Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, BizzareX napisał(a):

Odbite z rąk pseudo konserwatywnych manipulantów ,przez innych liberalno lewicowych manipulantów. Teraz masz też ściek, ale dla ciebie to oczywiście czysta woda Czyża.                                        https://klubjagiellonski.pl/2024/07/10/nowa-tvp-nie-ma-twarzy-jacka-kurskiego-to-kiepska-podrobka-tvn-u/ 

No ciężko żeby ściek porównywać z czystą wodą. Sam sobie tak naprawdę odpowiedziałeś na to. Jeśli uważasz, że można porównać tamtą TVP z obecną, porównywać poziomy wypowiedzi, poziomy szczucia to najszczerzej współczuję.

Edytowane przez Ipo
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywać można, to porównanie w pewnych aspektach( sposób przekazu) wynika na korzyść nowej TVP. Pewnie pod względem technicznym lepiej wypadała poprzednia TVP, różnorodność gości i tematów - nowa TVP., widownia- poprzednia TVP. 

Edytowane przez fanbonda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, satmaniak2000 napisał(a):

Ten Pan korzysta z możliwości wypowiedzi w ramach wolności słowa, jeżeli nie odpowiada Ci moja osoba to Twój problem. Są osoby tutaj, które interesuje. 

No nie wiem, czy interesuje kogoś czytanie tego samego po raz któryś. 

21 minut temu, fanbonda napisał(a):

Pewnie pod względem technicznym lepiej wypadała poprzednia TVP

To na pewno, ale no nie zapominajmy, że jest to tylko tymczasowe a przenoszenie z placu trwa. Dlatego na oceny i porównania poczekałbym jeszcze te 3 tygodnie, kiedy zobaczymy szkic, jak będzie TVP INFO wyglądać w najbliższym czasie. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem użytkownikiem tego forum i to jest temat TVP Info i poruszam kwestie z nim związane. A ciężko nie pisać o tym co się wydarzyło jak można było zmarnować takie fajne studio? Co ciekawe ta redaktor prowadziła ostatnie wydanie "Minęła 8 i 9", 20.12.2023r. przed wejściem i wyłączeniem, wówczas w czarnej oprawie graficznej.

 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszasz w koło macieju te same kwestie. Wiemy już że nie podoba Ci się grafika, że jest amatorka, że studio było lepsze. Wszyscy to już zakodowali, a Ty dalej swoje. 

Jak tak na to obiektywnie spojrzeć, lista zarzutów krótka, skoro na kilka stron ciągle te same.

Jak dla mnie to dobra laurka dla nowego TVP Info. 

 

 

Ja mam nadzieję na nowe otwarcie od września. Oby nie okazały się zbyt duże, wtedy będzie można skrytykować. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...