Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście nie omieszkam nie skorzystać z zaproszenia i odwiedzę prezentację w piątek zaraz po pracy . Mam nadzieje , że huczne zapowiedzi się sprawdzą i faktycznie rzucą na kolana a skoro mowa o super promocyjnych warunkach mam zamiar jeśli wszystko to się potwierdzi umowę przy okazji podpisać coby HD już niebawem grało u mnie na całego :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że TOYA ponownie stanie się liderem polskich kablówek pod względem oferty TV, w sumie to nawet zmiotła ofertę wszystkich platform cyfrowych i zostawiła je za plecami.

 

 

 

Od 6 października sieć kablowa Toya udostępni swoim abonentom telewizję w wysokiej rozdzielczości. W jej ofercie znajdzie się 11 kanałów nadawanych w HD - najwięcej wśród operatorów kablowych i platform cyfrowych w Polsce. Na początku 2009 roku w Toya pojawi się też PVR.

 

Stacje nadające w wysokiej rozdzielczości, które pojawią się w sieci to: Eurosport HD, Polsat Sport HD, Discovery HD, MTVN HD, HBO HD, Luxe TV HD, Voom HD, Canal+ Sport HD, Canal+ Film HD, Filmbox HD i TVN HD.

 

Operator do swojej oferty cyfrowej wprowadzi także 18 zupełnie nowych kanałów nadawanych w SD (dodatkowo dwa przejdą z oferty analogowej). Będą to wszystkie stacje tematyczne z grupy Polsatu, kanały z rodziny Filmbox oraz BBC oraz m.in.: Bebe TV, Eurosport 2 czy DaVinci Learing. W ofercie znajdzie się nowy pakiet ogólny cyfrowy i osiem pakietów premium (dotychczas były trzy).

 

Do odbioru kanałów HD służyć będą odbiorniki firmy Motorola specjalnie przygotowane na zlecenie sieci. Z początkiem 2009 roku w Toya pojawi się PVR - dekodery zostaną wyposażone w dysk twardy umożliwiający nagrywanie programów w jakości HD. W przyszłości, korzystając z funkcjonalności odbiornika, operator zamierza zaoferować abonentom także takie usługi jak wideo na życzenie, gry online oraz elektroniczne biuro obsługi abonenta.

 

Wprowadzeniu telewizji w wysokiej rozdzielczości w Toya towarzyszyć będzie kampania reklamowa na billboardach, w lokalnym radiu, prasie i telewizji (lokalne programy operatora). Będzie ona realizowana w miastach, gdzie jest dostępna sieć. W działaniach promocyjnych wykorzystanie zostanie też internet. Za kreację i zaplanowanie mediów odpowiadała spółka we własnym zakresie.

 

W tej chwili z telewizji cyfrowej Toya korzysta blisko 20 tys. abonentów ze 150 tys. klientów odbierających sygnał analogowy sieci. Operator działa w Łodzi, Mysłowicach, Kutnie i Przemyślu.

zródło. Wirtualnemedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

Tak jak wczoraj obiecałem odwiedziłem dziś bardzo naprawdę elegancką prezentację najnowszej a zarazem najciekawszej oferty Toyi czyli Toya cyfrowa HD przy okazji podpisując już umowę na najnowsze usługi . Coby dużo się nie rozpisywać myślę , że wątpliwości oraz pytania o koszty rozwieją zdjęcia ulotki oraz cennika :

 

http://picasaweb.google.com/cyprian.maus/ToyaHD#

 

Generalnie jest drożej niż można by tego oczekiwać i pomijając już pakiety premium sytuacja przy przejściu z cyfrowej na HD wygląda cenowo tak :

 

Dalej płacimy za analog - 48.5 zł

Do tego dochodzi nam miesięczna dzierżawa urządzenia HD (Motorala pokazała akurat tu klasę - urządzonko jest bardzo zgrabne - taka malutka czarna skrzyneczka pokryta lakierem fortepianowym od frontu , z tyłu mamy wyjścia component , spdif, hdmi , 2x usb , analogowe 2x scart i composite oraz stereo ) - 15 zł

Pakiet Toya cyfrowa PLUS w tym 5 kanałów HD (TVN HD , MTVN HD, LUXE HD , VOOM HD , DIscovery HD oraz pakiet BBC , Polsat Play , Filmbox , polsat news , Domo , travel chanell itd. ) ) 22 zł

Tajemniczy dostęp do usług cyfrowych 8 zł

Ta podstawa daje nam 93,5 zł

 

Pakiety wszystko mający - 114,8 zł + 15 zł dzierżawa , 22 zł abonament , 8 zł dostęp = 159, 8 zł za wszystko co tylko można mieć w tym 11 kanałów HD

 

Teraz pakiety premium

C+ sport oraz c+film HD (ja się na to zdecydowałem ) 6 zł (tylko dla abonentów canal + )

Sport PLUs ( Eurosport HD , Polsat sport HD , POlsat sport extra i Eurosport 2 ) (to poważnie będę rozważał ) 12 .90

Pakiet pociecha 10 zł

Filmbox (filmbox HD , Filmbox Extra , filmbox family )14.90 zł

Sport (POlsat sport extra i Eurosport 2 ) 5 zł

HBO (HBo HD + reszta ) 20 zł

Discovery HD dla Toya cyfrowa 5 zł

Przy podpisaniu umowy n HD - 30 dni oglądamy wszystkie kanały premium gratis :P

 

Aaa zapomniałem - przy przejściu z cyfrowej SD na HD nie płaci się opłaty aktywacyjne w wysokości 200 zł a jedynie 49 zł i to była ta promocja :)

 

Podsumowując oferta naprawdę ciekawa i myślę , że każdy spragniony HD w Toyi dobierze coś pod siebie zarówno jeśli chodzi o gust jak i o preferencje cenowe . Do dodatkowo prezentacja wygląda naprawdę interesująco i ciekawie także wszystkich Łodzian zachęcam do jej odwiedzenia bo przy podpisywaniu umowy można dostać parę sympatycznych gadżetów . O godzinie 16 dnia dzisiejszego - ruch spory i trzeba było czekać w kolejce do stolika z paniami , z którymi podpisuje się umowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesięczna dzierżawa urządzenia HD 15 zł

Sport PLUs ( Eurosport HD , Polsat sport HD , POlsat sport extra i Eurosport 2 ) 12 .90

Sport (POlsat sport extra i Eurosport 2 ) 5 zł

 

Miesięczna dzierżawa za dekoder HD [beep]nie droga - Toya zdecydowanie przesadziła

Pakiet sport+ za 12,90,- moim zdaniem bardzo dobra cena, jeżeli chodzi o dwa kanały HD. Wychodzi na to, że cena ich wynosi ok. 7,90,- / mies. Po 4,- za HD sportowy - dobre posunięcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ sport oraz c+film HD (ja się na to zdecydowałem ) 6 zł (tylko dla abonentów canal + )

Sport PLUs ( Eurosport HD , Polsat sport HD , POlsat sport extra i Eurosport 2 ) (to poważnie będę rozważał ) 12 .90

Pakiet pociecha 10 zł

Filmbox (filmbox HD , Filmbox Extra , filmbox family )14.90 zł

Sport (POlsat sport extra i Eurosport 2 ) 5 zł

HBO (HBo HD + reszta ) 20 zł

Discovery HD dla Toya cyfrowa 5 zł

Przy podpisaniu umowy n HD - 30 dni oglądamy wszystkie kanały premium gratis :P

 

nie no tak na nickeldeona czekałem i eurosport2 i PSE i dawają do jakiegoś kurcze pakiety

 

ja mam MEGAFILM I C+ I podstawowy chce obejrzeć Nicka PSE EUROSPORT2 NORMALNIE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale aktualizacja kanalow chyba 1.11.2008 czyli listopad tak obowiazuje cennik

Chyba jednak nie bo przy podpisywaniu umowy - jedynym obowiązującym terminem był 6 października , wtedy to dostarczony ma mi być nowy dekoder i wtedy też skoro będzie dekoder odpalą HD , zresztą tego samego dnia zaczną rozsyłać będą nowe blankiety do opłat już zaktualizowane o najnowsze pakiety itd. więc nie wyobrażam sobie sytuacji , w której ludzie dostają nowy dekoder , płacą pierwszy abo już po nowych stawkach a kanały mamy te co w podstawowym pakiecie cyfrowym - normalnie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...