Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, czerstwy napisał:

Akurat streming to dla nich konkurencja to tylko Netflix choć i tu filmy jakby klasy b. Filmów z topowymi aktorami tam jak na lekarstwo. 

🙂 Bundesliga, Premier League, KSW w perspektywie walka o Ekstraklasę (bo jest z kim). Konkurencja w postaci Viaplay, Dazn, Amazon (który kupił jedną z największych wytwórni na świecie) , Grupa Discovery z HBO Max, Sky Showtime, Disney(Fox) , Netflix. No rzeczywiście "Tylko Netflix". Dołóż do tego koszyka poszczególne treści, z którymi w perspektywie czasu będą musieli się pożegnać wraz ze startem tych konkretnych usług...

 

Tymczasem... 

IMG-20211207-180108.jpg

 

C+4K znalazł się szybciej u konkurencji, dzięki uprzejmości Canal+, niż w ofercie własnej Canal+ 🙂

 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PL jest jeszcze w C+ podobnie jak Ekstraklasa tej jeszcze nikt nie nabył poza C+. Ale już UFC wykupił Viaplay to zapewne i Ekstrklasę zgarnie😂 HBO max nie ma u nas podobnie jak innych bzdetów co wymieniłeś więc piszmy o rzeczywistości a nie fantazjujmy co będzie bo nawet nie wiadomo kiedy będzie😅

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem tematem wątku (art. II, pkt 5, ust. xiii).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oceniam rok 2021 i to co widze że jest.A nie to co może będzie.



A co będzie? aha... kanały które wyróżniały Canal+ od Polsatu, za 3 dni będą u nich. A w przyszłym roku? Co sportowo ich wyróżni od Polsatu? NBA i tenis WTA na wyłączność. Wow podsumowując co będzie, można by rzec że Canal+ nie będzie. A wróć.... do worka ziemniaków z targu na 2 miesiące w gratisie będzie




  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że Polsat od zawsze był kojarzony z platformą dla biedniejszych ludzi i z badziewiem. Zaś Canal+ był dostępny jedynie dla elity, dla śmietanki. Każdy marzył by mieć C+ w swoim domu lecz nie każdego było na niego stać. 

Od początku w C+ były filmy i imprezy sportowe premium. Obecnie prawa filmowe potrącili w większości, prawa sportowe praktycznie każde stracili poza ekstraklasa. 

 

Zaraz dojdzie HBO Max, Disney... Amazon Prime się rozpycha... Nie widzę zbyt dobrze przyszłości Canal+. 

Po prostu stanie się taki jak Polsat był od zawsze. Dla każdego, dla ludzi biedniejszych, dołączany do worka ziemniakow na targu za free. 

 

Niestety ale Canal+ po fuzji to równia pochyla. Po fuzji stał się nijaki, staczający się w dół. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady C+ cała paczka nawet 10 lat temu kosztował ok 40 zeta.To nie był duży wydatek. Ja filmowo już pamiętam jak był gorszy okres. Teraz większa konkurencja i co nie kupić to nie ma dobrej oferty filmowej. HBO słabo C+ wiecej premier ale czy lepsze to kwestia gustu. Wspomniany Amazon posiadam i ja tam nie widze dobrej oferty. Dla mnie jest bardzo skromna. Sportowo dla mnie C+ jest obecnie najlepszą paczką kolejna to Eleven dalej PSP,PS i dopiero Viaplay. Choć Viaplay będzie w przyszłym roku bardziej atrakcyjne  bo PL i KSW zawita. W sumie to KSW zadebiutuje jeszcze w tym roku. @Pawop ty za to masz nowego z którego nie potrafiłeś wymienić kilka filmów nowych z czołowymi aktorami. Starocia to były juz w 10 innych miejscach. Tak się składa że mam ten serwis blisko rok i troche oglądałem czy przeglądałem dokładniej zawartość.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO zyska gdy wejdzie HBO Max. 

Disney zrobi spore zawirowania co do praw filmowych i tutaj Canal+ będzie miał strasznie ciężko. HBO również za sprawą straty bajek i filmów Disneya, z kolei C+ Foxa. 

Amazon i Netflix to stricte usługi serialowe. Tutaj nikt nie wymaga hitów filmowych prosto z kin tylko widz wymaga seriali i te serwisy to dają. 

HBO max i Disney będą nastawieni na prawa filmowe i seriale. Bardziej Disney będzie uniwersalny. 

 

C+ właśnie 10-12 lat temu zaczął szybować w dół. 

Edytowane przez blend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO mam jak i HBO Go ponad miesiac i zobaczyłem jedną pozycje. I dla mnie  to słaba oferta. A resztę mogę ocenić jak zobaczę bo może się okazać z filmami w Viaplay😂 Sporo pozycji widziałem reszta nie przemawia do mnie by za to zapłacić. Amazon ma duże zalety ale nie jest ta zaletą oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, blend napisał:

Dekoder od C+ też już praktycznie do wyrwania za 130 zł z 2 miesięcznym dostępem do oferty, gdzie byle jaki android TV szrot na allegro kosztuje więcej i jest dużo wolniejszy od tego c+ i bez DVB-T2

Lepiej dołożyć 100 i kupić coś na Allegro, niz brać ten twór od C+ z którym są wieczne problemy i nie można zainstalować normalnie wszystkich aplikacji. Oglądanie na tym sprzęcie DVBT2, to droga przez mękę. Większość nie oglada naziemnej, mając płatną ofertę. 

 

6 godzin temu, Mimic napisał:

Jeżeli chodzi o nowe kanały w grudniu, to C+ a wcześniej nc+ raczej nic w tym okresie nie dodawało extra (chyba że jakiś kanał zaczynał nadawanie). Jedynie na Mikołaja dodali raz hurtem 15 kanałów, które wywalili podczas fuzji, a tak to nie przypominam sobie nic. W odróżnieniu od CP/PB to C+/nc+ dodaje kanały raczej na bieżąco w ciągu roku, a Polsat tego często nie robi i ma pretekst by na święta dodać ich większą ilość jako *prezent*.

Tak jest 

 

@czerstwy ja na Netfliksie widziałem sporo filmów z gwizdorską obsadą i nie tylko starych filmów. Może Twoich tytułów nie ma.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, blend napisał:

Tyle, że Polsat od zawsze był kojarzony z platformą dla biedniejszych ludzi i z badziewiem. Zaś Canal+ był dostępny jedynie dla elity, dla śmietanki. Każdy marzył by mieć C+ w swoim domu lecz nie każdego było na niego stać. 

Od początku w C+ były filmy i imprezy sportowe premium. Obecnie prawa filmowe potrącili w większości, prawa sportowe praktycznie każde stracili poza ekstraklasa. 

 

Oj tak, bardzo dobrze pamiętam te czasy, gdy z zazdrością patrzyło się na innych, u których wisiał talerz anteny satelitarnej z logiem Canal+ (lub podobnym). Pamiętam końcówkę lat. 90, gdy jako szukało się kogoś, kto był w stanie nagrać na kasetę wideo najnowszy odcinek serialu "13 Posterunek". Z kolei w 2001 r. moi rodzice po długich namowach zgodzili się na ... Polsat Cyfrowy (wychodziło dużo taniej niż C+).

 

Kiedyś C+ to był produkt ekskluzywny, obecnie jest zupełnie inaczej. Dzisiaj jeśli ktoś zechce wypić 4 piwa lub jakieś tanie wino, to przy okazji może otrzymać dostęp online do pakietu podstawowego C+. Gdybyśmy cofnęli się o kilka lat do tyłu, to byłoby to kompletnie nie do pomyślenia.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, grreg2084 napisał:

 

Oj tak, bardzo dobrze pamiętam te czasy, gdy z zazdrością patrzyło się na innych, u których wisiał talerz anteny satelitarnej z logiem Canal+ (lub podobnym). Pamiętam końcówkę lat. 90, gdy jako szukało się kogoś, kto był w stanie nagrać na kasetę wideo najnowszy odcinek serialu "13 Posterunek". Z kolei w 2001 r. moi rodzice po długich namowach zgodzili się na ... Polsat Cyfrowy (wychodziło dużo taniej niż C+).

 

Kiedyś C+ to był produkt ekskluzywny, obecnie jest zupełnie inaczej. Dzisiaj jeśli ktoś zechce wypić 4 piwa lub jakieś tanie wino, to przy okazji może otrzymać dostęp online do pakietu podstawowego C+. Gdybyśmy cofnęli się o kilka lat do tyłu, to byłoby to kompletnie nie do pomyślenia.

 

To prawda. Kiedyś C+ to było coś magicznego, nieosiągalnego. 

Pamiętam czasy tv sat, gdzie C+ miał pasma odkodowane. Człowiek czekał na pasmo odkodowane. Raz się zdarzyło, że zbyt późno zakodowali sygnał i udało się obejrzeć mecz, czy trochę filmu. 

 

CP zawsze był badziewiem, od początku. Była to platforma dla prostych ludzi, dla biedniejszych. Już Wizja TV była czymś więcej, ale C+ i tak wszystko bil dookoła. Kto miał w tamtych czasach C+ był kimś. Człowiek patrzył z zazdrością. 

 

U mnie C+ pojawił się dopiero po fuzji n z c+. C+ była tak droga, że bardziej nke opłacało die kupić. I chwilę po fuzji Canal+ zaczął szybkowac ostro w dół. To nie był już ten sam Canal+ co kiedyś. 

Dziś wystarczy kupić tanie wino, 4 piwa i ma się dostęp do Canal+. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ miałem od 96 roku z analogowego przekazu naziemnego i dla mnie to nie była (jak i teraz nie jest) żadna magia, ot dostęp do filmów za abonament, w porównaniu z wypożyczalnią VHS zwracało się po obejrzeniu kilku w miesiacu.

Zdecydowanie bardziej magiczne było kilkadziesiąt kanałów analogowych z Astry, HB czy Kopernikusa :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...