Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, kingofsouth napisał:

 

Pewnie tak zostanie.
Szkoda , ze raczej juz nie wróci tutaj :


 C+ i jeszcze Nsport pokazywały rozgrywki LM chyba najlepiej w Polsce. 

Ja od kilku lat nie mam dostępu do tych rozrywek, z racji tego, że Vectrze jest nie po drodze z Polsatem. A to co prezentuje i jak prezentuje sport na swoich antenach TVP pozostawia jednak wiele do życzenia przy obecnym standardzie. Dlatego z chęcią zobaczę co ma do zaproponowania Viaplay. Mimo tego co się o nich w Polsce mówi i pisze, to moim zdaniem jakości i podejścia do tematu szeroko rozumianego streamingu polscy nadawcy mogliby się od nich uczyć. I niedługo się o tym przekonamy. 
 

0aea7e67941774de2f60d344ed57bad2.jpg135d7c985209206ad966e46bfffaa2e0.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze, że nie mam takiego parcia na piłkę nożną :D mam spokój i brak stresu jak na razie.

Ale właśnie. Tak w kwestii posiadania praw i w sumie nie pokazywania ich. Ktoś mi wyjaśni logikę Polsatu względem koszykarskiej Euroligi? Kupili ją i kiedyś w porównaniu do tego co obecnie mam wrażenie, że pokazywali ją zdecydowanie szerzej. Szczęśliwie pokazali wczorajszy mecz Barcelony z Realem, ale i tak nie rozumiem tej logiki. To samo z Queensbury Polska i gala w Gniewie bokserska i też się wypieli od tak bez wyjaśnień. Eleven to np. kwestia australijskiej piłki. Po co to kupować jak pokazali może kilkanaście meczów i cisza. Serio nie ogarniam tej logiki :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, damiz1992 napisał:

Jak to dobrze, że nie mam takiego parcia na piłkę nożną :D mam spokój i brak stresu jak na razie.

Ale właśnie. Tak w kwestii posiadania praw i w sumie nie pokazywania ich. Ktoś mi wyjaśni logikę Polsatu względem koszykarskiej Euroligi? Kupili ją i kiedyś w porównaniu do tego co obecnie mam wrażenie, że pokazywali ją zdecydowanie szerzej. Szczęśliwie pokazali wczorajszy mecz Barcelony z Realem, ale i tak nie rozumiem tej logiki. To samo z Queensbury Polska i gala w Gniewie bokserska i też się wypieli od tak bez wyjaśnień. Eleven to np. kwestia australijskiej piłki. Po co to kupować jak pokazali może kilkanaście meczów i cisza. Serio nie ogarniam tej logiki :o

Euroliga zdecydowanie powinna byc częściej pokazywana ,tez nie ogarniam dlaczego polsat tak traktuje eurolige ,skoro są to prawe moim zdaniem dość atrakcyjne ,a tu ani magazynów ,ani skrótów 

mecze pokazane trochę od niechcenia mam wrażenie. tak swoja drogą wiadomo do kiedy polsat ma własnie prawa do Euroligi?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, aboutreka napisał:

Nie wiadomo jaki pakiet do pokazywania Euroligi ma Polsat. Niewykluczone, ze ma minimalistyczny pakiet, czyli 1 mecz na kolejke. Poza tym zapewne te rozgrywki nie maja najwyzszej ogladalnosci skoro Polsat nie pokazuje, albo nie zabiega o pokazywanie wiekszej liczby meczow Euroligi.

Już bardziej obstawiałbym minimalny pakiet, bo i tak jeśli pokazują to w Polsacie Sport News, a umówmy się tam i tak mało co jest, więc spokojnie mogliby przeznaczyć ten akurat kanał na czas Euroligi czy jakichś innych sportów z mniejszą oglądalnością. I tak z innej beczki właśnie wyczytałem na wirtualnych mediach, że Cyfrowy Polsat za około miliard kupił jakieś eobuwie, więc brawo oni. Zamiast ten miliard przeznaczyć na zakup dla piłkarskich kibiców LM to oni wtapiają w jakiś badziew od CCC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Vojthas napisał:

A ja tylko dopowiem jedno - 34 zł to nie jest dużo jak na to, co oferują/co będą oferować. 34 zł to za dużo jak na to, co wy chcecie z tego oglądać.

Dużo, nie dużo to pojęcie względne dla każdego, więc generalnie bym w tą dyskusję nie wchodził. Faktem jest,że prawa są coraz droższe,a Eleven ze swoją ofertą 15 zł przestrzelił. Raz,że nie był w stanie utrzymać oferty,a dwa,że zmienił właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, damiz1992 napisał:

 I tak z innej beczki właśnie wyczytałem na wirtualnych mediach, że Cyfrowy Polsat za około miliard kupił jakieś eobuwie, więc brawo oni. Zamiast ten miliard przeznaczyć na zakup dla piłkarskich kibiców LM to oni wtapiają w jakiś badziew od CCC.

Nie miliard tylko pół miliarda i nie kupił tylko ma zamiar🙂

Info za satkurier.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Ci wielkie znaczenie. Tak czy siak gdyby te pół miliarda zainwestowali w to o co niektórzy tu drą koty to taki Viaplay nawet by nie miał szans zaistnieć w Polsce, bo nie byłoby takiej potrzeby.
No przecież CP prawdopodobnie kupił LM i niewykluczone, że kosztowało ich to więcej niż pół miliarda.
Tak na marginesie, to co Cie obchodzi, jak ktoś wydaje swoje pieniądze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, ale spoko. Mogliby dobrze przyinwestować i piłkarscy kibice mieli by dylematy Hamletowskie w postaci kupić czy nie kupić Viaplay z głowy. Również i psychofani C+ jakich tu mamy mieliby te dylematy z głowy, teraz rozumiesz? I żeby oni kupili całość, a tu tylko skromne 20% no to biznes, że hej :D Ale jak dla mnie spoko, bawcie się dobrze. Mnie nie ubędzie czy będzie ten Viaplay czy nie, bo jak na razie wszystko to co oglądam czyli siata i kosz to mam. Tenis tak samo, więc ja narzekać nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytać ze zrozumieniem umiem, ale Ty nie potrafisz napisać o co Ci chodzi.
Jak masz takie świetne pomysły na biznes, to stwórz pakiet kanałów sportowych, wydaj miliard na prawa i zobaczymy czy Ci się zwróci. Najlepiej się wydaje cudze pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie jeszcze o jednym w kontekście Viaplay - niestety nadal w naszym kraju nie każdy ma internet światłowodowy czy inną usługę bez limitu, więc nawet gdyby bardzo chciał to warunki nie pozwalają mu na posiadanie usługi streamingowej. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Taberski

Pewnie nic w kwestii LM nie jest rozstrzygnięte tylko trwa zażarta walka inaczej już by ogłosili. Pamiętajcie, że poza twittem Bońka nikt nie informował o zakończeniu przetargu. Wszyscy podawali dalej za Bońkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Sebek00 napisał:

Nie miliard tylko pół miliarda i nie kupił tylko ma zamiar🙂

Info za satkurier.pl 

Akurat z tym eobuwie, to chyba dobry interes. W czasie pandemii większość kobiet tam zamawia. Powiem przykład mojej żony, zamówiła dwie pary, drugą oddała, po paru dniach zwrot kasy na koncie. Do sklepu nie ma po co chodzić. Od roku jak coś kupuje, to tylko tam. Zwroty za darmo, wszystko przez inpost. 

Edytowane przez picassopawel
Błąd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pawop napisał:

Jak to jak? Tak jak do tej pory, LE to był tylko dodatek.

Ale uzupełniał ramówke  w czwartki teraz tylko LM we wtorek i środa😉W Eleven już brak Bundesligi a jeszcze jak zabraknie Serie A to też ramówka słabo zapełniona😉 i w takim przypadku mają problem by utrzymać dwie paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...