Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Czyli nowy MR już dostępny dla stałych Abonentów:

15 zł/m za dekoder 4K bez dysku lub  20 zł/m z dyskiem.

10 zł/m za dekoder wifiPremiumBOX+ bez dysku i 12 zł/m z dyskiem.

 

Wymiana dekodera wifiBOX+ na w/w nie wydłuża okresu Umowy. 

Z ceną dekodera 4K z dyskiem w MR trochę zwariowali :facepalm:

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

Czyli nowy MR już dostępny dla stałych Abonentów:

15 zł/m za dekoder 4K bez dysku lub  20 zł/m z dyskiem.

10 zł/m za dekoder wifiPremiumBOX+ bez dysku i 12 zł/m z dyskiem.

 

Wymiana dekodera wifiBOX+ na w/w nie wydłuża okresu Umowy. 

Z ceną dekodera 4K z dyskiem w MR trochę zwariowali :facepalm:

 

 A jaki koszt aktywacji nowego dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, k05 napisał:

Tak myślałem. Skoro za główny dekoder wołają 5zł to co dopiero za dodatkowy. 😂 jak widać 15zł to minimum.

Przecież już dawno temu było pisane o cenach, więc nie za bardzo musiałeś myśleć. 

 

Godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

Czyli nowy MR już dostępny dla stałych Abonentów:

15 zł/m za dekoder 4K bez dysku lub  20 zł/m z dyskiem.

10 zł/m za dekoder wifiPremiumBOX+ bez dysku i 12 zł/m z dyskiem.

 

Wymiana dekodera wifiBOX+ na w/w nie wydłuża okresu Umowy. 

Z ceną dekodera 4K z dyskiem w MR trochę zwariowali :facepalm:

Nic nowego. Ale fakt. Poupadali tam na głowę. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ircios napisał:

Przecież już dawno temu było pisane o cenach, więc nie za bardzo musiałeś myśleć. 

Daj sobie spokój z tymi uszczypliwościami. Być może nawet o cenach już czytałem. Po prostu odniosłem się do postu innego użytkownika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie jak teraz, jedna transmisja na 3 kanałach. A niektórzy będą szczęśliwi, że to ukłon w stronę abo z niższymi pakietami, a prawda jest taka, że natworzyli kanałów sportowych na których nie ma, bądź za chwilę nie będzie co pokazywać. Kanały gwarantowane, likwidacja nie wchodzi w gre, bo się otworzy furtka na ucieczke abo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, _Artek_ napisał:

Ciekawy jestem kto wpadł na pomysł żeby nAport zmienić na c+sport 5 bardziej logiczna byłaby zmiana kanałów z ekstraklasą na c+ sport 4.5 i nSport na c+ sport 3…. Ciekawy jestem co będą pokazywać na tych wszystkich kanałach sportowych od nowych sezonów przy takiej utracie praw;d

Jakbyś czytał wyżej to byś wiedział, że C+S3i4 są gwarantowane tylko na okres posiadania praw do Ekstraklasy. Jeżeli je stracą to kanaly zlikwidują, a zapewne C+S5 zostanie zamieniony na C+S3. 

 

Dorabianie filozofii nie wiadomo do czego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznacza że się z kimś dogadali na sublicencje :-) c+ sport 5 kanał na handel jak c+ 3 i 4, teraz wiadomo dlaczego po 19.99 dają c+ :D

nie gwarantując wszystkich kanałów. :-D

wiadomo że nie nadasz wszystkich meczy live jeśli lecą równocześnie, i często kolidują ze sobą rożne ligi czasowo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że z biegiem lat doczekamy czasów, gdy na C+ będzie tylko jeden kanał sportowy ... Canal+ Sport Archive. Do momentu, aż im nie wyparują Ekstraklasa i Ekstraliga (ta pierwsza ma większe szanse "wylecieć" z C+), to jeszcze ta ich oferta sportowa będzie wyglądała "jako tako". A później może być tylko gorzej (no chyba, że dostosują się do nowej rzeczywistości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przypadkiem trafiłem na to forum, kiedyś korzystałem z forum na cyfrze+,ale to zamierzchłe czasy....Może napiszę coś od siebie......

Jestem jednym z pierwszych abonentów c+ w Polsce, najpierw jako "kluczykowy" z jednym kanałem , póżniej "cyfrowy" z trzema kanałami  , a obecnie "kablowy" z 10 kanałami. 

To już blisko 30 lat.......

I chyba nadszedł czas rozstania....c+ miałem ze względu na sport (a tak naprawdę na ligę angielską). W czasach prosperity w c+ były wszystkie najlepsze ligi piłkarskie europy +  europejskie puchary...sportu było co nie miara....a kanał sportowy byl 1.

Teraz czytam,że ma ich być 5......tylko co oni będą tam transmitowac ? Tenis,golf i NBA....?..

Niestety, ale żywot c+ w naszym kraju,zbliża się ku końcowi i przy stracie takiej ilości praw sportowych (filmowych także), nie widzę dla nich szans na przetrwanie.

Piszę niestety,bo zżyłem się ze stacją, pamiętam debiuty wielu dziennikarzy, komentatorów (Borek,Twarowski) czy też innych, znanych później "celebrytów" jak choćby Szymon Majewski ze swoim  Show.

Szkoda. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może używając Twojej nomenklatury "abonentem" w dosłownym tego słowa znaczeniu nie jestem, ale jednak kilkadziesiąt zł co miesiąc płacę i oglądam to , co mają do zaoferowania. Zwał jak zwał, oglądam ich od prawie 30 lat i...szkoda,że widoki na przyszłość malują się w czarnych barwach.

 

Pozdro dla TPAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, terracan1929 napisał:

Niestety, ale żywot c+ w naszym kraju, zbliża się ku końcowi i przy stracie takiej ilości praw sportowych (filmowych także), nie widzę dla nich szans na przetrwanie.

 

Bez przesady - mają Ekstraklasę i żużlową Ekstraligę, czy te rozgrywki ligowe, które od lat przyciągają największą rzeszę fanów przed TV. Owszem, potracono wiele praw telewizyjnych (w tym te istotne), ale do tych najważniejszych prawa zachowali (może nie licząc praw do piłkarskiej Ligi Mistrzów, ale od tego czasu minęło już kilka lat).

 

Do momentu aż C+ nie straci Ekstraklasy i/lub Ekstraligi, polscy włodarze tej stacji mogą spać spokojnie.

 

3 godziny temu, terracan1929 napisał:

I chyba nadszedł czas rozstania....c+ miałem ze względu na sport (a tak naprawdę na ligę angielską).

 

Gdyby z C+ liga angielska "wyparowała" kilka lat temu, wówczas byś był zapewne podobnie zawiedziony. Jednak nie dostrzegasz jednego - mecze Premier League są znacznie rzadziej oglądane niż transmisje z Ekstraklasy czy żużlowej Ekstraligi. Zresztą o tym niejednokrotnie publicznie mówiła "góra" z C+. Większość klientów z powodu utraty praw do Premier League nie ucieknie z C+.

Edytowane przez grreg2084
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, grreg2084 napisał:

Gdyby z C+ liga angielska "wyparowała" kilka lat temu, wówczas byś był zapewne podobnie zawiedziony. Jednak nie dostrzegasz jednego - mecze Premier League są znacznie rzadziej oglądane niż transmisje z Ekstraklasy czy żużlowej Ekstraligi. Zresztą o tym niejednokrotnie publicznie mówiła "góra" z C+. Większość klientów z powodu utraty praw do Premier League nie ucieknie z C+.

Edytowane 12 minut temu przez grreg2084

Ok, załóżmy że  większość zostanie, ale ta mniejszość może być na tyle spora,że firma odczuje ich odpływ. A kolejne prawa do polskiej kopanej mogą kosztować dużo więcej niż obecne i "góra" może mieć kłopot.

Chciałbym żeby przetrwali, będę im kibicował, ale uważam,że strata Premier League to początek ich końca . Szkoda,że po doczekaniu się świetnych realizacji, komentarzy, Jej Królewskiej Mości etc.  liga ta trafia do streamingowego kanału i transmitowana będzie po kosztach, jak 30 lat temu w c+.

ps.

I nie wiem czy faktycznie ten odpływ będzie taki mały jak przewidujesz, bo w kręgu moich znajomych ,kibiców piłkarskich tak jak i ja, rezygnację z c+ na rzecz Viaplay planują praktycznie wszyscy. Czy finalnie wszyscy zrezygnują z c+ to inna sprawa, ale na dzisiaj tylko takie głosy do mnie docierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...