Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rownie bardzo jestem ciekaw czy dalej beda te reklamy (te dlugie po ok. 4 minuty) pomiedzy poszczegolnymi ligami w "Eleven Gol".

Z tymi reklamami to mają ciekawą taktykę. W któryś piątek, już po meczu ok. 23. pokazali chyba 20 minutowy blok, chyba wszystkie reklamy co są na rynku. Jak żyje czegoś takiego nie widziałem. Polsat jak robi takie rzeczy to sprytnie przedzielają te bloki jakimiś zajawkami. A to było jednym ciurkiem puszczone. 

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja sie wypowiem co do studia. Na początku się bardzo zdziwiłem bo liczyłem ze wystartuje za tydzień bądź dwa. Jak dla mnie przede wszystkim jest małe bo już o wiele większe ma TVP Sport czy Polsat Sport, chyba że to tylko część studia bo jak nie to trochę lipa. Co mi się podoba to te ściany ledowe. Wszyscy je mają chyba ale fajne jak dla mnie. Druga rzeczą fajna to ten pasek na górze, bedzie idealny do np newsow czy do podawania wyników meczów bądź jak dzisiaj z jakiej ligi jest mecz. Co mnie wkurzalo to te stoliki które były tak ustawione ze zaslanialy dół środkowego ekranu. No i ta wielkość ale sądzę że większe jest to studio. Ogólnie to jak zobaczyłem to byłem trochę zawiedziony ale coraz bardziej mi się podobać zaczyna. Zobaczymy jaka to będzie jutro niespodzianka w gol live i jak to wszystko wyjdzie.

Edytowane przez damian644
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Eleven Sports:

Poniedziałek, 27.02:

20:40 E    PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: ACF Fiorentina - Torino FC
21:00 ES  ELEVEN GOL LIVE

Wtorek, 28.02:

19:25 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - SD Eibar
20:40 EE PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Brighton & Hove Albion FC - Newcastle United FC
21:25 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Malaga CF - Real Betis Balompié
21:25 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - CD Leganes

Środa, 01.03:

19:25 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Real Sporting Gijón
19:25 EE PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - Villarreal CF
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 5. rundy: Manchester City FC - Huddersfield Town
21:25 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - UD Las Palmas
21:25 EE PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - RCD Espanyol

Czwartek, 02.03:

18:55 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: RK Celje Pivovarna Lasko - Rhein-Neckar Löwen
20:00 EE PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Kadetten Schaffhausen - Telekom Veszprém
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Deportivo La Coruna - Atletico Madryt
21:30 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - Athletic Bilbao

Piątek, 03.03:

19:30 EE SPORTY WALKI: Gala M-1 Challenge 75 w Moskwie (do 22:30)
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompié - Real Sociedad
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Girondins Bordeaux - Olympique Lyon

Sobota, 04.03:

12:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Leganes - Granada CF
14:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AS Roma - SSC Napoli
16:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - Real Madryt CF
16:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: Paris Saint-Germain - AS Nancy-Lorraine
18:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - Pescara Calcio (od ok. 10 minuty)
18:10 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: IFK Kristianstad - KS Vive Tauron Kielce
19:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga belgijska - mecz: KV Mechelen - RSC Anderlecht
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Milan - Chievo Werona
20:40 ES PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Celta Vigo

Niedziela, 05.03:

11:55 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sporting Gijón - Deportivo La Coruna
12:25 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Atalanta BC - ACF Fiorentina
14:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - Juventus FC
14:55 EE PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Cagliari Calcio - Inter Mediolan
16:10 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - Valencia CF
17:55 ES PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz fazy grupowej: Orlen Wisła Płock - Paris Saint-Germain Handball
18:25 E   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: UD Las Palmas - CA Osasuna
20:40 E   PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Bologna FC - SS Lazio
20:40 EE PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - Malaga CF
20:55 ES PIŁKA NOŻNA: Liga francuska - mecz: AS Monaco - FC Nantes

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze to:

eleven 27.2.17   16:00 17:00 P Piłka nożna Magazyn Serie A TIM Skróty 26. kolejki

eleven 27.2.17   17:00 18:00 P Piłka nożna Magazyn Ligue 1 Skróty 27. kolejki

eleven 27.2.17   18:00 19:00 P Piłka nożna Magazyn LaLiga Santander Skróty 24. kolejki

eleven 27.2.17   19:00 20:00 P Piłka nożna Magazyn Eleven GOL W22

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To studio ok - to że w poniedziałek czy w sobotę do 13 też niech tam gadające głowy uświadamiają nas kibiców jakie to meandry futbolu mają wpływ na funkcjonowanie tego biznesu. Ale studio przed meczem czy po z taką ramówką i tylko trzema kanałami? - ja się pytam jak wy to widzicie skoro w weekend na każdym z kanałów przerwy sięgają kilku minut między spotkaniami na "kolorowe obrazki".

PS niechciałbym aby ten kanał był przegadany tak jak przegadał PS 2 i 3  przy okazji robienia studia do Euro 2016 - niby się działo, kilku gości wartościowych - ale co mądrogo można było mówić przez miesiąc po 6 h

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie z tego co widać z ramówki na ten weekend studia nie będzie w tym tygodniu oprócz tego dzisiaj :) Zapewne plan jest taki by studio robić tylko do wielkich pojedynków tj. tam gdzie wysyłają komentatorów czyli na ten moment zostało 2 spotkania (Real - Barcelona i Real - Atletico) bo zapewne z zapowiedzi o wysyłanie na FA Cup czy Serie A można poczekać do następnego sezonu.

Jeśli tak będzie jest to krok w tył, bowiem robić studio ze stadionu (mecz Atletico - Real) a teraz z Warszawy jest cofaniem się tym bardziej, że z tego co widać na ten weekend nie jest planowane studio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio widziałem tylko na zdjęciach ale robi wrażenie. No ale niektórym juz nie pasuje haha. Zdecydujcie sie wreszcie. Niw bylo to zle. Jest to tez zle. No, ale nic po środku nie ma wiec jak to z Wami?

 

Najbardziej ubolewam ze przez to studio Mati Swiecicki żadnego meczu Serie A nie skomentował.

A byl taki hit Inter z Roma i takie gole Nainggolana ze Wow! ;)

 

Ciekawe co to za program dziś będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...