Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

na pewno na listopad/grudzień są w planach jakieś niespodzianki. Oby pozytywne:)

pewnie podwyżki na nowy rok..:) taka to będzie niespodzianka.!! ale mam nadzieję, że po uruchomieniu MUX2 z EC4, ludzie gromadnie będą wypowiadać umowy..:) przynajmniej Ci, którzy nie potrzebują tylu kanałów..:)bo skoro zadziała MUX2 , a działa już MUX3, to razem będzie 12 kanałów za darmochę..:)):Ja już na swoim osiedlu prowadzę kampanię informacyjną..:) i namawiam na telewizję naziemną..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiedz mi za co płacisz w multiplexach?? telewizor z reguły ma każdy z dvbt w tym momencie, a jak nie to trzeba dokupić dekoder - nawet taki za 70 zł wtykany w eurozłącze bardzo dobrze działa, a za antenę wystarczy kawałek drutu w mieszkaniu..:) i po sprawie. Testujemy to z kumplami od jakiegoś czasu:)) Założę się że wiele starszych osób na to pójdzie..wolą wydać jednorazowo mały grosz niż płacić 34 zł za abonament oszczędny!! w którym są dwa programy toyi..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już nawet Cyfra+ poszła po rozum do głowy..:)) i zaczynają mieć ciekawe pakiety..:) za 99 zł mamy: pełny pakiet canal+ ze wszystkimi sportowymi oczywiście w HD, pełny pakiet HBO w HD, wszystkie Discovery i inne o podobne tematycznie w HD, wszystkie AXN i oczywiście super sport: łącznie z dwoma Eurosportami w HD, orange sport, sportklub i espn:))

można to tu obejrzeć: http://cyfraplus.pl/zamow_cyfre.html

 

w Toyce taki pakiecik to jakieś 160 zł..:)) Po rozwiązaniu umowy z TVK Toya, miałem zamiar brać n-kę, ale chyba pójdę w kierunku C+..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/70146/anglia-z ... lubie.html

...ze nie wspomne o pucharze Anglii, motocyklowym Grand Prix, tenisie, itp.; oto "slaba" i nieciekawa oferta wg Toy'i...

I podkreslam po raz kolejny, ze musze nadal placic za to - mimo, iz nie mam tego w dekoderze! Ale zdaniem "szefa" - JanaWana - tak wlasnie powinno byc...(p. wczesniejszy post)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne info:

Uprzejmie informujemy, że z dniem 2 stycznie 2012 TOYA Spółka z.o. wprowadza zmiany w ofercie telewizyjnej.

W miejsce RTVi, Propeller, SAT 1, VOX, SUPER RTL, Movies24(nadawca kończy emisję), Eurosport News, Luxe.tv DD i Teletoon+ wprowadzone zostają następujące kanały: Polo TV, U-TV, Orange sport, które dostępne będą dla Abonentów już od pakietu Oszczędnego, AXN HD w pakiecie Wygodnym oraz TV Disco, Kino Polska Muzyka w pakiecie Bogatym. Pakier Extra zostaje wzbogacony o AXN Spin HD, a pakiet Sport i Sport Plus o kanał Poker TV. Abonenci pakietu Oszczędnego i Wygodnego zyskają dostęp do TVN HD, a Abonenci pakietu Bogatego do AXN Crime i AXN Sci-Fi, które przechodzą a pakietu Extra. Przypominamy, że pakiet Bogaty jest odpowiednikiem Pakietu TOYAcyforwa dla Abonentów, którzy podpisali umowę przed 1 lipca 2011.

Z oferty analogowej Pakietu Podstawowego zostaje wycofany program Teletoon+. Infirmujemy również, iż z dniem 25 października 2011 nadawca kanału TW1 zakończył jego emisję bez wcześniejszej o tym fakcie informacji/

Z dniem 1 stycznia 2012 wprowadzone zostają nowe stawki abonentowe za Pakiet Bogaty-72zł/poprzednio 71zł/, pakiet TOYA CYfrowa 13zł/poprzednio 12zł/, oraz pakiet Toyacyfrowa Plus 28zł/poprzednio 27zł/.

Zmiany cen podyktowane zostały wzrostem opłat licencyjnych za reemitowane programy oraz wzbogaceniem oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zmiany cen podyktowane zostały wzrostem opłat licencyjnych za reemitowane programy oraz wzbogaceniem oferty"

Ciekawe jak ma się wzbogacanie oferty do tego, że zabierają 9 kanałów, a wprowadzają 7 nowych (nie wchodzę tu już w podział ile z jakiego pakietu)... Nie liczę tu Poker tv do pakietu sport i sport plus bo jeśli wcześniej zabrano bez zmiany opłaty abonamentowej sportkluby to nie ma mowy o żadnym wzbogacaniu oferty.

Toya nie tylko kolejny raz się kompromituje ale i kłamie w żywe oczy... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę zrozumieć czemu (wiem, że chodzi o to aby ludzie wzięli droższe dekodery HD) oni dają do pakietów normalnych kanały HD. Ja mam dekoder SD i pomimo, że mam kilka kanałów HD w pakiecie to ich nie mogę odebrać. Czyli wychodzi na to, że płacę w abonamencie za coś czego fizycznie nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ma swoje granice ale takie działania to już najzwyklejsza granda i nabijanie abonentów w butelkę.

Pytam się jak można wyłączyć z oferty kanał oferujący obecnie najlepszą z tego co jest w Toyi jakość obrazu HD czyli Luxe.tv ? Jak można wyłączyć Sat1 ?

W zamian za to wrzuca się do jakieś nic nie warte kanały zapchajdziury, amatorsko produkowane gdzieś w garażach porozsiewanych po całej Polsce, których oglądalność nie przekracza nigdy 1

Oczywiście, że najlepiej wywalić to co ludzie faktycznie oglądają i to co potrafi cieszyć oko (luxe.tv) i dodać w uzupełnieniu kolejną dyszkę [beep]ianych AXN-ów i równie rewelacyjny poker.tv.

Toya na szybko szuka dziadowskich oszczędności i przez to rezygnuje z płacenia za ciekawe licencje, a w zamian jedzie już konkretnie po bandzie zapełniając powstałe luki pierwszymi lepszymi kanałami jakie się trafią, aż niespełnionych producentów amatorów ci w tym kraju dostatek to interes kwitnie. Po co komu kino muzyka polska czy orange sport, gdzie po stracie praw na ekstraklasę lecą same gadające głowy ??

Niebawem te toyowskie spece wykasują resztę "płatnych" lecz ciekawych rzeczy i wypełnią luki darmowym towarem z FTA bo przecież i tak też można.

Inni w tym czasie oglądać będą bbc hd, ale kino hd itd.

 

Na koniec żeby było jeszcze bardziej wesoło , wraz z rosnącą jakością oferowanych usług również i ceny idą do góry.

 

Na szczęście do 30.11 już tylko kilkanaście dni i w zasadzie już mogę sobie nucić to ostatnia niedziela .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostajecie ciekawe programy, niedostępne nawet u innych operatorów (AXN Spin HD), a się oburzacie, że usuwają zagraniczne niszowe kanały... Podwyżka o złotówkę chyba nie zrujnuje waszego budżetu. btw. taka Vectra stosuje "podmiany" kanałów od 2 lat i jakoś żyje.

 

Macie jedną z lepszych ofert programowych, a narzekacie. To jest Polska własnie - wszędzie, ale to wszędzie znajdą się maruderzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...