Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, satmaniak2000 napisał(a):

Za Jacka Kurskiego to wszystko wreszcie poszło do przodu technologicznie i się rozwinęło, np. przejście na HD.

Przejście na HD to był akurat proces naturalny, był- i tyle. Kurski za przejście na HD ozłacany być nie powinien. Raczej powinien być obrzucony [beep] w razie braku przejścia na HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, satmaniak2000 napisał(a):

Za Jacka Kurskiego to wszystko wreszcie poszło do przodu technologicznie i się rozwinęło. Najpierw odkodowanie sygnału TVP Info, potem przejście na HD

Bo generalnie technologia się rozwija. Myślę, że nawet gdyby Jacek Kurski nie był prezesem TVP to już dawno oglądalibyśmy program w wersji HD. Nie rozumiem stwierdzenia "wreszcie". Przecież to za jego poprzedników uruchomiono w 2013r. całodobowy program informacyjny, który wielokrotnie był liderem w badaniach oglądalności. Oczywiście pisze to nie negując zasług prezesa Kurskiego jeżeli chodzi o wizualną prezentacje stacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, satmaniak2000 napisał(a):

Czy oglądam czy nie oglądam to chyba nie Twój biznes. Amen. I skończ te personalne wycieczki człowieku. 

To po co o tym piszesz? Skończ pisać cały czas to samo i zaśmiecać forum to i ja przestanę. Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość widzów wybiera stację nie że względu na dobrą lub złą oprawę, tylko na treść. Dlatego za Kurskiego, mimo dość średniej oprawy program był oglądany (przez kogo, to ja nie muszę pisać).

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, satmaniak2000 napisał(a):

 a dziś stan TVP Info odzwierciedla po prostu oglądalność, która jest tragiczna i to kończy temat.

A ty oczekujesz, że TVP INFO ma być tak samo technologicznie rozwinięta ze zdecydowanie mniejszymi możliwościami właśnie technologicznymi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2024 o 23:41, Klopseł napisał(a):

Przejście na HD to był akurat proces naturalny

Taki naturalny że TVP na tle TVN i Polsatu była "sto lat za Murzynami". W 2015 w SD było "Postaw Na Milion", "Sprawa dla Reportera", TVP Info, "Jaka to Melodia ?", "Wiadomości", "Teleexpress" czy "Agrobiznes".

Fakt że program Jaworowicz przed wydaleniem Kurskiego z TVP doczekał się jakości HD, świadczy moim zdaniem o tym, jakim TVP była skansen średniowiecza technologicznego.

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię. Radzę przeglądać posty przed publikacją pod kątem pisowni.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, satmaniak2000 napisał(a):

A dlaczego ma te mniejsze możliwości? Możliwości były, wszystko było. 

Tłumacze ci, że technologia Vizrt będzie już za 3 tygodnie w nowym studiu. Chyba wytrzymasz tyle czasu. Gorzej jak rzeczywiście zobaczymy 1 września wizualną katastrofe... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mateusz2006 napisał(a):

W 2015 w SD było "Postaw Na Milion", "Sprawa dla Reportera", TVP Info, "Jaka to Melodia ?", "Wiadomości", "Teleexpress" czy "Agrobiznes".

 

Ciekawostka, testy HD też były w SD. Ale no mamy rok 2024, nie 2015 a prezesem (dyrektorem generalnym) jest kto inny. 

2 minuty temu, Mateusz2006 napisał(a):

 Pamiętam ten dzień kiedy podczas serwisu odpalono największy hit Andre i reflektory, aż prezenter milczał przez minutę.

 

Chyba najbardziej obiektywny moment w historii stacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, radiofan napisał(a):

 

Tłumacze ci, że technologia Vizrt będzie już za 3 tygodnie w nowym studiu. Chyba wytrzymasz tyle czasu. Gorzej jak rzeczywiście zobaczymy 1 września wizualną katastrofe... 

Mi to już jest bez różnicy, bo poza zaglądaniem od czasu do czasu nie zamierzam tej stacji oglądać. Ja piszę to co bylo wczesniej. Jedni Propagandyści weszli za drugich i tyle w temacie, ale Tobie rzeczywiście życzę żebyś się nie zawiódł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mateusz2006 napisał(a):

Miejmy nadzieję że zmieni się oprawa dźwiękowa stacji? Dlaczego nie zlecą stworzenia oprawy dźwiękowej Martyniukowi lub Rubikowi?

Zenek powinien pięknie zaśpiewać wszystkie jingle w stylu radiowym. Teraz tak na serio, zobaczymy komu zlecą i co usłyszymy. Jak usłyszymy pik pik pik to ja osobiście przełączę na inny program. 

Teraz, satmaniak2000 napisał(a):

Mi to już jest bez różnicy, bo poza zaglądaniem od czasu do czasu nie zamierzam tej stacji oglądać. 

Czyli jak kanał rzeczywiście będzie wyglądał dobrze to dalej będziesz pisał, że amatorka czy przemilczysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mateusz2006 napisał(a):

 W 2015 w SD było "Postaw Na Milion", "Sprawa dla Reportera", TVP Info, "Jaka to Melodia ?", "Wiadomości", "Teleexpress" czy "Agrobiznes".

 

A kiedy "Panorama" przeszła na HD ? Chodzi mi o program informacyjny telewizyjnej Dwójki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten wątek inkolejny powrót do tematu o

przechodzenia na HD.

Czy macie wyobraźnię w kosztach sprzętu rok do roku w elektronice czy komputerach? 

Wszystkie technologie które powszednieją są z roku na rok tańsze. 

Dlatego na HD przechodziło się etapami. 

To że przejście na HD przyspieszyło wynika z dwóch faktów

1. Sprzęt stał się w pewnym momencie tańszy

2. Jak się ma 2 a potem 3 miliardy rocznie, środki z abonamentu, ze sponsoringu, z reklam, można więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...