 000 abonentów na nieoficjalnym fan page, którzy głośno wyrażali swoje zdanie na temat horendalnych podwyżek abonamentów. Pamiętają to również odwołani członkowie zarządu operatora za rozminięcie się z rzeczywistością oraz potraktowanie tysięcy swoich abonentów tak samo jak teraz, jak dojną krowę. Powiesz, że to nic nie znaczyło ? Przypomnij sobie tamten czas i oficjalne zaproszenie wystosowane przez zarząd operatora do organizatorów tamtych protestów. Zajrzyj do segregatora i jeszcze raz sobie przeczytaj list, który dostałeś (o ile byłeś wtedy już abonentem platformy) z wyrazami ubolewania i przeprosinami za takie podejście platformy do swoich klientów. Pamięć widzę krótka. Nie będę powtarzał po raz kolejny tego co pisałem wcześniej o obrońcach platformy. To co piszesz sam tutaj do nas na forum jest wystarczające dla wszystkich.

Pamięć to ty masz krótką bo nawet nie wiesz kto z kim sie łączył 🤣 A protest był nie tylko o podwyżki a chceli przenosić ludzi na nową pakietyzację. A organizator dostał w łapę i ANTY NC+  umarło z dnia na dzień🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, czerstwy napisał(a):

 A organizator dostał w łapę i ANTY NC+  umarło z dnia na dzień

A abonament w jakiej wszedł cenie, to też może pamiętasz? Poza tym radzę uważać na słowa - pomówienia bez dowodów sporo kosztują.

Edytowane przez waldi123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, adtur napisał(a):

I uważasz, że bez tej formy akceptacji umowa nie wejdzie w życie? Niespodzianka: nie musisz nic klikać i również wchodzi.

Ale nie o to w tym wątku chodzi. Każdy ma prawo do złożenia reklamacji i na pewno ani ty ani inne osoby prześmiewczo wypowiadające się na tym forum nie są decyzyjne jaki będzie efekt tej reklamacji (chyba, że jestem w błędzie i mamy tutaj do czynienia z pracownikami C+ rozpatrującymi reklamacje). Myślę, że C+ już wielokrotnie było bardzo pewne swoich działań, a jednak decyzja UOKiK ze stycznia tego roku o karze ponad 46 mln zł zapadła. Obstawiam, że komentarze były wtedy bardzo podobne do twoich.

Tak bez twojej zgody uruchomią ci ofertę🤣 Idz bajki opowiadać gdzie indziej może tam ktoś łyknie😂

Teraz, waldi123 napisał(a):

A abonament w jakiej wszedł cenie, to też może pamiętasz?

A pamiętasz po tej obniżce ile utracili praw jak się skończyły umow?🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waldi123 napisał(a):

Na szczęście mamy w tym kraju instytucję taką jak UKOiK. Zobaczymy co oni mają do powiedzenia w tej kwestii.

Ten urząd nie jest od prowadzenia biznesu jakiegokolwiek, ocenia umowy i regulaminy tak jak są napisane, a nie tak jak sobie ktoś życzy skutek końcowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ainsztain napisał(a):

W mojej umowie stoi jak byk:  Mistrzowska Piłka za 0 zł do 31.12.2025, następnie 30 zł/mies.

Złożyłem reklamację z wnioskiem o udostępnienie nowego pakietu na poprzednich warunkach i jednocześnie w razie braku akceptacji od razu w tym samym mailu rezygnacja przed terminem z powodu zmiany oferty programowej.

 

Zobaczymy co odpiszą.

Ale przecież do tej opcji jest też regulamin, który jest załącznikiem do umowy, którą podpisywałeś. 

Sorry, ale tego typu postami tylko się ośmieszasz. 

 

11 minut temu, LorDx napisał(a):

Szczegółowe Warunki świadczenia
Opcji dodatkowej Mistrzowska Piłka z dnia 28.01.2019 r.

 

Ten regulamin ma blisko 5 lat, do tej pory był legalny a teraz bez jakiejkolwiek zmiany już nie :D Jeśli urząd go badał i orzekł że jest ok, teraz nagle nie orzeknie że je be :D

 

 

Bo wtedy było za 0zł, a teraz za 20zł. I stąd też regulamin z "legalnego" stał się "nielegalny". 🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc to Eleven też ma zjazd, będą biegać z roszczeniami :D

 

Wraz z końcem sezonu 2023/24 niektórym polskim nadawcom skończyły się prawa do transmisji ważnych pucharów i lig piłkarskich. Wśród nich jest Eleven Sports (Ligue 1 z sublicencją dla CANAL+, Serie A, Puchar Anglii),

 

To co tam zostało prócz la Liga  ? :D

https://satkurier.pl/news/237577/waza-sie-losy-praw-sportowych-akt.html

Edytowane przez LorDx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, ainsztain napisał(a):

W mojej umowie stoi jak byk:  Mistrzowska Piłka za 0 zł do 31.12.2025, następnie 30 zł/mies.

Złożyłem reklamację z wnioskiem o udostępnienie nowego pakietu na poprzednich warunkach i jednocześnie w razie braku akceptacji od razu w tym samym mailu rezygnacja przed terminem z powodu zmiany oferty programowej.

 

Zobaczymy co odpiszą.

 

 

Ja w umowie mam, że Mistrzowska Piłka jest dla mnie za 0zł do momentu dezaktywacji tego pakietu (czytaj - nawet po okresie dwuletniej promocji, aż sam nie zmienię całego pakietu usług).

 

Niemniej mam też kartkę zatytułowaną:

 

Szczegółowe Warunki świadczenia Opcji dodatkowej Mistrzowska Piłka (dokument datowany na styczeń 2019r.)

 

I tam już w treści jest napisane, że warunki te obowiązują do 30.06.2024.

 

Zapewniam Cię, że u Ciebie jest podobnie

Edytowane przez adam-adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LorDx napisał(a):

Patrząc to Eleven też ma zjazd, będą biegać z roszczeniami :D

 

Wraz z końcem sezonu 2023/24 niektórym polskim nadawcom skończyły się prawa do transmisji ważnych pucharów i lig piłkarskich. Wśród nich jest Eleven Sports (Ligue 1 z sublicencją dla CANAL+, Serie A, Puchar Anglii),

 

To co tam zostało prócz la Liga  ? :D

https://satkurier.pl/news/237577/waza-sie-losy-praw-sportowych-akt.html

Z Canal+Online z sekcji Sport zniknął button z Ligue1. Myślę, że tutejsi dyskutanci znajdą powód do wnioskowania o obniżkę ceny za pakiet C+ za 19,90zł. Przecież na pewno namiętnie oglądali każdy mecz ligi francuskiej, a teraz mogą nie mieć takiej możliwości. 🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mingo napisał(a):

Na Polsat Sport Premium czy na pakiet Mistrzowska Piłka? Bo to jest różnica. 

W skład pakietu MP wchodziły kanały Polsat Sport Premium. To, że je wyłączyli to ich problem. Natomiast czymś zupełnie innym jest żądanie 20,- PLN za coś co do tej pory abonent miał w abonamencie bez jego wcześniejszego obniżenia. Skoro w cenie był pakiet MP tzn. abonent za niego płacił mimo, że to była promocja. Idę logiką adwersarzy na tym forum.

mistrzowska-pilka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, czerstwy napisał(a):

Po przejściu umowy na czas nieokreślony to raczej za tą opcję wskakuje cena standardowa.

Nie. Zależy od zapisów umowy.

Na pierwszej stronie umowy masz podsumowanie tego co posiadasz w swoim pakiecie.

 

U mnie po okresie promocji Entry z C+ wzrasta z 50 na 57zł (jest to wyszczególnione w tabeli)

C+ 4K mam dalej za free, dekoder też, tak samo jak Viaplay oraz MP.

Jedyne co mam z pakietów płatne to Eleven które z 10zł zmienia się na... 10zł.

 

i  podejrzewam, że wiele osób ma podobnie.

 

Edytowane przez adam-adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, k05 napisał(a):

Z Canal+Online z sekcji Sport zniknął button z Ligue1. Myślę, że tutejsi dyskutanci znajdą powód do wnioskowania o obniżkę ceny za pakiet C+ za 19,90zł. Przecież na pewno namiętnie oglądali każdy mecz ligi francuskiej, a teraz mogą nie mieć takiej możliwości. 🤣😂

Wiele razy tutaj już pisaliśmy o różnych uszczypliwościach. Proszę je sobie darować, a jeżeli nie da się uprzejmie proszę nie odpowiadać w takim razie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, adam-adam napisał(a):

Nie. Zależy od zapisów umowy.

Na pierwszej stronie umowy masz podsumowanie tego co posiadasz w swoim pakiecie.

 

U mnie po okresie promocji Entry z C+ wzrasta z 50 na 57zł (jest to wyszczególnione w tabeli)

C+ 4K mam dalej za free

dekoder tez

Viaplay również oraz to samo było przy MP

Jedyne co 

 

Czyli wzrasta pakiet podstawa a opcje zrabatowane zostaja po staremu za 0 zeta😂Bardzo ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...