Skocz do zawartości

Dekoder ITI-2849ST i "klątwa" po umowie


Speeedy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak odblokować własny dekoder 2849ST wraz ze sparowaną kartą? Dekoder został zablokowany po wypowiedzeniu umowy po uruchomieniu platformy nc+ -dekoder był użytkowany pierwotnie w n na kartę, a następnie w umowie z telewizją N (Komfort HD/Świat HD), a obecnie jest podstawką pod kwiatki. Czy istnieje możliwość przejścia do oferty na kartę w nc+ z ww dekoderem? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wejdź tutaj https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_hd/ ... owania.php podaj numery Twojego sprzętu, jeśli po przejściu na ostatnią stronę pojawi się nr konta do wpłat to możesz skorzystać z nc+ na kartę w wersji bez umowy z pakietami na doładowanie :-)

 

 

Dekoder ITI-2849ST i "klątwa" po umowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegałem , że ITI i córki to bagno. Obiecują i ...kicha.

Kwiatek z dziś. Nc+ obchodzi jakieś święta, reklamują sie , obiecują... ściemniają.

SK pisał o zestawie na własność za 99 zł (limitowanym) a w nc+ nikt o tym nie słyszał (zestawy są ale po 219,80 z dostawa).

Dziś próbowałem na podanym przez nc+ nrze 22 4307777 aktywować kartę.

Nasłuchałem się bajek z mchu i paproci o "trosce o najwyzszą..." i po wielominutowym koncercie ...zostałem połaczony z...innym petentem co chciał kartę aktywować.

Wkurzony bo wydał na telefon i dzwonił od 7. (a juz południe). Nikt telefonu nie raczył odebrać.

Znakiem tego NOWA "jakość" tej śmiesznej firmy to samoobsługa albo samopomoc. Już miałem na końcu języka, ze gościowi spełnię życzenia...ale rozłaczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonienie na infolinie nic nie daje - konsultanci nic nie wiedzą i obiecują złote góry :) 2x próbowałem bezskutecznie zawrzeć nową umowę przez stronę NC+ z dekoderem własnym- NC+ zostawiła ludzi z własnymi dekoderami na lodzie - na ww. dekoderach nie można uruchomić ani oferty na kartę ( np. smart HD+ ), ani zawrzeć nowej umowy, bo w ich cudownym systemie do dekodera jest przypisana stara umowa. Za ten syf odpowiada tylko i wyłącznie NC+ :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...