Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ważne jaką czcionką i na której stronie, ważne że jest napisane @Splawik nie wierze że oglądając tyle sportu nie wiedziałeś kiedy jakie prawa do transmisji  i komu się kończą a to że przepłacasz zamiast negocjować "składaki" to już tylko Twój wybór i operator nie ma na to żadnego wpływu.....  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_  wiedziałem z grubsza, że prawa Polsatu się kończą, przejrzałem na szybko dokumenty w tym tabelę z zestawieniem opcji, która jest ważna do kiedy i za ile. Zresztą - nawet przed chwilą sprawdziłem w panelu klienta, że opcja ta jest aktywna a po przejściu na czas nieokreślony mam za nią w prognozie 30 PLN ;) Zresztą wiesz, to Canal+ pozyskał te prawa. Te same, które wcześniej oferował mi w abonamencie kupując je od konkurencji. Równie dobrze mogliby ten Super Sport nazwać Mistrzowska Piłka, i to by było fair.

 

Czy przepłacam - nie wiem, mam 119 PLN za Superpremium 4k, 55 za Netflixa 4k (w poprzedniej umowie miałem 38), 19 za Viaplay Medium + 3 za History. Pewnie można taniej, wiadomo, ale po to właśnie biorę Superpremium 4k, Viaplay, i Mistrzowską Piłkę, żeby nie dokupować potem pakietu Super Sport ;)

Edytowane przez Splawik
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Splawik napisał(a):

 

Czy przepłacam - nie wiem, mam 119 PLN za Superpremium 4k, 55 za Netflixa 4k (w poprzedniej umowie miałem 38), 19 za Viaplay Medium + 3 za History. Pewnie można taniej, wiadomo, ale po to właśnie biorę Superpremium 4k, Viaplay, i Mistrzowską Piłkę, żeby nie dokupować potem pakietu Super Sport ;)


I to Twój błąd gdybyś składał ten pakiet miałbyś to co masz w dużo niższej cenie więc na dopłatę do nowego pakietu jeszcze by Ci starczyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, LorDx napisał(a):

To gratuluje skasowanym być za 12 miesięcy jawnie w papierach a nadawać 10 bo regulamin.

Jeszcze mieć wyszczególnione ze to 20 zł kosztuje :D

 

17 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

20 zł kosztował pakiet Eleven + PSP, a Wielka Piłka to był pakiet C+, Eleven i PSP ze sporym rabatem.

Rabat chyba właśnie był 20 zł.

Tak, rabat na Wielką Piłkę był 20 zł. Zamiast 74 zł było 54 zł i jednorazowa opłata za rok z góry 648 zł. Tylko nie pamiętam na co był ten rabat 20 zł, na C+ czy Eleven + PSP, bo jak na ten drugi to nic nie muszą zwracać, bo nie da się zwrócić 0 zł, a jak rabat był na C+, to wtedy z Eleven + PSP zwrot 10 zł za samo PSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomo1985 napisał(a):

Owszem na samym końcu umowy bodajże na 28 stronie jest małymi literkami odnośnik że programy Sa do 31.06.2024.  ale ta adnotacja powinna być przy tej tabelce tak mi się wydaje. Zamierzam to reklamowa zobaczymy jak się odniosą do tego .

 

Wierzę Ci. Na pewno tak było. Szczególnie, że czerwiec ma 30 dni. 🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wodnik SzuwarekWszystko zależy jaka była konstrukcja umowy, łączna w jednym worze czy porozbijana na pakiety.

To musi być czytelnie rozpisane, było tak wiele ofert czasowych mniejszych lub większych, każdy przypadek to osobna sprawa.

Nie palili by się do zmian z dobrego serca na nową LM gdy nie mieli w tym interesu, a mają bo zbabolili umowy subskrypcji na swoja niekorzyść.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomo1985 napisał(a):

 Się czepiasz no do końca czerwca było napisane . Nie zaśmiecaj tematu niepotrzebnymi uwagami 

Właśnie - po co śmiecić wątek "gorzkimi żalami", że się coś podpisywało na dwa lata z świadomością dostępności tylko do końca czerwca 2024, a teraz pretensje, że nie ma tego w pakiecie. 🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, k05 napisał(a):

Właśnie - po co śmiecić wątek "gorzkimi żalami", że się coś podpisywało na dwa lata z świadomością dostępności tylko do końca czerwca 2024, a teraz pretensje, że nie ma tego w pakiecie. 🤣😂

Skoro uważasz że fakt że w maju konsultant nic nie wspomniał o końcu dostępności tych programów oraz w zestawieniu ofert pakiet mistrzowska piłka widnieje za 0 zł do 31.05.2026 . Jakbym był poinformowany to bym tutaj nie pisał .  To jest dla Ciebie ok ?to po co śledzisz ten wątek i się w nim wypowiadasz . Skoro jesteś zadowolony to oglądaj dalej swoją telewizję .  A bronić ich nie ma za co . O braku ligi mistrzów było wiadomo ale np PSP liczyłem na Wimbledon i siatkówkę . 

Edytowane przez Tomo1985
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tomo1985 napisał(a):

O braku ligi mistrzów było wiadomo ale np PSP liczyłem na Wimbledon i siatkówkę . 

O ile jeszcze rozumiem, że ktoś może być zawiedziony, że miał LM w pakiecie a teraz będzie musiał za nią dopłacić tak co do PSP to można było przypuszczać że po 30.06 te kanały mogą zniknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Tomo1985 napisał(a):

Skoro uważasz że fakt że w maju konsultant nic nie wspomniał o końcu dostępności tych programów oraz w zestawieniu ofert pakiet mistrzowska piłka widnieje za 0 zł do 31.05.2026 . Jakbym był poinformowany to bym tutaj nie pisał .  To jest dla Ciebie ok ?to po co śledzisz ten wątek i się w nim wypowiadasz . Skoro jesteś zadowolony to oglądaj dalej swoją telewizję .  A bronić ich nie ma za co . O braku ligi mistrzów było wiadomo ale np PSP liczyłem na Wimbledon i siatkówkę . 

Wiedziałeś co podpisujesz i pretensje jedynie do siebie możesz mieć. 

Wimbledon i siatkówka były tylko dodatkiem do Ligi Mistrzów. 

Szczególnie siatkówka, gdzie mecze Ligi Narodów najczęściej były pokazywane te, które nie mieściły się w podstawowych Polsatach Sport. 

Chcesz oglądać Wimbledon i siatkówkę to Polsat Box sobie kup. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k05 napisał(a):

Wierzę Ci. Na pewno tak było. Szczególnie, że czerwiec ma 30 dni. 🤣😂

Opłata miesięczna Data
0,00 zł Od 01/09/2022 do 30/09/2024
30,00 zł Od 01/10/2024
do czasu dezaktywacji usługi

 

W ofercie mam jak powyżej, a w szczegółowych warunkach jak poniżej.

 

Cytat

Szczegółowe Warunki

przedłużenia świadczenia Opcji dodatkowej Mistrzowska Piłka

1. Dostawca usług niniejszym przedłuża obowiązywanie dokumentu „Szczegółowe Warunki świadczenia Opcji dodatkowej Mistrzowska Piłka z dnia 28.01.2019 r.” do dnia 30.06.2024 r.

2. Niniejsze Szczegółowe Warunki obowiązują do dnia 30.06.2024 r.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, shevchenko1987 napisał(a):

Gdyby Canal+ miał honor to daliby zamiast MP ten nowy pakiet bez zmiany kwoty umowy

gdybyście wy mieli honor zrozumielibyście , że poprzedni pakiet to inna bajka i ten też inna , prawa wtedy nie kosztowały tyle ile teraz , przestańcie robić z siebie pośmiewisko cebulowe , stać kogoś to kupuje nie , ogląda to co posiada do tej pory !

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, shevchenko1987 napisał(a):

Gdyby Canal+ miał honor to daliby zamiast MP ten nowy pakiet bez zmiany kwoty umowy. Niestety postanowili zrobić skok na kasę. W najgorszej sytuacji są osoby, które na dniach przedłużyły umowę, dlatego zawsze warto poczekać do oficjalnego komunikatu. 

Gdyby c+ pokazało ofertę 30 czerwca to mógłbym wykupić super sport na 6 miesięcy za 20zł a jak pokazali oferte w lipcu to już nie mogę wykupić ze zobowiązaniem bo za krótka umowa tylko opcja 30zł bez zobowiązania lub aneks do umowy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, patryszq napisał(a):

gdybyście wy mieli honor zrozumielibyście , że poprzedni pakiet to inna bajka i ten też inna , prawa wtedy nie kosztowały tyle ile teraz , przestańcie robić z siebie pośmiewisko cebulowe , stać kogoś to kupuje nie , ogląda to co posiada do tej pory !

Cebulactwo pełną gębą. Jak gość dostaje Premier League za 19zł zamiast 55zł i domaga się obniżenia abonamentu, bo nie ma już czwartkowych pucharów to o czym tutaj mówić. Żenada do kwadratu. 

Edytowane przez k05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...