Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tym sposobem dobilismy do 20stu kanalow (Canal+ nie jest czysto sportowy, ale sa tam regularnie transmisje, wiec go umiescilem).

Nie mowcie mi, ze to normalne ...

W Czechach jednego dnia pi,erdut i mają pięć nowych stacji sportowych. Cóż, Anal+ ma coraz mniej praw... Eleven namiesza na rynku, co wpłynie na spadek cen płatnych kanałów sportowych. Wśród tego gąszcza każdy znajdzie coś dla siebie. Tak jak amatorzy kanałów filmowych.

Na pięciu kanałach o2 w czechach tylko LM i liga czeska.

O2 Sport w Czechach pokaże 2 mecze ligi czeskiej w kolejce i ekskluzywnie półfinały i finał LM.

W sumie 130 meczów w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 mecze? Słabiutko :lol: Ktoś ma resztę czy nie? ;) Co do UEFA Champions League, to całość mają na wyłączność.

 

janusz951, chodzi o to, że niektórych w tym kraju nie stać na płacenie dodatkowych np. 15 zł/mies. przy abonamencie np. od 80 zł/mies. wzwyż ;) Dlatego niektórzy nie chcą jakiegoś rozdrobnienia na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym to nie dogodzi. Jest mały wybór - źle, jest większy - też źle. Bo transmisje są na różnych kanałach... ręce opadają. Jest taki cudowny wynalazek jak EPG jakby ktoś nie wiedział.

 

Najlepiej to za komuny było - dwa programy.

Wiesz - Ja mam internet i potrafie sobie sprawdzic ...

Na EPG nie radze liczyc - w nC+ EPG to jakas tragedia, prawie nigdzie nie dziala albo jest tylko na jedno zdarzenie do przodu ...

 

Nie wiem - czy Ty masz zdolnosc logicznego myslenia? Te 15 kanalow sportowych w nC+ - beda sie nimi reklamowac i podniosa ceny hen wysoko - chyba trudno niektorym to pojac ... Nie potrzebne jest te 15 kanalow - wszystko moznaby spokojnie zmiescic na 6-7.

 

================

 

Co Wy za bzdury piszecie?! Wiecej kanalow spowoduje ze bedzie tanszy abonament? :roll::lol2:

To dziala w druga strone - wiecej kanalow to wieksze oplaty. Skad wyscie wytrzasneli te bujdy o obnizeniu abonamentu?

nC+ i CP beda sie chwalic, ze dodaja jakies kanaly i znowu beda podwyzki :lol2:

 

Nie bede placil za jakies badziewne kanaly - w nC+ w abonamencie o tej samej porze beda ciekawsze rzeczy, wiec i tak nie bede Elevenow pewnie ogladal.

Gdybym mial mozliwosc wyboru kanalow ktore chce ogladac (a nie 200 ktorych i tak sie nie oglada) i kazdy z nich kosztowal 2-5 zl - wtedy bym Eleveny dolaczyl, gdyby byly w racjonalnej cenie.

 

Eleven ze swoim contentem po prostu nie jest wart zlamanego grosza dla kogos kto ma nC+ i bedzie ogladal w tym samym czasie ciekawsze rzeczy.

Ten projekt to pomylka i juz niedlugo sie to okaze. Nie mowiac o zalodze ktora ten projekt prowadzi i nie ma pojecia co w ogole robi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo sie zgadzam z @ powyżej

Jak narazie to bladzizna ten Eleven.

Ja rozumiem ze pare osób kręci l.francuska lub włoska ale nie rozumiem podniety l.belgijską czy szkocką.

Nie wierze że ktoś wybierze mecz anderlechtu czy celticu jak bedzie transmisja na nc+ premier league.

Jedyne co mi sie podobać by mogło to FA cup ...

Jak dla mnie to jeszcze najwazniejsze la liga w C+ i wszystko bedzie oki.

Z drugiej strony "porozrzucanie" całej oferty sportowej po róznych platformach, na pewno nie wyjdzie kibicom na zdrowie.A ten eleven z taką ofertą, i jak tu niektórzy wrózbici powiadają,ceną miedzy 15-20zł to sorry,ale nie wiem za co miałbym płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, oferta którą posiadają nie jest warta takiej kwoty. Kiedyś orange który miał dużo bardziej ciekawą ofertę (biorąc pod uwagę polski punkt widzenia) kosztował 15 zł.

 

Nawet 10 zł to będzie za dużo. Są nowi będą musieli się starać żeby wyrobić sobie markę tu.

Rozpoczęcie od ceny 15 zł byłoby kompletnym fiaskiem i kompromitacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał nie wystartował ,nawet nie wiadomo gdzie ,i w jakich pakietach będzie, a już 139 stron tematu he he. Polak lubi spekulować a tu to widać, może studio, może sam mecz. Jedni by chcieli tylko w NC+ drudzy tylko w CP. Ha ha ha a ja chce, by był w obu platformach, i by był dostępny dla większości. A to czy będą studia przed meczami, czy nie to sprawa drugorzędna.

Nie wiem jak tam inni, ale gdy otwieram forum SATKuriera to pierwsze co od razu szukam wątku o kanałach Eleven :arrow: aktualnie jest to mój ulubiony temat na forum SK.

 

Start kanałów Eleven odbywa się w iście ślimaczym tempie i... jest to na swój sposób fajne, intrygujące. Nie brakuje spekulacji, teorii spiskowych czy tajemniczych postaci (jak nemoturtles). Gotowy scenariusz na film chciałoby się powiedzieć :) Nic nie mamy podane na tacy co wzmaga naszą ciekawość, a sami wiemy jak działa natura ludzka.

 

Cały ten projekt "Eleven" okrywa niesamowita aura tajemniczości. Powoli zbliża się dzień sądu, a żółwie tempo przepływu jakichkolwiek informacji o całym tym przedsięwzięciu utrzymuje się na tym samym poziomie co tydzień i miesiąc temu. Od czasu do czasu mamy jakieś booom, czyli info od Święcickiego lub Koźmińskiego o liczbie transmisji czy kulisach przetargów, poza tym nic szczególnego się nie dzieje. Raz na jakiś czas projektant strony internetowej Eleven zlituje się dodając jakąś belkę lub motyw graficzny o czym zresztą stale jesteśmy tu na forum informowani ;) Mówiąc wprost: jeden wielki suspens ---> kto zna dzieła Mistrza Alfreda ten zapewne wie co zwiastuje suspens :twisted:

 

Zbliża się sądny dzień, sądna data 2 sierpnia 2015 roku i nie ukrywam, że spodziewam się jakiejś mocnej nawałnicy, piorunów, grzmotów, błyskawic, burzy po której wyjdzie słońce :) (dla nas forumowiczów. Tak by wilk [CP] był syty i owca [nc+] cała).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ta oferta jest warta takiej kwoty (przecież 15 zł to jest mała pizza!). Już nie wspomnę o tym, że kilkadziesiąt tysięcy ludzi płaciło po 40 zł, żeby poogladać 2 godziny jak Pudzian obija ryja jakiemuś kolesiowi w ramach różnych "gal MMA".

 

To NC+, żeby zatrzymać abonentów po fuzji rozpieściło co niektórych promocjami i teraz dziwią ich rynkowe ceny a to, że filmów nie ma, prawa sportowe uciekają, a zamiast Ligi+ mamy dłuższy odpowiednik Sportu po Faktach w TVN to oczywiście nie dlatego, że niektórzy za pełen pakiet płacą 60 zł, a 5 lat temu przy tańszych prawach, mniejszym tłoku na satelicie itd kosztował on 129 zł ;).

 

Przypomnę, że w kablówce UPC pakiet 8 kanałowy C+ (z czego warte uwagi są 4 kanały, a +1, Seriale, Family i Discovery to niestety zapchajdziury) kosztuje nawet 69 zł! Podzielić na 8 = 8,60 zł za jeden kanał (w tym śmieciowe), więc co byłoby złego w cenie 15 zł za dwa Eleven? Przy cenie C+ to promocja! A i nie ma się co martwić - pewnie żeby przedłużyć z Wami umowę na NC+ i tak wcisną je Wam za pół ceny, trzeba podpompować liczbę abo zanim Scripps się pozbędzie kuli u nogi w postaci platformy cyfrowej ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wszystkim się zgodze.

@ Emil.1603 nikt nie chce za darmo...ale o tym ile i czy w ogóle bedziemy to mieli, i czy bedzie to płatne, na,pewno nie zadecydujesz Ty ani ja.

Jak dla mnie ,to patrząc na to co jest oficjalnie podpisane z transmisji sportowych,o tych prawach o których wiemy na dzis ,to prosze Cie nie żartuj ,że oferta eleven jest na tyle bajeczna że zapłaciłbyś więcej jak 10 zł.

Zresztą mozna by tak pisac jeszcze z 140 stron o tym i tak nic to nie zmieni.

Jedyne warte uwagi to serie A i FA cup..i to tez tylko jak nie bedzie w tym samym czasie w TV, premier league,la liga,czy LM

Bedąc szczerym.. @bugmenot pisze że c+ ma "zapchaj dziury" itp a jak tłumaczyc wypełnianie kanału premium l.belgijską,l.szkocką?? Jedyne co ciekawe to w jakimś stopniu SerieA i FA cup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...