Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem jedno, nie jest to jakość SportKlub i Oragne, ale jakby jestem w stanie zdzierżyć przycinki i słabą jakość obrazu (która moim zdaniem wcale nie jest taka słaba, a i C+ miał "pływanko"), bo po prostu pokazują tyle ile mogą. W moim przypadku wreszcie mogę pooglądać Serie A w porządnej dawce (fani LL mają to samo).

 

I jak już tak uważacie, że HD w C+ rekompensowało Wam ilość spotkań mniejszą o 80% (Serie A) i 50%-66% (LL) to ok - to Wasze zdanie. Jednak są ludzie, którzy nie zawsze mogą włączyć tv kiedy dany mecz leci, bo ktoś ma rodzinę, pracę i inne obowiązki i może włączyć tv o 22, a już mecz Barcy i Realu już był, więc wcześniej mógł co najwyżej zobaczyć powtórke T-ME, a teraz...to włączy sobie Levante. Tak samo z Serie A....

 

Ponadto tak jak napisałem wcześniej wolę daremny mecz (choćby ostatnio EMP 0-1 ATA), w daremnej wg Was jakości (chociaż nie jest to jakaś tragedia jak na nasze polskie warunki) niż powtórkę 10 raz meczu LM czy ligi polskiej, albo innego filmu klasy C...po prostu LIVE jest LIVE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku jest słaba jakość obrazu i dźwięku. Nie widzisz tego?! :roll:

A odróżniasz przycinki od jakości obrazu?

 

Oczywiście. Na Eleven Sports od początku zdarzają się przycinki.

To wymień sobie swój dekoder albo ustaw antenę jak człowiek, bo u mnie przynajmniej kilka dni temu nic nie przycinało.

 

A jak może zobaczyć jak nie posiada NC+?

A skąd takie rewelacje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno, nie jest to jakość SportKlub i Oragne, ale jakby jestem w stanie zdzierżyć przycinki i słabą jakość obrazu (która moim zdaniem wcale nie jest taka słaba, a i C+ miał "pływanko"), bo po prostu pokazują tyle ile mogą. W moim przypadku wreszcie mogę pooglądać Serie A w porządnej dawce (fani LL mają to samo).

 

I jak już tak uważacie, że HD w C+ rekompensowało Wam ilość spotkań mniejszą o 80% (Serie A) i 50%-66% (LL) to ok - to Wasze zdanie. Jednak są ludzie, którzy nie zawsze mogą włączyć tv kiedy dany mecz leci, bo ktoś ma rodzinę, pracę i inne obowiązki i może włączyć tv o 22, a już mecz Barcy i Realu już był, więc wcześniej mógł co najwyżej zobaczyć powtórke T-ME, a teraz...to włączy sobie Levante. Tak samo z Serie A....

 

Ponadto tak jak napisałem wcześniej wolę daremny mecz (choćby ostatnio EMP 0-1 ATA), w daremnej wg Was jakości (chociaż nie jest to jakaś tragedia jak na nasze polskie warunki) niż powtórkę 10 raz meczu LM czy ligi polskiej, albo innego filmu klasy C...po prostu LIVE jest LIVE...

Nie przesadzaj. W dzisiejszych czasach wszystko możesz sobie nagrać, a do domu możesz wrócić nawet po tygodniu i tak sobie obejrzysz. Normalny kibic ma swoje ulubione drużyny i nie ogląda Levante jeśli kibicuje Sevilli. Jeśli wracam do domu wieczorem po pracy to chcę odpocząć i obejrzeć mecz w dobrej jakości a nie męczyć wzrok przycięciami. Nie wiem ile musieli by mi zapłacić bym miał męczyć się oglądając w tej jakości tyle meczy co ty.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty wiesz o moim dekoderze i antenie...  Przycinki na Eleven Sports zdarzały się wcześniej i inne osoby na tym forum tez to potwierdzały. I nie ma to nic wspólnego z dekoderem i anteną.

 

To wymień sobie swój dekoder albo ustaw antenę jak człowiek, bo u mnie przynajmniej kilka dni temu nic nie przycinało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie plusem jest to że są dostępni przez satelitę i można w końcu normalnie oglądać w tv, minusy to jak już wcześniej było wspomniane jakość obrazu i dźwięku. Przekaz napewno jest lepszy niż częste porównanie do sportklubu ale do HD im jeszcze sporo brakuje. Szkoda też że nie ma możliwości wyłączenia komentarza bo niektórych nie da się słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i dlaczego nie wiedziałeś że na C+ są reklamy a teraz takie cudowne porady.O moje wypowiedzenie się nie martw cenę będę miał taką jak inni w Cyfrze miałem zdecydowanie inną a teraz jak inni płacili znacznie mniej to dlaczego ja mam płacić więcej?A co do twoich cudownych porad to sobie daruj bo kto ogląda te kanały i ma jakieś pojecie o obsłudze dekodera to widzi że poziom sygnału jest dość duży a ty opowiadasz bzdury.Nie każdy ma szrot w którym mogą siadać kondensatory co powoduje problemy z odbiorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i dlaczego nie wiedziałeś że na C+ są reklamy a teraz takie cudowne porady.

A co ci mogę poradzić? Mi tydzień temu nic nie zacinało. A co do C+ to kanały na których lecą reklamy oglądałem już dosyć dawno bo nic tam nie ma! Jedynie Ekstraklapa i Liga Drwali. Pisałem już wcześniej, że nie oglądam 24/7 ma wyżebranym abonamencie za 50 zł.

 

Nie każdy ma szrot w którym mogą siadać kondensatory co powoduje problemy z odbiorem.

Do siebie nie równaj. Oglądam na własnym sprzęcie, wcześniej wyliczając odpowiednie dane z karty. A siada to tobie najwyraźniej mózg.

Edytowane przez janusz951
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. W dzisiejszych czasach wszystko możesz sobie nagrać, a do domu możesz wrócić nawet po tygodniu i tak sobie obejrzysz. Normalny kibic ma swoje ulubione drużyny i nie ogląda Levante jeśli kibicuje Sevilli. Jeśli wracam do domu wieczorem po pracy to chcę odpocząć i obejrzeć mecz w dobrej jakości a nie męczyć wzrok przycięciami. Nie wiem ile musieli by mi zapłacić bym miał męczyć się oglądając w tej jakości tyle meczy co ty.

 

Ja nie jestem kibicem żadnej hiszpańskiej drużyny i nie będę tego nagrywał. Mnie chodzi o coś innego, o to że przychodzę i mam wolny czas odpalam i zapodają mi jakiś meczyk.

Mnie nie interesuje kto gra, bo ja chce sobie w tym momencie zobaczyć coś LIVE, a nie powtórkę meczu sprzed 2 dni.

 

Natomiast mylisz misję tv ogólnej, FTA itd. - taka stacja bazuje na reklamach i nadaje dla reklam. Natomiast premium to premium, płacisz kasę i wymagasz, więc niech zapodają jak mają wolną antenę. I nie chodzi tutaj o to, że mecz Barcy będzie oglądało ileś tysięcy ludzi, a mecz Empoli - Atalanta 500 osób - chodzi o to, że można to obejrzeć i ta garstka może to zrobić. Tego brakowało w C+ bo byli monopolistą i pomimo dużej ilości komentatorów, kabin miał niskie pakiety, bo co się miał przejmować i tak nikt tych lig by nie wykupił (włoska, francuska) - tak więc olewali i zapodawali po 2 mecze. Teraz zauważcie jest konkurencja i nagle do C+ wraca multiliga LM (nawet w LE!) - no i pozostałe mecze LM są dostępne w apce, no gdzie takie coś w poprzednich sezonach....No, ale stare porzekadło...konkurencja jest najlepsza dla konsumenta. Podejrzewam, że nagle teraz, gdyby C+ został z włoską (hipotetycznie) to nagle okazałoby się, że jednak można pokazać 5 spotkań zamiast 2....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...