Skocz do zawartości

Kiedy Fox life w Cyfrze +?


michael22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sory ale wydaje mi sie ze wam zawsze zle marudzita jak male dzieci co wolaja cukierki:P fox jest ok kanałem ma spoko oferte seriali osobiscie przypadły mi 3 Jordan Agent w spudnicy i ten lowca dusz czy jakoś tak :) a cyfra moze go dołączy sa info ze bedzie więc cieszmy sie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to, że się miejsce nie zwalnia to prawda, lecz to nie ich wina, ale ich winą jest to, że nie wykupili więcej TP jak był na to czas czyli kilka lat temu :lol: No teraz mają opinię lekko nie taką jak pewnie chcieliby mieć i nie mogą dodać nowych kanałów na swój TP bez straty jakości innych kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedziałbym, że tvsat rozwija się w Polsce szybko, już jakiś czas temu na TP była zła sutycja i to jest ich wina, że nie postarali się o nowe TP. Miejmy nadzieję, że Canal+France odejdzie z "naszej" satelity(HotBird) na Astrę i że zostaną "nam" przydzielone nowe TP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a niby skąd masz takie info :?::!: Była kiedyś informacja na ten temat na SatKurier.pl. Fox Life nie jest na wyłączność w CP!! Ktoś z FOX'a o ile dobrze pamiętam o tym powiedział, że nie jest on na wyłaczność w CP. Jak coś piszesz to się zastanów kilka razy przed napisaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox Life jak i inne kanały zostana dołączone do Cyfry jak ta dostanie nowy transporder a to nie nastąpi szybko bo jeszcze nawet nie ruszyła przeprowadzka TPS na Astrę a to potrwa zapewne kilka dobrych miesięcy tak jak to było u nas w przypadku Wizji TV a we Francji jest o wiele więcej anten do przekierowania to trudna i kosztowna operacja.

Musicie uzbroić sie w cierpliwość.

Nie wiem tylko jak Cyfra podejdzie do pakietu HD z brakiem transporderów no chyba, że nie będzie czekać na TPS i wydzierżawi miejsce na jakimś innym jak się wcześniej zwolni bo inaczej marnie to widze. N już ma kanały HD i ta liczba napewno wzrośnie a CP szykuje się na maj ze swoim pakietem.

miejmy nadzieje, że i Cyfra będzie szła do przodu w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie na czym nie znasz to nie zabieraj glosu a juz szczegolnie w sprawie o ktorej nie masz pojecia.

TV Puls przejdzie na tr.C+ natomiast nie bedzie zadnego problemu z tego powodu poniewaz jednoczesnie odejdzie z innego tr CNN i po przeniesieniu jednego pr z tr 11,488 na 10.892 pozostanie status-quo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...