Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Była mowa jedynie o LE, a o hiszpańskiej pisał, że nie ma terminu.

Znowu, ktoś coś napisał na TT, a na forum już parę osób łyka jak młode pelikany. Za chwilę się zaloguje Alf i już wg niego będzie czarne na białym, że Fox przejmuje Orange. :lol2:

Ktoś zrobi zaraz z tego film, że będzie jeszcze fuzja z Eleven, a najgorsze w tym wszystkim jest, to że my biedni kibice kopanej dalej jesteśmy w :censored: i nie wiemy gdzie będziemy oglądać ulubione zespoły.

Kibice BPL wiedzą, że dostaną ten sezon w C+, nie wiadomo co potem. Ekstraklasa i LM przez parę lat w C+. Serie A i Ligue1 na razie tylko w streamie. Ligi już grają, przynajmniej francuska... a kanałów tv nie widać. Puchary krajowe, LE, Hiszpańska... dalej nie wiadomo gdzie i za ile... przecież mamy czas... co tam kibice w PL... możemy ich dalej :censored: , kto nam zabroni i tak zapłacą.

Ja wiem, że to biznes, ale trochę szacunku abonentom się należy, robią z nas :crazy: .

 

Dokładnie może komuś sie umowa kończy i chce wiedzieć czy La Liga będzie w Eleven czy w NC+ i czy Eleven będzie w NC+ ligi ruszyły lub zaraz będą ruszać powinno być dawno wyjaśnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TT Eleven: Interesują nas prawa do najlepszych rozgrywek w Europie. Będziemy Was informować o nowościach :)

 

Z TT Miroslawskiego: Viva España! ;)

 

Gdzie Ty widzisz takie wpisy ?

Wszedłem ta twittera i nic takiego nie widać, skąd wy bierzecie takie info? Taak was jara popularność na forum?;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wszystko jasne. La liga w Eleven! Szykuje się świetna oferta. Niech tylko UPC dołączy Eleven jak najszybciej.

Mirosławski takich bzdur nie wypisywałby na TT, gdyby nie znał wyników przetargu. To już byłaby za duża kompromitacja.

Teraz czekam na LE.

 

Ja bym poczekał. Emotka była z przymrużeniem oka :) Więc pożyjemy, zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli hiszpanska w Eleven to raczej takie NC+ bedzie musiało dodac ich do oferty swojej dla dobra klientow

Dobra dedukcja, ja uwazam dodatkowo ze, jesli C+ nie utracil by LL, to moglby Elevenowi utrudnic wejscie na platforme, albo calkiem uniemozliwic. W przeciwnym wypadku, pewne jest ze "Jedenastka", bedzie u tego operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wszystko jasne. La liga w Eleven! Szykuje się świetna oferta. Niech tylko UPC dołączy Eleven jak najszybciej.

Mirosławski takich bzdur nie wypisywałby na TT, gdyby nie znał wyników przetargu. To już byłaby za duża kompromitacja.

Teraz czekam na LE.

 

 

Nie podważam Twojej teorii, ale równie dobrze można mówić, że kompromitacją ze strony NC+ byłoby to, że na infolinii mówili, iż La Liga na 100% zostaje u nich.

Jedno jest pewne - zarówno NC+ jak i Eleven mocno ucierpiały w kwestii wizerunku w oczach wielu osób ;) I o ile Eleven to wciąż kanał widmo i nie wiadomo, czy za parę miesięcy jeszcze będzie istniał, tak NC+ jednak bardziej powinno zależeć na dbaniu o korzystny wizerunek.

 

Swoją drogą, polecam telewizję w Netii. Tam jest tak fajnie, że można sobie samemu wszystkie pakiety kanałów wybierać. Dzięki temu jak kogoś nie interesują np. seriale,a ani nie ma dzieci, to automatycznie nie bierze pakietów z tego typu kanałami. Co więcej - kolejne pakiety można bez problemu sobie dobierać w trakcie trwania umowy. Ja wczoraj zrezygnowałem jednak z UPC (mimo, że parę dni temu przedłużyłem z nimi umowę). Wziąłem sobie w Netii internet 100mb/s, 4 pakiety z kanałami i w międzyczasie dołączę sobie albo pakiet "Canal+", albo pakiet "Sport i emocje", w którym to zapewne pojawi się Eleven (jeśli w ogóle gdziekolwiek się pojawi) i będę za to płacił 70 bądź 95zł (zależnie od tego, który pakiet dokupię). W cenie mam też multiroom. Takie tam zabezpieczenie, aby mieć gwarancję La Ligi, a do tego niski abonament ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...