Skocz do zawartości

Strona internetowa Polsat Box


Digi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfrowy Polsat zmienił nieco układ na swojej stronie. Wszystko jest pogrupowane w kategoriach: Telewizja, Telefon, Internet i Obsługa klienta. Wszystko, przynajmniej dla mnie, zostało lepiej ułożone i posegregowane. Lecz nie to jest najważniejsza zmiana. Przede wszystkim należy napisać, że dodano na stronie nową kategorię Internet i wszelkie informacje dotyczące tej nowej usługi Cyfrowego Polsatu zostały tam zawarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko po staremu poza tym ze dodali VOD za 20zl/mc :lol2::lol2::lol2: ja za to pseudo-nic bym 50gr nie dał rocznie

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-c ... akietow.cp

 

polsat, tak jak to wygląda, nadal nie docenia agresywnego przejmowania klientów przez Cyfre+ i obudzi się CP z ręką w nocniku, 2 lata olewać klientów i konkurencje to trochę długo a C+ naprawdę ma mocne wyniki sprzedaży już po paru tygodniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za pakiet HD, którego nie można kupić,Dzwoniłem wczorajdo polsatu i otrzymałem wiadomość,że mogę kupić pakiet za 15zł.Po konsultacji Panz BOA powiedział ,że tak jak dla mnie pakiet będzie kosztował 20zł.Później znów z kimś pogadał i stwierdził, że może mi wysłać porozumienie na powyższe kanały za 25zł aż w końcu wyszukał,że nie mam podpisanego porozumienia i mogę sobie kupić kanały jednostkowo za 6zł za sztukę, czyli 30 zł.Tak to w ciągu czterdziesto minutowej rozmowy pakiet HD zdrożał o 100%.Słyszą kilka niecenzuralnych słów,Które wyrwały mi się pod adresem Naszego szczodrego operatora, operatora, uspokoił mnie i powiedział,że jak pod koniec styczniaotrzymam nowy regulamin i go podpiszę, to będę mógł kupić wymarzony pakiet HD ze jedyne 15zł. :cry::cry: PRAWDZIWA REWELACJA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czemu? Bo nie ma umowy na cały pakiet HD w/g starego regulaminu. W/g starego są tylko (chodzi mi o same wzory pisma) na poszczególne kanały "luzem". Jak powszechnie wiadomo CP zmienia regulamin i w związku z tym nie przygotowują nowych umów do starego (strata pieniędzy i czasu). Dlatego dopiero jak zaakceptujesz nowy regulamin będzie opcja podpisania porozumienia na wszystkie kanały HD za (mogę się tutaj mylić) 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich bólach strona i zawartość pakietów już zaktualizowana, jak widać dodano tylko zamiast Jetix Play - Nickelodeon - poza tym upragnionych nowości brak, pakiet HD nadal wyświetla tylko 4 kanały bez Discovery HD - miejmy nadzieję że błędnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udokladnie :lol2: tydzień zmieniali jetixa na nicka.... to dopiero będzie super dostawca internetu co nie zna podstaw budowy stron internetowych :brawo:

 

tyle plotek, tyle szumu, 10 lat, strona wisi tydzień.... i wielkie NIC :) odchodze z CP juz calkowicie tylko do cyfry+ (mialem oba)

http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-c ... milijny.cp :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...