Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Bundesligi to prócz BVB-Schalke jeszcze macie jeszcze Hannover-Stutthart i Koln -Hertha więc sa trzy mecze! Nie ma co narzekać zatem. W C+ swego czasu dawali dwa mecze calcoo na kolejkę, a titaj sa jednak trzy. Wiadomo współczuję, ale tak samo pptraktowani zostali juz fani calcio gdzie dawali dwa mecze Bundesligi w środku tygodnia i cos z Carabao Cup zamiast hitu Lazio-Napoli! Wtedy to było dopiero cwaniackie zagranie z ich strony eh.

 

Ale pd tamtego momentu poszli po rozum do głowy i przejrzeli nq oczy ze Serie A to ich najlepsza liga jaką maja i obszernie ją pokazują jak należy ;) a 9 meczów w ten weekend o tym świadczy najlepiej. Dp tegp F1 i człowieka ogarnia radośc z posiadania Eleven :)

Edytowane przez robsonUnitedxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Nie ma co narzekać zatem. [...]

Ja osobiście nie narzekam, co weekend praktycznie wszystkie hity z czterech wielkich lig + Championship i NFL, a ważniejsze mecze Premier League można oglądać FTA na IRcama3, póki co.

Ale przy tych wszystkich plusach Eleven trzeba też zauważyć że NC+ kombinuje jak może płacąc Elevenowi, żeby ich pakiet Canal+ miał coś, do czego abonenci CP nie mają dostępu. I to żadna teoria spiskowa, bo problem nc+ jest taki: jak wciskać ludziom abonamenty z Canal+ za 80-100zł, jeśli Eleven Sports kosztuje marne grosze w porównaniu. Więc Francuzi kombinują i będą kombinować w przyszłości też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem wcale nie jest 4 kanał. Najgorsza jest ta niepewność, że za chwilę można stracić część jakiejś ligi jak to zrobili z Bundesligą. Wyobrażacie sobie sytuację w której CP wykupuje drugi i czwarty mecz La Liga i dostęp oferuje tylko w pakiecie Premium Max?

 

 

No dokładnie, ciekawe czy byście się nie wnerwili i nie "płakali" jak ja gdyby po paru kolejkach zabrano wam mecze przykładowo Realu i byście go mogli obejrzeć 2 razy do roku z okazji GD, bo przecież taką zawarli sobie umowę jak niektórzy tu piszą, i trzeba się cieszyć że oddali coś za co płacisz w części, bo przecież mogli w całości ;)

 

Co do Bundesligi to prócz BVB-Schalke jeszcze macie jeszcze Hannover-Stutthart i Koln -Hertha więc sa trzy mecze! Nie ma co narzekać zatem. W C+ swego czasu dawali dwa mecze calcoo na kolejkę, a titaj sa jednak trzy. Wiadomo współczuję, ale tak samo pptraktowani zostali juz fani calcio gdzie dawali dwa mecze Bundesligi w środku tygodnia i cos z Carabao Cup zamiast hitu Lazio-Napoli! Wtedy to było dopiero cwaniackie zagranie z ich strony eh.

 

Ale pd tamtego momentu poszli po rozum do głowy i przejrzeli nq oczy ze Serie A to ich najlepsza liga jaką maja i obszernie ją pokazują jak należy ;) a 9 meczów w ten weekend o tym świadczy najlepiej. Dp tegp F1 i człowieka ogarnia radośc z posiadania Eleven

Tylko tu chodzi o to że oddano szlagier kolejki mecz 1 i 4 zespołu, a także mecz 3 i 6 zespołu w tabeli, a dali BVB i 2 mecze ogórów z dolnej połowy tabeli, no niestety ale emocje są na górze a nie na dole, a cała topka tabeli oprócz meczu BVB wylądowała u konkurencji, słabo jak na "Bundesliga na wyłączność"  :)

Już przy Bayern M.- BVB zastanawiałem się czy nie dadzą C+ do transmisji, większość chyba zakładała że te mecze Bayernu w C+ to będą z jakimiś cieniasami które Eleven "łaskawie" odpuści nc+, teraz powoli wychodzi że nie ma co się łudzić, nie zdziwiłbym się gdyby kolejnym "wybranym" przez nc+ meczem Bayernu był mecz  RB Lipsk - Bayern M.

Edytowane przez Garrus27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven rusza w 4K ;) Będzie Eleven Sports 1 4K :)

W Orange.

Za parę chwil będzie news na portalu ;)

 

EDIT: Proszę: https://satkurier.pl/news/165478/eleven-sports-z-kanalem-4k-w-ofercie-orange-tv.html

 

Zasada będzie taka - cały kanał będzie podnoszony do 4K, natywnie w 4K będzie pojawiać się LaLiga i Bundesliga - wybrane spotkania.

 

EDIT 2: Co się tak zawiesiliście - 5 minut bez postu? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mecz Dortmund - Schalke to jeden z dwoch najważniejszych meczów rundy w Bundeslidze więc słabo by było gdyby to nie był pierwszy wybór ze strony Eleven.

Dlatego teraz wychodzi szkodliwość umowy jaka została zawarta (z punktu widzenia abonenta cp lub innego niebędącego w nc+), trafiły się 2 hity w kolejce i jeden "musowo" został oddany, jeszcze bardziej boli mnie natomiast że kolejny tydzień nie mogę obejrzeć meczu RB Lipsk, bo tym razem wywalili go na kanał który też jest tylko u konkurencji (najpierw miały być 2 mecze u konkurencji, teraz już wychodzi co innego znowu, dlatego mnie to zdenerwowało, że po raz kolejny zostałem zrobiony w wała), a to też dosyć ważny mecz, a i Hoffenheim które może awansować nawet do pierwszej 3 także sobie wybrała nc+ do transmitowania, i ja który wziąłem Eleven ze względu na Bundesligę bo mi obiecali że u nich ją obejrzę i uczciwie za niego płace co miesiąc, po kilku kolejkach ligi dostałem aż 1 dobry mecz i 2 mecze ogórów, gdzie konkurencja ma 3 świetne mecze, o której nie było mowy kiedy podpisywałem umowę, a nie podpisałem jej aby oglądać znaczek w rogu ekranu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że tak będzie - już narzekanie :P Zamiast się cieszyć, że LaLiga w 4K, a przecież nie będzie wiecznie tylko w Orange, chyba oczywiste, że z czasem zasięg będzie się poszerzał ;) Nie dogodzisz, no nie dogodzisz ;) Nie ma 4K - źle, jest 4K - źle, bo nie tam gdzie każdy chce, a jak już kiedyś dadzą na satelitę, to znowu będzie że bitrate :P Nie dogodzisz, no nie dogodzisz ;)

 

Więcej optymizmu Panowie - na rozwoju i konkurencji z czasem zyskają wszyscy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Opcja dla wybranych, więc niewielu to interesuje...

Trafiony zatopiony. :brawo: Kto z forum ma Orange/światłowód. Jaki to odsetek użytkowników naszej społeczności. ? :P

4 K treści to ja mam w konsoli bez wielkiego WOW. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Sytuacja z 4K podobna do stratu HD w naszym kraju. Po co to HD, kto ma N aby to oglądać itp... Ktoś musi coś zrobić pierwszy aby mogli to zrobić inni! :D

Masz rację, ale pierw powinni dostarczać dobre HD by się zająć 4K.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli jak kupią Ekstraklasę to będzie strategiczna współpraca z nc+ i kanał znajdzie miejsce na transponderze nc+. Znów wyłączność... :) 
Ja się już cieszę. Niech nam się rynek 4K rozwija. :)

 

Nie wiadomo, może ekstraklapa będzie w CP za "strategiczną współpracę" w jakiejś dziedzinie :)

Może każdy dostanie swojego 'ekskluziwa" :D  

Edytowane przez Garrus27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja do newsa - wg komunikatu Orange kanał ma być w 4K już od dziś - ktoś z Orange widzi faktycznie Eleven Sports 1 w 4K? O natywnych transmisjach Eleven ma informować na bieżąco, pewnie jeszcze dziś będą jakieś szczegóły ;)

Ja tu widzę małą sprzeczność Eleven i "na bierząco"  haha przecież oni ramówkę co chwila zmieniają programy raz się pojawiają potem znikają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już powoli przyzwyczajam się do strategicznej współpracy, rozdrobnienia praw sportowych, a potem ich sztucznego łączenia (hasło na przyszłość: Mamy wszystkie najlepsze ligi u siebie!). Bardziej od tego 4K wolałbym solidnego HD...no ale Eleven będzie pierwszą stacją linearną z transmisją w 4K. Było już 3D i pierwsza transmisja... Fajne ale poza zasięgiem, jak dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dziwny przekaz mają przy aktualnie nadawanym meczu NFL. Obraz z jednej kamery, brak paska informacyjnego. Prawie cała pierwsza kwarta tak była nadawana, pod koniec już normalny przekaz został włączony.

No a zamiast meczu na żywo Redskins-Giants była powtórka Lions-Vikings. W sumie niewielka strata, a i tak z nagrania miałem oglądać, ale współczuję tym co czekali na ten mecz do 2.30 w nocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...