Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mateusz14422 spokojnie EE zapewne zostanie wykorzystany, teraz w wersji testowej to taki wabik by przyciągnąć tych co nie mają paczki Eleven do jej wykupienia;-)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, chyba się nie czytacie lub jego nie słuchacie. Przecież niektóre wypowiedzi jego nie mogą wziąć się z kartki.  Na plus przemawia czytanie gry, nie potrzeba przy Dumanowskim kogoś kto będzie tylko sypał statystykami jak Nahorny, i uzupełniał  banałami. Zwyczajnie porównałem komentarz tych dwóch panów. I tutaj dla mnie jednoznacznie Majdan. Ale wiadomo że to nie poziom Surmy.

 

Electrixxx ma rację, jak słyszałem pana Milko przy młodzieżówce Napoli to opowiadał takie babole że głowa mała. Cały komentarz opierał się o pierwszej drużynie z Neapolu.

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd mają się wziąć z kosmosu ? Dostaje albo sam robi sobie research na temat komentowanego meczu (prasa, historia, ciekawostki itd) i potem w różnym stopniu to wykorzystuje podczas meczu ( nie chodzi o to, że czyta słowo słowo z kartki). Tak wygląda praca każdego komentatora tygodniu. Majdana odbierasz dobrze dlatego, że on ma parcie na szkoło, nadaje się do tv i umie w odpowiedni sposób sprzedać to co ma przygotowane. Majdan mógłby spokojnie sam mecze komentować.  Czachowski nie ma czegoś takiego, ale wiedzę ma o wiele większą wynikającą przede wszystkim z tego, że on tam był, grał, zna specyfikę ligi, masę anegdot ale nie umie w odpowiedni sposób sprzedać tego widzowi.

A to, że są leniwi komentatorzy i nie chce im się w tygodniu pracować to już inna kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoska najwiecej zyskała, bo poza ilością spotkań ma doskonałych komentatorów. Ja do dzis nie rozumiem jak przez tyle lat dawałem radę słuchając tak nudzącego komentarza, ale czasami sie przypomina przy LM czy LE jak komentują ci od włoskiej. Przecież to kurde była masakra, pamietam wiele emocjonujących meczów ale jakby nie wizja a sam komentarz to nuda. Włoska ma w Eleven takich komentatorów jak angielska w C+ i to sie czuje.

 

Co do logo to fakt jest do [beep] ale ma jeden mały plus. Wreszcie na nazwa live nie zlewa sie z boiskiem, bo wczesniej nie było tego widać.

Włoska ma w Eleven takich komentatorów  jak angielska w C+?Proponuje włączyć obecnie mecz na Eleven Extra i przestać pisać bzdury.Są lepsi i gorsi jak wszędzie komentarz w meczy na Extra nie jest górnych lotów i doskonale wiadomo dzięki komu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie wiem o czym piszesz wczoraj nie oglądałem żadnego meczu.A nazwisko nic mi nie mówi.Gdybyś napisał Przytuła,Milko czy Jagoda to bym wiedział że było słabo.Ale tego nazwiska nie kojarzę.Rozumiem że mecz Roma-Inter komentuje ta najlepsza para?Głównego głos kojarzę i zdecydowanie daje radę.Choć i tak najbardziej mi chyba przypadł do gustu ten co komentuje piłkę angielską w Eleven.Mecz zapowiada się dobrze już padła bramka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof Marciniak ten co prowadzi studio LM, Ekstraklasa po godzinach itd.

 

Tak, właśnie ta para. A dodatkowo mecz dopisuje. Gdyby ten Salah i strzał Banegi...

 

 

Tak jak jest napisane, Majdan się lepiej sprzedaje i ten ciąg do mikrofonu lepiej wychodzi w wersji odbiorczej od Piotra Czachowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to chyba wiem mniej więcej o kogo chodzi choć studia to widziałem jakieś urywki.Natomiast Ekstraklasy nigdy nie oglądałem.Główny bardziej mi odpowiada ze względu na głos jak i emocje.A mecz jak na tą ligę jest bardzo dobry i to nie pierwszy dziś.Taki Majdan czy Hajto to najlepiej niech sobie dadzą spokój z komentowanie  a uszczęśliwią  wtedy wiele osób :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze że okno otwarte zostało przedłużone do 31 października a w linku który podałem jest wszystko napisane

Otwarte okno Eleven Extra HD w nc+ do 31 października

 

https://satkurier.pl/news/152123/otwarte-okno-eleven-extra-hd-w-nc-do-31-pazdziernika.html

 

Ps.

Pewnie jak zakodują po 31.10 to może ruszy normalnie

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soorki mój błąd to ze zmęczenia już pewnie ale jak się skończy darmowo to pewnie ruszy normalnie chyba że jeszcze raz przedłużą okno otwarte a tak szczerze to nie ma co oglądać na tym kanale i stąd testowo leci  same powtórki

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu.Dziś nawet były na żywo transmisje z LM w ręczną czy Ligi francuskiej.Niby w jakiejś tam kablówce już jest ten kanał na liście więc chyba i tam nie będą go pokazywać testowo.A wrzucanie na listę na miesiąc przed dostępem dla abonentów też było by bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Eleven:

 

Poniedziałek, 03.10:

 

02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: Pittsburgh Steelers - Kansas City Chiefs

20:25 ES ŻUŻEL: Liga angielska - mecz finałowy: Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces

 

Wtorek, 04.10:

 

02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: Minnesota Vikings - New York Giants

 

Środa, 05.10:

 

18:25 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Flensburg Handewitt - FC Barcelona Lassa

20:25 ES ŻUŻEL: Liga angielska - rewanżowy mecz finałowy: Belle Vue Aces - Wolverhampton Wolves

 

Czwartek, 06.10:

 

22:55 E   PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Ekwador - Chile

 

Piątek, 07.10:

 

00:55 E   PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Urugwaj - Wenezuela

02:25 EE PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Paragwaj - Kolumbia

02:55 E   PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Brazylia - Boliwia (od ok. 10 minuty)

02:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Japonii - 1. sesja treningowa

04:30 EPIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Peru - Argentyna (od ok. 15 minuty)

06:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Japonii - 2. sesja treningowa

 

Sobota, 08.10:

 

04:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Japonii - 3. sesja treningowa

07:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Japonii - sesja kwalifikacyjna

11:00 E   STAN FUTBOLU

15:55 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - Telekom Veszprem

18:10 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: IFK Kristianstad - HC PPD Zagrzeb

22:00 ES SPORTY WALKI: Gala Enfusion 42 w Madrycie (do 00:00)

 

Niedziela, 09.10:

 

06:45 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Japonii

16:55 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Mol-Pick Szeged - VIVE Tauron Kielce

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam aktywowanych paczki Eleven Sport także nie będę wypowiadał się o ramówce a póki co poczekam może będzie kiedyś jakaś promocja na te kanały to wezmę je :)

Promocja cały czas jest bo ceny 11.90 i 14.90 zł są promocyjne.Tylko 15.90 zł jest nie  promocyjna ale z niej można sobie samemu zrobić promocję :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to chyba wiem mniej więcej o kogo chodzi choć studia to widziałem jakieś urywki.

Taki zniewieściały goguś wygłaszający tezy podczas prowadzenia studia Lm na poziomie Sonii Śledź. Do tego jak czasem wsadzą go do PL, to wolę nie oglądać meczu. A Czachowski, to ten co jakieś dziwne takie jazdy ma podczas meczu w stylu "haaahaaahaaa"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zniewieściały goguś wygłaszający tezy podczas prowadzenia studia Lm na poziomie Sonii Śledź. Do tego jak czasem wsadzą go do PL, to wolę nie oglądać meczu. A Czachowski, to ten co jakieś dziwne takie jazdy ma podczas meczu w stylu "haaahaaahaaa"?

 Ta bo ty na pewno jesteś taki prawdziwy mężczyzna. Masz głos jak Sean Dyche, bicka jak Pudzianowski a gdy na kogoś spojrzysz to on od razu przechodzi na drugą strone ulicy  :curious:

 

 

W tym tygodniu na żywo w Eleven:
 
Poniedziałek, 03.10:
 
02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: Pittsburgh Steelers - Kansas City Chiefs
20:25 ES ŻUŻEL: Liga angielska
 
Wtorek, 04.10:
 
02:25 ES FUTBOL AMERYKAŃSKI: NFL - mecz: Minnesota Vikings - New York Giants
 
Środa, 05.10:
 
18:25 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Flensburg Handewitt - FC Barcelona Lassa
20:25 ES ŻUŻEL: Liga angielska
 
Czwartek, 06.10:
 
22:55 E   PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Ekwador - Chile
 
Piątek, 07.10:
 
00:55 E   PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Urugwaj - Wenezuela
02:55 E   PIŁKA NOŻNA: Eliminacje Mistrzostw Świata - mecz: Brazylia - Boliwia (od ok. 10 minuty)
02:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Japonii - 1. sesja treningowa
06:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Japonii - 2. sesja treningowa
 
Sobota, 08.10:
 
04:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Japonii - 3. sesja treningowa
07:55 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Japonii - sesja kwalifikacyjna
11:00 E   STAN FUTBOLU
15:55 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - Telekom Veszprem
18:10 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: IFK Kristianstad - HC PPD Zagrzeb
22:00 ES SPORTY WALKI: Gala Enfusion 42 w Madrycie (do 00:00)
 
Niedziela, 09.10:
 
06:45 ES FORMUŁA 1: Grand Prix Japonii
16:55 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Mol-Pick Szeged - VIVE Tauron Kielce

 

Hmmm czyli NFL to tego stopnia im się nie opłaca, że będą woleli puścić powtórki jakichś meczów sprzed tygodnia niż NFL na żywo mimo przerwy na repre?

Edytowane przez marian114
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...