Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednym słowema totalna amatorka.

W czerwcu nadal nie było potwierdzone czy ESN rozpocznie działalność w Polsce. (10 czerwca otrzymaliśmy 100% potwierdzenie inwestora, że startujemy mimo, iż nie mamy Ekstraklasy). Dzisiaj jest połowa lipca Jeśli nadal uważasz, że uruchomienie firmy, załatwienie wszystkich formalności związanych z założeniem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,(z kapitałem zagranicznym) procedury wynajęcia siedziby, zestawienie wszystkich specjalistycznych usług telekomunikacyjnych, zapewnienie łączności satelitarnej i wiele, wiele innych jest dla Ciebie AMATORKĄ. To chętnie zobaczyłbym Ciebie w tej roli jako osobę organizującą to wszystko w okresie wakacyjno-urlopowym.

Zakładam, że jesteś jedynie hejterem, który nie posiada własnej firmy, nigdy nie posiadał i nie miał zbyt wiele wspólnego z przedsiębiorczością, urzedami i urzędnikami więc nie wiesz zbyt wiele o tym co jak działa w naszym państwie. Jeśli masz umiejętności o jakich piszę to chętnie przeczytam Twoje CV, referencje i list motywacyjny. Wtedy zatrudnię Cię byś mógł wraz znami tworzyć ESN. Wchodzisz w To ?

Sprytnie wyciales z cytowanej wypowiedzi moje pytania o cene kanalow w internecie :) Od kiedy pracujesz dla Eleven?
Nie mogę wypowiadać się publicznie o cenach. Dla ESN pracuję od maja. O projekcie wiem od stycznia, ale wtedy nie wszystko było wiadome…. wiadomo początki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... plotek wynika, że 15-30 zł.

Właśnie z plotek i to wystarczy.

Aby kupić prawa transmisyjne firma musi spełniać wiele wymogów prawnych i formalnych. To są wiążące zobowiązania obarczone karami umownymi gdzie w grę wchodzą gigantyczne kwoty jako odszkodowania (w przypadku nie wywiązania się z tych zobowiązań) Sam fakt, że ESN ma i spełnia te wymogi oraz federacje sportowe i związki sportowe podpisują umowy świadczy pozytywnie o firmie. Kończę na dzisiaj bo rano do pracy …. sporo się jutro będzie działo. Czy inni nadawcy (poza Canal+) pojawili się jednocześnie w 4 krajach na świecie ? Nie przypominam sobie czegoś takiego. Nawet "N-ka" nie miała takiej ekspansji. Do następnego razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zamiaru wiązać się z czymś co nie ma przyszlości. Ile ten projekt może pociągnąć tak szczerze. Przecież nikt normalny nie będzie płacił za kanał premium z plotek wynika, że 15-30 zł, z tak małą ilością mało popularnych praw.

 

Nikt nie każe Ci się wiązać z niczym, tylko skoro nie masz nic do powiedzenia i jedyne co zamierzasz tu robić to siać ferment to daj sobie spokój i odstaw klawiaturę.

Jeśli naprawdę takim problemem byłoby dla Ciebie zapłacić 15 zł miesięcznie za dostęp do 2 kanałów TV nadających w HD, to znaczy, że najprawdopodobniej... nie jesteś w targecie tego ESN, bo nie jesteś w ogóle zainteresowany rozgrywkami, które będą transmitować. Bardzo mnie denerwuje takie myślenie - najlepiej żeby było wszystko za darmo, bo ja tyle nie dam. Ty nie dasz, ale wielu innych da i nie ma problemu. Już pominę to, że żadna kwota oficjalnie nie padła, a Ty już bijesz pianę...

 

Napiszę jeszcze raz, bo od mojego poprzedniego posta pojawiła się kolejna fala nic nie wnoszących do dyskusji wypowiedzi - jak ktoś nie jest zainteresowany tymi kanałami, uważa że za drogo itp itd. to niech zamknie wątek i przede wszystkim nie stuka w klawiaturę bez sensu, bo są tu ludzie tacy jak ja, zainteresowani nowym kanałem i chcący się czegoś dowiedzieć. Uwielbiam te wypowiedzi w stylu "nie znam się, więc się wypowiem".

Dla mnie - jako kibica Juve i Serie A ważne jest tylko, żeby: nadawali w 1080i50 z w miarę możliwości wysokim bitratem i żeby byli dostępni u mojego operatora kablówki. Krótko mówiąc: aby poważnie i dobrze wykonywali swoją robotę oraz żeby rozmawiali ze wszystkimi operatorami. Tylko i wyłącznie tyle - do startu ligi włoskiej i francuskiej jest jeszcze ponad miesiąc, więc czasu jest cała masa.

 

Naprawdę ludzie - po co Wam te konta na facebooku i twitterze? Żeby wysłać 1000 wiadomości dziennie "a ile to będzie kosztować"? Przecież jak oni by teraz te konta uruchomili to nic innego by nie robili tylko odpowiadali na pytania internetowych maruderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy forumowicze przyzwyczaili się do tego, że na ciągłej promocji jadą ze swoim NC+ z ceną rzędu 60 zł na miesiąc.. A potem zdziwienie, że przy takim ARPU prawa się kurczą, ekstraklasa do spółki z Eurosportem, a w premierach filmowych na sierpień Mamma Mia ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu dużo zmian na stronie Eleven Sports Network. Na tej głównej stronie (tzw. "Home") m.in. dodali napisy "ATP 250" (z krótkim opisem), "FA CUP", a także panel Facebooka: facebook.com. I to raczej jest już na pewno ich oficjalne konto skoro podali namiary do niego na własnej stronie :D Oczywiście wszystko jest w testowym stanie, nawet ten fanpage jak widać. Poprawili też ilość państw z 6 do 4 i wprowadzili kilka zmian graficznych :)

http://11sport.pl/home

 

Rozbudowali też swój opis "The network for fans" i przenieśli mapę ze strony z formularzem kontaktowym na stronę "About Us".

http://elevensportsnetwork.com/about-us

 

No i moje ulubiene - pojawił się testowy przekaz streamingu polskiej wersji ESN :) Żadnych innych przekazów, np. dla innych państw nie znalazłem :wink:

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ nie miał ani wyłącznych (Serie A) ani ekskluzywnych (Ligue 1) praw do tych dwóch lig.

Oczywiscie, że miał. Takie prawa kupuje się na wyłączność.

"Mędrzec" przemówił. To nic, że przeczy faktom. SerieA wniosła w aporcie do spółki ITI (a nie Canal+) i sam mędrzec" wie, ze nie było ekskluzywności.

A oto co o Serie A napisał w innym miejscu @Arkon (ten co SerieA, ale dopiero po utracie przez ITI nazywa ochłapami)

"Jak niektórzy tu już zauważyli nie jestem miłośnikiem Serie A, ale po obejrzeniu bramek z meczu Parma- Milan(gol Meneza palce lizać) z chęcią zasiądę przed tv na meczu Milan-Juve. Mam nadzieję, że ten mecz będzie równie atrakcyjny ."

Ale fanboje pewnych zjawisk muszą być na górze. Choćby przeczyli samym sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu dużo zmian na stronie Eleven Sports Network. Na tej głównej stronie (tzw. "Home") m.in. dodali napisy "ATP 250" (z krótkim opisem), "FA CUP", a także panel Facebooka: facebook.com. I to raczej jest już na pewno ich oficjalne konto skoro podali namiary do niego na własnej stronie :D Oczywiście wszystko jest w testowym stanie, nawet ten fanpage jak widać. Poprawili też ilość państw z 6 do 4 i wprowadzili kilka zmian graficznych :)

http://11sport.pl/home

 

Rozbudowali też swój opis "The network for fans" i przenieśli mapę ze strony z formularzem kontaktowym na stronę "About Us".

http://elevensportsnetwork.com/about-us

 

No i moje ulubiene - pojawił się testowy przekaz streamingu polskiej wersji ESN :) Żadnych innych przekazów, np. dla innych państw nie znalazłem :wink:

:brawo:

Screen z podstrony ze streamingiem wygląda jak zmodyfikowany w Photoshopie.

Podaj dokładny link gdzie jest przekaz testowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...