Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, czerstwy napisał:

Po pierwsze to nikt nie będzie pokazywał i komentował spotkania dla 10-20 osób.Forma bez komentarza jest bez sensu.

Poczekaj , czy CP czasem nie puszczał spotkań bez komentarza , tak samo Canal+? To jak to jest ? Te platformy też są bez sensu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ to pierwsze słyszę Polsat chyba jakieś odpady pokazywał na tych kanałach ala serwisowych.Nie pisałem że serwis czy kanał jest bez sensu tylko tego typu transmisje.@aandin widać że nawet nie czytałes regulaminu forum i nawet nie masz zielonego pojęcia o czym pisze i kto tu sie kompromituje?

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, czerstwy napisał:

Nie pisałem że serwis czy kanał jest bez sensu tylko tego typu transmisje.

No właśnie,  nie.  Po to,  to jest by nawet 2 osoby na cały świat obejrzały mecz który dla Ciebie jest śmieciowy. Nie każdy ma ochotę oglądać Mbappe z PSG 🤣

Edytowane przez Kirk
Nie przekręcaj nazw i nazwisk.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, czerstwy napisał:
Dwie osoby są w stanie zwrócić koszta takiej transmisji komentarza itp?

Posłuchaj, jeśli transmitują 100 meczów w danym dniu i ktoś kupił prawa do tego wydarzenia, to skupia się na komentarzach do hitowych spotkań np. Mbappe dla PSG lub na Legii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth zgoda do hitowych ale tu jest cała kolejka bez komentarza. Ja zawsze pisałem że bez sensu jest puszczanie całych kolejek czy to Seria A czy La Ligi... bo tych słabszych par praktycznie nikt  nie ogląda.Pokazywać tylko te teoretycznie najciekawsze pary oczywiście odpowiednio opakowane. Były tu nie raz wyniki oglądalności tych teoretycznie mało atrakcyjnych meczy?

Edytowane przez Sentence
Art. II, pkt 5, ust. xi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Cię boli, że ktoś będzie mógł obejrzeć niszowy mecz?
Osiem meczów na 32 będzie tłumaczonych, czyli podobnie jak było w PSP. Streaming ma tę przewagę nad TV, że mogą puścić pozostale 24 mecze. Kilkakrotnie zdarzyło sie, że chciałem obejrzeć jakiś mecz angielskiej drużyny w LE, ale nie był on transmitowany. Tu tego problemu nie ma.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał:

 Ja zawsze pisałem że bez sensu jest puszczanie całych kolejek czy to Seria A czy La Ligi... bo tych słabszych par praktycznie nikt  nie ogląda.

Po co w ligach gra kilkanaście drużyn? 

Powinno grać maks 5. Bo przecież tych słabszych nikt nie ogląda.  Ranking UEFA do 15 miejsca zostawic i nigdy żadna nasza drużyna nigdzie nie wystąpi poza Ekstraklasa.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest właśnie przewaga streamingów, że jeżeli dana platforma kupiła rozgrywki, czy dane zawody to może je pokazywać w całości i nie musi zwracać uwagi na liczbę widzów. Takie Igrzyska w Playerze też były pokazywane w dużej mierze bez komentarza, bo po prostu tyle się działo. Ale jeżeli chciałem obejrzeć sobie kompletnie niszową dyscyplinę to mogłem ją sobie po prostu włączyć, a nie liczyć na cud, że telewizja pokaże mi pięć minut z tych zawodów. W tym kierunku będą rozwijały się transmisje sportowe - najlepsze mecze/zawody z odpowiednią oprawą, komentarzem itd. a cała reszta puszczona w eter tylko z dźwiękiem stadionu.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pawop napisał:

Co Cię boli, że ktoś będzie mógł obejrzeć niszowy mecz?
Osiem meczów na 32 będzie tłumaczonych, czyli podobnie jak było w PSP. Streaming ma tę przewagę nad TV, że mogą puścić pozostale 24 mecze. Kilkakrotnie zdarzyło sie, że chciałem obejrzeć jakiś mecz angielskiej drużyny w LE, ale nie był on transmitowany. Tu tego problemu nie ma.
 

Te mecze angielskich drużyn były pokazywane, w IPLA, gdzie były wszystkie mecze kolejki, z czego jednak aż 12 z 24 były z PL komentarzem, więc Viaplay w samych liczbach w porównaniu z Polsatem wypada gorzej.

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kunkore napisał:

Te mecze angielskich drużyn były pokazywane, w IPLA, gdzie były wszystkie mecze kolejki, z czego jednak aż 12 z 24 były z PL komentarzem, więc Viaplay w samych liczbach w porównaniu z Polsatem wypada gorzej.

To nie ta skala.W czwartek Viaplay transmituje 35 meczów w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...