Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiał ktoś Eleven kto nie ma Canal+? bo na forum nc+ admin wyjaśnił, żeby zamówić Eleven TRZEBA MIEĆ w swoim pakiecie Canal+

Bo po prostu trzeba. Inaczej się nie da i nie można.

A teraz jak wygląda jakość za pieniądze? Jest tak jak było? Czy jakaś zmiana na plus?

Myślisz, że tak z dnia na dzień coś zmienią i poprawią? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dyskusja czy to dużo czy mało?? Zależy jak się patrzy. Ja jako odbiorca jedynie naziemnej TV cyfrowej nie miałbym innej możliwości niż wykupienie siatkarskich MŚ w Ipli. Za to liczyli sobie 99 zł - czyli więcej aniżeli musiał zapłacić abonent NC+ czy Orange by oglądać na ekranie swojego TV. 99 zł za imprezę trwającą 3 tygodnie. Inny przykład to PPV- gdzie nie ma żadnego różnicy internet czy TV za kilka godzin -40 zł. Więc z tej perspektywy 11 zł za 30 dni nie wydaje się ceną wygórowaną. Wydaje się,że jest to cena adekwatna do naszego rynku- 10 zł pobiera także Eurosport za swój player.  Z drugiej strony podnoszą,że w internecie jest wszystko- to prawda. Jednak z jakiś powodów bierzecie abonamenty blisko 100 zł zamiast oglądać za darmo w necie. Także ludzie mający internet mogą liczyć na to,że jak dostęp będzie płatny to przekaz nie będzie się ścinał, także,że jakość będzie lepsza niż na streamie. Sam korzystający ze streamów wiem,że nieraz trudno jest znaleźć dobry stream. Można wykupić- jak usługa będzie niezadowalająca więcej się nie wykupi.  

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że tak z dnia na dzień coś zmienią i poprawią? ;)

Po prostu chce się dowiedzieć, jeżeli coś sprzedają, to wypadało by w odpowiedniej jakości. Mnie nie zadowala jak wielu fanów Eleven... byle było. Jeżeli transmisja wygląda tak jak na darmowym streamie, to nie wykupię. Chciałem zasięgnąć informacji od osób, które wykupiły. Piszesz " z dnia na dzień", przecież mieli cały miesiąc aby sie do tego przygotować, nie sądzisz?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no 11 PLN to niezła cena, myślę, że zrobili to celowo ;) Nawet ta cena może spowodować wybór player.pl niż nc+....oczywiście jak ludziom z C+ skończy się promocja albo umowa (czyli np. rezygnacja z paczki C+ i wykupienie Elevena w player.pl).

 

A teraz wybiegając do przodu wyobraźcie sobie paczkę C+ bez BPL i np. 20 PLN za Elevena w sieci ;) Ktoś nie wykupi? A paczka C+ pójdzie w odstawkę i i tak będzie taniej o wieeele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotaplus i do czego prowadzi ten komentarz?? Teraz też muszę mieć komputer(laptop) i internet by oglądać streamy czy przekaz Eleven. Ty musisz mieć TV, dekoder i odpowiednio wysoki pakiet by dopiero móc dopłacić te 8 zł za Eleveny. Wydaje mi się,że Ciebie wychodzi to drożej,ale masz większy komfort oglądania. Coś za coś.  Oferta w player.pl skierowana jest raczej do tych co nie mają pakietu Canal+ w NC+, w ogóle NC+ czy odpowiedniej kablówki. Dla kogo Eleven w player.pl czy w NC+ jest za drogi ten nie wykupi, drugi uzna,że to korzystne. Naprawdę nie widzę sensu takiego zaśmiecania tematu. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ wisłok

 

Czyta się ze zrozumieniem - w przypadku płatnej TV kupując dostajesz od razu dekoder i kartę i sygnał: jest to więc niedołączny element pay TV

W przypadku ES w internecie musimy sobie dokupić lub posiadać i sprzęt i usługę w postaci Internetu - są tu wiec 3 elementy

 

A czy wychodzi drożej to zależy jaki komputer/TV,  pakiet z CANAL+ mniej więcej kosztuje tyle samo co internet (czy mobilny z odp. dużym pakietem danych  czy stacjonarny chodź tu nawet więcej bo jeszcze opłata za łącze lub telefonem). Wychodzi mniej więcej na to samo ale komfort w TV jest lepszy i też stabilniejszy 

 

Poza tym sam fakt, że przesył sygnału drogą internetową jest nieporównywalnie tańszy niż przez satelitę i patrząc na stosunek ceny to w internecie jest za drogo

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem w player.pl :D Jakość jest taka jak była ;) Tylko linki do kanałów się lekko zmieniły, więc stare nie działają ;)

 

 

Wie ktoś czy można i jak wykupić tam od razu na 12 miesięcy ? Nie chce mi się o tym pamiętać co miesiąc :P

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotalplus

 

Ale rozkminy :crazy: Jak masz nc+ to musisz jeszcze mieć przecież podłączony prąd, jakiś telewizor, do czegoś zamontować antenę i gdzieś postawić ten sprzęt. To też kosztuje a nie zapewnia tego nc+.

 

Więc gdzie tutaj widzisz różnicę? Bo ja jej nie widzę.

 

To samo w przypadku komputera, prądu

A zapewnienie miejsca chyba nie nie kosztuje. Nie ośmieszaj się. Różnicy nie ma! Czyli wcale nie jest tańsza opcja internetowa - kłania się czytanie ze zrozumieniem: i tu i tu musisz się mieć sprzęt

Natomiast w przypadku Elevenów  player.pl musisz mieć INTERNET odpowiedni

w przypadku nc+ pakiet z CANAL+ (dekoder masz oczywiście w ramach umowy z pakietem)

 

To jakby ktoś poprosił Ciebie o porównanie całkowitego kosztu dostępu do kanałów Eleven w technologii: TV i internet to podałbyś, że w internecie to 11 zł?

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...