Skocz do zawartości

Pogoda


fan tv
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Barti

Sprawa organizacyjna:

Pisząc w niniejszym wątku o pogodzie u siebie, należy wskazać swoją lokalizację.
Lokalizację można podawać każdorazowo w swoim poście w niniejszym wątku lub ustawić ją na stałe w swoim profilu na forum. Wówczas lokalizacja będzie widoczna za każdym razem, przy każdym poście na forum.
Podana lokalizacja nie musi być szczegółowa. Wystarczy przybliżona, np. region, województwo itp.
Posty, w których nie będzie zawarta lokalizacja Użytkownika, będą z niniejszego wątku bezwzględnie trafiały do Kosza.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ani przez chwilę nie było chmurek, ale mimo potężnego gorąca nie było tak parno jak wczoraj. Ale kiedy po 16:00 termometr był w pełnym słońcu odnotowałem aż 52,9 stopni! Teraz już w cieniu jest 32,3 stopni.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś również upalnie. Już o 7:00 rano było 22,3 stopni, a o 10:30 30,0 stopni, później nie miałem okazji spojrzeć, ale na pewno padła bariera 35 stopni. Teraz o 22:30 jest jeszcze 25,1 stopni i nawet nie jest jeszcze całkowicie ciemno, niebo mimo, że bezchmurne to prawie jeszcze bez gwiazd bo jest jasne, bo mamy najdłuższe teraz dni w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj praktycznie nie było burz, trochę się tylko pobłyskało. Mimo braku burz przyszło ochłodzenie, teraz jest tylko 20,5 stopni, ale wewnątrz domu ciągle jest gorąco i jakoś to upalne powietrze nie chce się ulotnić.

Od rana jest pochmurnie, a od 15:00 pada ciągiem deszcz.

 

Pamiętacie te wichury tydzień temu w piatek? W bliskiej okolicy poważnych szkód poza połamanyni gałęziami nie widziałem, ale dziś gdzieś 2 km od domu zauważyłem 2 potężne brzozy, które zostały wręcz wyrwane z ziemi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...