Skocz do zawartości

Słabość systemu kodowania CP


czarek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba piszecie o chmurkach nad Monzą.Asy w tej tali nawet już nie istnieją.Chyba nie zdajecie sobie sprawy co to jest AU.Jest to automatyczne wyszukiwanie kluczy i nie trwa 10 sekund.Jest tylko sekundowe,prawie nie widoczne zawieszenie obrazu.Tak samo CP,tak D+ i Pre...re.Nagra 2 istnieje tylko na papierze.CP musi jak najszybciej znależć nowy system kodowania,jeżeli nie chce być platformą odkodowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem tylko w tym, że obecnie na byle karcie DVB działa AU na Polsat, więc klucze pojawiają się po 10 sekundach, powinni jednak pomału myśleć nad wymianą kart.
Ja właśnie pisałem w tej sprawie mejla do Cyfrowego Polsatu o wymiane kart... odpisali mi , że prawdopodobnie będą wymieniać abonentom karty... ale nie znają jeszcze szczegułów kiedy to nastąpi... :roll::o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem tylko w tym, że obecnie na byle karcie DVB działa AU na Polsat, więc klucze pojawiają się po 10 sekundach, powinni jednak pomału myśleć nad wymianą kart.
Ja właśnie pisałem w tej sprawie mejla do Cyfrowego Polsatu o wymiane kart... odpisali mi , że prawdopodobnie będą wymieniać abonentom karty... ale nie znają jeszcze szczegułów kiedy to nastąpi... :roll::o

 

Wydaje mi się, że kanały HD powinny być już kodowana tylko w Nagravision 3 i starzy abonenci wraz z wymianą tunera HD dostawali by nowe karty. Bo tak jak obecnie to jest bez sensu, każdy będzie wolał dopisać sobie kluczyk i oglądać HD bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemal wszyscy jak Pisowcy...konfidenci.Ja mam Cyfre,a tam wiadomo karty sa podbijane i przerabiane.Tez mnie to czasami wkurza,ze place normalnie za abonament,a place nieco wiecej,a inni za darmo sobie ogladaja.Ale jak pomysle,ze i tak dzieki powstrzymaniu piractwa wcale mniej bym przez to nie placil,wtedy robie sie na to obojetny.Oplacam jedna platforme tylko dla swietego spokoju,by nikt sie do mnie nie przyczepil za inne.Kablowac jest gorzej niz okradac.Trzeba byc wieksz gnida,by to robic.Taki czlowiek jest jak pies ogrodnika-sam nie ma to i innemu nie chce dac,chocby sam na tym nic nie zyskal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec cale spoleczenstwo w tym kraju powinno siedziec w wiezieniu 8) Ciekawe tylko,kto wtedy by pilnowal :roll: Nie znajdziesz w tym kraju osoby,ktora nie kradnie sama,lub w ostatecznosci nie zna nikogo,kto w jakikolwiek sposob okrada.Trzeba z tym zyc,bo i tak sie nie wygra...Niektorzy z odchodzacych z Wiejskiej nie potrafia tego zrozumiec,zreszta tez sa tacy sami...czas to udowodni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiemy nikt nie rodzi sie ideałem i każdy ma swój grzech, ale tez musimy przyzna ze na całym świecie i nie tylko u nas każdy chce mieć coś za darmo jakiż przedmiot lub jakiś gadżet i tez zobaczyć swi at satelitarny coś innego nie opłacając abonamentu, tak a nasz natura, zakazany owoc lepiej smakuje, więc mamy to co mamy zis oglądamy Cyfrowy Polsat jutro digital+ lub cabo lub inna platformę to zależy co dziś dostaniemy za darmo w serwisach informacyjnych lub uploadach, ale to już twój wybór, czy będziesz darmowo oglądał tvsat czy zapłacisz abonament

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z kumplem tez sie rozmawialismy o tym ze CP powinno kodowac kanaly HD w Nagra3 a stopniowo wymieniac tym ktorzy zostali przy SD. Bym sie nie zdziwil jak by CP tak zrobil. wszyscy piraci szczesliwi ze beda mogli ogladac HD a tu nagle zonk tylko Nagra3. Dla testow to sobie jeszcze moga w Nagra2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myśle o napisaniu mejla do CP z linkiem strony gdzie podają nielegalne klucze... :twisted:

A myślisz że CP nie znają tych stron i for? Przy takim biznesie to mają pewnie specjalny dział do monitorowania tego. Jeszcze raz napiszę, nie wierzę że klucze wyciekają bez wiedzy CP :D Większość tych stron ma polskie domeny. Jeden telefon, pismo do odpowiednich służb i domeny zostają zablokowane.

To jest tak jak z szarą strefa w gospodarce. W zdrowej gospodarce rynkowej kilka procent musi stanowić "lewizna" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzeć,jest to walka państw islamu z katolickimi państwami.Wszystkie softy z gotowym AU na CP i inne platformy,jest produkowana w Tunezji.Mają stronę internetową na której co dzień są nowe softy.Może CP dzięki postowi @Lion,wyśle tam jednostkę specjalną?Nikt tego nie zatrzyma,hakerzy byli są i będą.Dziś np.dali klucze na c+.Działają.A stronę internetową(to odpowiedż dla GTV),nie jest tak łatwo zamknąć.Przykładem może być walka Ziobry o zamknięcie"Krew i Honor"(działa do dziś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie [beep] nie ośmieszaj!!! to jest moje zdanie ,wiec sie nie wtrącaj jak ci sie niepodoba ten temat... :evil:

Czlowieku temat jest dobry,dziwi mnie tylko Twoje podejscie....Jestes zwyklym kapusiem,czy jak?Moja Cyfre tez okradaja i do z duzo wiekszej kasy,ale wiesz co-wisi mi to...Ja jestem tylko legalnym abonentem,a nie wlascicielem.Z tego powodu,ze zablokuja piratom dostep wcale mi sie nie poprawi,ani nie dadza mi wiecej kanalow HD,zwyklych tez nie,a ceny i tak nie obniza...Jaki mam zysk?ZADEN :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...