Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Budżet z La Liga pewnie pójdzie na Ligę Europy i nc+ to kupi, Polsat ma prawa do pierwokupu F1 więc Eleven na ten moment ich nie może podebrać.

Ten uczepił się jak pijany płotu. Co to znaczy prawo pierwokupu? Jak da 1 zł ...to wykupi? Polsat F1 z reguły brał za grosze bo nikt inny nie stawał w szranki. Kolejny agent wymyślający chore teorie. A na co pójdą oszczędności z piłki ręcznej. Niech kolega przez noc coś zmyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet z La Liga pewnie pójdzie na Ligę Europy i nc+ to kupi, Polsat ma prawa do pierwokupu F1 więc Eleven na ten moment ich nie może podebrać.

Ten uczepił się jak pijany płotu. Co to znaczy prawo pierwokupu? Jak da 1 zł ...to wykupi? Polsat F1 z reguły brał za grosze bo nikt inny nie stawał w szranki. Kolejny agent wymyślający chore teorie. A na co pójdą oszczędności z piłki ręcznej. Niech kolega przez noc coś zmyśli.

Święcicki pisał że Polsat ma pierwokup do praw F1, ja sobie tego nie wymyśliłem.

Znaleziony jeden z wpisów jakiegoś użytkownika...

https://twitter.com/lukasz19951994/stat ... 0682384384

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figos, nie cwaniakuj :) Ja mam mini stację tv a nie jestem globalnym koncernem jak Eleven. Ale.. ja mam mini stację ale nawet kilka osób może ją włączyć u siebie w telewizorze... :) A poważnie mówiąc, kanał HD na sat może się pojawić tylko wtedy jak ktoś za to zapłaci. Kanał FTA na sat w HD upadnie w 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że jest gorąco ale czegoś nie kumam: kupmy wszystko, milion tu, dwa miliony tam, Polsat to małe miki. I grajmy to w necie, za darmo. To jest ciekawe muszę przyznać, pierwszy raz widzę taki model biznesowy :)

I robią tak jednocześnie obecnie w Polsce i Malezji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakupuja praw a później zamiast meczu live bedą walic retransmisje :) albo zapraszać na stronę ,na mecz live.Baardzo fajne rozwiązanie.

Jeszcze tylko mnie ta la liga interesuje,oby była w c+ jak do tej pory,przynajmniej pewne że w TV,a nie pokażą (Eleven) od 9 kolejki kiedyś na jesieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SERIE A 1. kolejka

 

Piątek 21.08

Magazyn Total Italian Football 19.00 Eleven

 

Sobota 22.08

Hellas Verona AS Roma 18.00 Live Eleven Sports

Lazio Bologna 20:45 Live Eleven

 

Niedziela 23.08

Juventus Udinese 18.00 Live Eleven

Fiorentina Milan 20.45 Live Eleven

 

Jest gdzieś program Eleven Sports na pierwsze dni nadawania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...