Skocz do zawartości

Strona internetowa Polsat Box


Digi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ofercie tzw. Pakietu HD jest już umieszczony Discovery HD Showcase i teraz liczy on wreszcie 5 kanałów.

Nie zobaczycie jednak tego w zakładce oferta, bo tam nadal nie jest to zaktualizowane, trzeba wejść w Telewizja -> Zawartość Pakietów -> Krok 3 Wybierz dodatki -> i sprawdzić zawartość Pakietu HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po niecałym mies. od zamówienia dzisiaj dostałem nowy dekoder wraz z nową umową(przedłużenie umowy). W pierwszej wersji miał być to dekoder z dyskiem, w drukiej echostar- 200-etka, a dostałem e-400.

Mam teraz pytanie od kiedy umowa bedzie ważna ,(okres rozliczeniowy mam na koniec kazdego miesiąca). Czy jak teraz podłączę dekoder i wszystko się ustawi to będzie ta umowa obowiązywać od teraz( data podpisania) czy od nowego cyklu rozliczeniowego?

Z góry dzięki

Sorry nie tutaj napisałem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na głównej stronie CP zmieniono zakładkę "Telewizja", teraz jest: "Telewizja | VOD" poza tym linki do ofert telewizji cyfrowej, telefonu i internetu, przesunięto na pierwsze miejsce każdej z zakładek, przez co łatwiej znaleźć to czego się szuka.

W chwili obecnej trwa aktualizacja oferty związana z wyłączeniem E! i dodaniem Comedy Central oraz NG Wild.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu robią co mogą, żeby pokazać widzowi, że coś robią...

cp1v.jpg

Nowe programy!!! :P (szczegółowe informacje poniżej)

cp2.th.jpg

"... wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom..." :P

No i dumnie prezentująca się nowa oferta telewizyjna Cyfrowego Polsatu: :mrgreen:

cp3.th.jpg

Zmieniona o 1 nowy kanał (Comedy Central), powiększona o 1 nowy kanał (Nat Geo Wild), brak na stronie opcji/pakietu dodatkowego Nat Geo Wild HD (chyba nie wszystko do końca zaktualizowali).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniono ofertę na stronie internetowej CP.

Teraz Nat Geo Wild HD znajduje się w PAKIECIE HD, w porównaniu pakietów nie ma pojedynczych kanałów HD.

Najważniejszą jednak zmianą jest usunięcie DISCOVERY HD SHOWCASE z oferty PAKIETU HD

i to zarówno z porównania pakietów, jak i w zakładce "zawartość pakietów".

Albo będzie do dokupienia wyłącznie oddzielnie albo zniknie z oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z strony Cyfrowego Polsatu korzystam tylko dla programu tv. Ta ich strona to chyba najgorsze, po infolini zródło informacji o ofercie z ich strony. Najlepiej jest pójść do APS i się samemu wszystkiego dowiedzieć. Dobrze, że na tym forum jest Xenomorph bo byśmy nic nie wiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Normalka dodaje sie wizualne wodotryski, ale meritum w dalszym ciagu na beznadziejnym poziomie. A juz tempo wprowadzania zmian dotyczacych klienta w ICOK-u jest oszalamiajace. Swiat jezdzi klasowymi "pojazdami", a Polsat jeszcze w syrence z drzwiami otwieranymi odwrotnie niz w reszcie automobilow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...