Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta informacja mnie nie cieszy. Bo mam CP a nie NC+. Dla mnie to dramat :-|

Tak jak ja tylko brak jakichkolwiek sygnałów że negocjują CP popełnił błąd gdyby od razu ich wzięli mogliby trochę abonentów zyskać a tak jedyna szansa że duże NC+ będzie chciało od ludzi ale wątpię żeby dodali oni nie są tacy skorzy do dodawania np. Puls 2 nie ma a jest ogólnodostępny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem teraz CP ma dobrą sytuację bo wie że konkurent da po miesiącu płatne, CP wystarczy żeby wpuściło te kanały do pakietu Sport HD i już lepiej jest niż NC+, ale NC+ po miesiącu nadal mogą zmienić zdanie i zostawią już na stałe w pakiecie C+ ;) Ja tak uważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , masz jak podejrzeć z jakim bitrate nadaje?

 

6,50-6,70mbit.

Nie ma więcej miejsca, może odciążą ten tp po 1.10

 

seca, nagra i conax dla nc+ dostępne. Z conaxa póki co nie odpala.

 

1_0_1_3_B64_12_C_13_E_820000_0_0_0.jpg

 

1_0_1_3_B64_12_C_13_E_820000_0_0_0.jpg

Edytowane przez poziom
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6,50-6,70mbit.

Nie ma więcej miejsca, może odciążą ten tp po 1.10

 

seca, nagra i conax dla nc+ dostępne. Z conaxa póki co nie odpala.

Bo odpali dopiero o 15.

 

 

edit: a jednak 10:49 i kanał juz działa przynajmniej z kodowania seca, teraz czekac na ten drugi

Edytowane przez mitmichael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ktoś dostał chyba ostrzeżenie za to, że jego info o dostępności w kablówce sprawdziło się z opóźnieniem. Tu jest tak samo chyba nie?

Jeżeli te kanały będą dodatkowo płatne to się mówiąc delikatnie zdenerwuje, przynajmniej od pakietu EXTRA+ powinny być w cenie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to info jest świetne z tym nc+, ale jak dla mnie to tylko połowicznie...Jeżeli po 15.X okaże się, że nagle zawołają 15-20 PLN, to jak na pewno takich pieniędzy platformie więcej nie dam...(mam nadzieję, że wtedy zostanie płatny stream).

 

Co do CP to myślę, że szanse musicie upatrywać w tym, że 11 chce być dostępne...ale pewnie oni nie chcą tracić wpływów reklamowych kosztem wszystkich Polsatów Sport, a kto będzie je oglądał w weekend mając 11 ? :)

 

I mały offtop...dołączenie Nsport do UPC, to taka mała parodia teraz, bo przecież to nie ten Nsport z 2012, nawet nie z zeszłego sezonu, bo teraz praktycznie nic tam nie ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zobaczycie że będą te kanały jako +miesiąca "pażdziernik" dla wszystkich(abonentów nc+) a potem.....

Kto wie co będzie :D

PS.ja juz to kiedyś pisałem ....

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównujcie informacji pisanych przez jakiś przypadkowych ludzi, do informacji pisanych przez długoletnich, sprawdzonych użytkowników jak m.in. @Lucius. Jego informacje w zdecydowanej większości się sprawdzały, nieraz z opóźnieniem. Takimi tekstami o banach, tylko spowodujecie, że nikt poważny nie będzie tu pisał ciekawych informacji, bo po co ma się potem tłumaczyć, że nie jest wielbłądem...

Edytowane przez Pawop
  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...