Skocz do zawartości

Dokąd zmierza CP w 2007 roku


zaq13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę być złym prorokiem ale wrażenie, że w 2007 roku znikną wszystkie kanały, które nie są wymienione w umowie.

Pierwszy krok to odłączenie Cinemaxów

Kolejny do odstrzału kanał dla mnie bardzo cenny to Kino Polska :cry:

Pewno zniknie w tym roku jeszcze TVN Turbo jako, że cudownie się okaże, że to program flagowy TVN i jego cena drastycznie podskoczy.

 

Przyznam też, że należże do grupy osób naiwnych czekających na HBO, ale przecież CP nie zależy na żadnym kanale premium!!

 

Ciekawi mnie jakie Wy macie przeczucie/odczucia co do CP w 2007 roku!!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tak powiem chytry dwa razy traci:) CP zabierajac z pakietu RX cinamaxy i teraz jesli prawda jest ze zabiora tez Kino Polska pozniej tak jak piszesz moze wezma cos jeszce bo pzreciez w umowie tego nie ma:) mam nadzieje ze duzo straca na tej swojej [beep]osci zycze im tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle najbardziej wkurzające jest to jak Polsat podchodzi do sprawy umów i opłat. Mają trochę niewyjaśnionych kwestii. A jak na przykład pojawiają się nowe kanały to nawet aneksu nie przysyłają że dołącza on do umowy ( a powiedzmy to sobie - nietylko odjęcie ale też dodanie kanału jest zmianą umowy). Ale po co o tym informować abonentów, po roku powie im się że on wcale nie dołączył do pakietu tylko był w promocji a teraz trzeba będzie płacić

:evil:

Nie dają też możliwości zmian pakietu na niższy bądź wyższy tak swobodnie jak robi się to w Cyfrze (zazwyczaj po 20 minutach odbieramy taki pakiet jaki zamówiliśmy i w kolejnym miesiącu za taki zapłacimy). W Polsacie natomiast trzeba niestety podpisywać umowy na konkretne pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zniknie TVN Turbo to się naprawde wkurze. A co do połączenia CP i Cyfry+ to ja jestem za - pod warunkiem:

 

- Cyfra+ nadal nazywa się Cyfra+.

- Cyfrowy Polsat nie ma nic do gadania.

- Jakosc Cyfry+ .

- Jedyne czego chcę z CP w Cyfrze+ to cena dobrych kanałów albo i niżej niż było w CP.

 

UWAGA!

WIEM żE TO JEST NIE REALNE! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ciekawszym rozwiązaniem i w moim odczuciu sprawiedliwszym było by to, że za nowe kanały jak Disney i Foxlife musiał bym dodatkowo zapłacić!!

 

Powinno być tak, że przez cały czas trwania umowy obie strony gwarantują sobie jakąś jakość usług!!

 

Dostaje na siłę 2 nowe kanały, ale jednocześnie mogę stracić wszystkie te, które nie występują w umowie a działały w dniu 4listopada 2006 roku.

 

Paranoja !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...