Skocz do zawartości

Strona internetowa Polsat Box


Digi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie nowy program TV na stronie programu jest FATALNY! Gdzie się podziała tabela z wszystkimi kanałami? Przedtem naciskałam "Lista kanałów" gdzie na jednej stronie pokazały mi się wszystkie i wybierałam interesujący mnie i tam mogłam zobaczyć co na nim leci dziś, jutro i pojutrze. Nowy program TV to porażka trzeba przebrnąć przez gąszcz programów. Tę zmianę oceniam na -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzieje się to samo... tj. jak otwiera się zakładka z nazwami wszystkich kanałów to nie widze pierwszej kolumny po prawej stronie. NIe działa poprawnie na operze 11 (i starszej), firefox (najnowszym) IE 8 i IE8 z nakładką Maxton.

Druga sprawa

Uważam że skopali program tv przez to, że aby moc szybko sprawdic dowoly kanał to trzeba wybrać opcję "zmień kanał" na którymkolwiek z widocznych w danym momencie. Niestety powoduje to, że zmiana zostaje zapamiętana i tak już zostaje, dopóki ręcznie tego się nie zmieni. Stare rozwiązanie było zdecydowanie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

:brawo: no teraz już znowu można korzystać...

 

Uważam że skopali program tv przez to, że aby moc szybko sprawdic dowoly kanał to trzeba wybrać opcję "zmień kanał" na którymkolwiek z widocznych w danym momencie. Niestety powoduje to, że zmiana zostaje zapamiętana i tak już zostaje, dopóki ręcznie tego się nie zmieni. Stare rozwiązanie było zdecydowanie lepsze.

 

Niekoniecznie... Można wejść na stronę główną cyfrowypolsat.pl, zjechać trochę w dół i stamtąd kliknąć na program dla konkretnego kanału (normalny człowiek by się nie domyślił ;). A co do tego zapamiętywania to odbieram to raczej jako zaletę niż wadę, gdyż można sobie raz ustalić listę programów które się ogląda i ta lista zawsze tam będzie (dopóki nie wyczyści się ciastek w przeglądarce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Teraz po przeszło roku od ostaniego postu, strona internetowa działa dobrze. Program telewizyjny działa prawie bez zastrzeżeń, ale mam jedną uwagę. Otóż chcąc się dostać do spersonalizowanych ustawień tego programu, za każdym razem po wczytaniu strony, muszę się do niej logować. Jest to trochę irytujące w porównaniu np. do naszego forum, gdzie przeglądarka ma możliwość zapamiętania użytkownika i zalogowanie do forum następuje automatycznie. Natomiast w przypadku programu telewizyjnego CP, tak nie jest. Czy to tylko u mnie, czy to ogólny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to trochę irytuje, ale mimo to i tak program na stronie CP jest tym którego używam na co dzień (chociaż wcale nie do oferty CP!). Z logowania korzystam po to, żeby sobie zaznaczać programy do obejrzenia i wtedy na jednej stronie mam je wszystkie wymienione po kolei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...