Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten player.pl to chyba jakis słaby żart. Dość, że jakoś do kitu, to jeszcze często ścina. Dobrze, że wziąłem na 30 dni za darmo, bo 15 zł za coś takiego to śmiech na sali.

 

Dodam, że jak oglądałem ze strony Eleven, to nie miałem takich problemów, a dodatkowo mogłem sobie na PS4 mecz odpalić. Mam nadzieje, że dodadzą transmisje na swojej stronie za jakąś opłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech przejmą Orange Sport i robią tam sobie autopromocję Elevenów, a dwa pokazują tam mecze, które się nie mieszczą w Elevenie. Nawet jeśli miało by to być tylko Championship, SPFL czy Jupiler League, albo Ligue 1.

Trzeci kanał to jest priorytet w najbliższych tygodniach.

Torino - Inter

Roma - Lazio

Napoli - Udinese

Sampdoria - Fiorentina

bardzo ciekawa niedziela a do tego jeszcze polskie Empoli vs Juventus :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten player.pl to chyba jakis słaby żart. Dość, że jakoś do kitu, to jeszcze często ścina. Dobrze, że wziąłem na 30 dni za darmo, bo 15 zł za coś takiego to śmiech na sali.

Przepraszam, że trochę nie w temacie, ale gdzie wziąłeś na 30 dni za darmo Eleveny? Patrzyłem w Player to 11zł od razu chce naliczać, a zbliża się kila ciekawych spotkań to bym wypróbował usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież było chyba wspomniane, że narazie nie będzie trzeciego kanału. Co do Orange Sport to też ta opcja odpada niestety.

 

 

Oni mogą się ogarnąć na 2 antenach liczba spotkań wystarczająca, tylko zamiast słabych spotkań LaLiga - pokazują 9 live, spokojnie mogą 3 odpuścić, dać 1-2 mecz francuskiej więcej i 1 belgijskiej, na przemian ze Szkocką.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na streamy dodatkowe to raczej niestety nie ma co liczyć, bo zaraz odezwaliby się ludzie, którzy np. wykupili w C+ czy kablu, że chcą mieć dostęp i mieliby rację.

 

Żeby cokolwiek wskórać to trzeba im ciągle pisać tt, fb itd ;) Jak widać z logo się ruszyło, ale zgadzam, się ze napis LIVE nie może przeskakiwać! Teraz muszę czekać i sprawdzać czy to, aby na pewno LIVE....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa czy trzy razy transmisja się zerwała , jakbym wyłączył kanał,ale to drobiazg. Komentarz znakomity tak jak i mecz :)  Umkwata narzekał,że dają godzinne skróty w dni poprzednie. Teraz widzę,że retransmitują całe mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...