Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Pawop napisał:
4 godziny temu, live1 napisał:
 
Zostaną w Eleven. Grzywacz komentuje Ligue 1, Zieliński Serie A, poza tym wspólnie komentują FA Cup.

Może zostaną może nie.

 

A gdyby nie zostali, Viaplay mógłby ich zatrudnić, ale nie musiałby.

Edytowane przez live1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy Twaro, Nahorny i Rosłoń się skuszą na transfer do Viaplay. Już wiadomo, że niestety nie będzie Przemka Rudzkiego - on powiedział w wywiadzie, że traktuje Canal+ jak swój dom i chce tam pracować zawsze. Dali mu szansę, kiedy tego najbardziej potrzebował i chce się im odwdzięczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tyrla napisał:
19 godzin temu, FanMMA napisał:
Glamowski,Kaczmarczyk,Przedpełski(on chyba też odszedł).

Glamowski i Kaczmarczyk jeszcze nie odeszli z C+. Chyba że jest gdzieś potwierdzone info. Odszedł za to Paweł Grabowski.

Kto to jest Grabowski, bo jego totalnie nie kojarzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2022 o 10:49, tyrla napisał:
W dniu 19.06.2022 o 17:20, FanMMA napisał:
Glamowski,Kaczmarczyk,Przedpełski(on chyba też odszedł).

Glamowski i Kaczmarczyk jeszcze nie odeszli z C+. Chyba że jest gdzieś potwierdzone info. Odszedł za to Paweł Grabowski.

Ale on pytał kto komentował ligę angielską w C+ a nie kto odszedł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2022 o 18:56, muza_tv napisał:

 

Twaro już miał przygodę z internetowymi tworami, szybko zrewidował moc internetu i wrócił do telewizyjnego C+.

Więc raczej telewizja z internetu (Viaplay) go nie rajcuje :D

 

To nie Twaro zrewidował moc internetu, tylko moc internetu zrewidowała Twaro. On się po prostu do tego nie nadaje. Cytując klasyka: "Nie ten mental".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Twaro zrewidował moc internetu, tylko moc internetu zrewidowała Twaro. On się po prostu do tego nie nadaje. Cytując klasyka: "Nie ten mental".
Piszesz straszne farmazony. Radio nadawało jakiś czas, ale Twarowski nie mógł się w nim udzielać przez zakaz konkurencji. Jak już mógł to radio padło, bo się finansowo nie spinało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w ustawie i tak nie ma eliminacji. To raz. A dwa nawet jakby zmienili na LE to i tak by nie musieli dać bo to jest LKE. A ja mam wątpliwości czy LKE powinna być dla wszystkich. LM to ok bo jest to święto. Gramy tam raz na 20 lat ale LKE? Np. gdyby Polsat miał prawa to na wszystkich swoich kanałach naziemnych miały by lecieć wszystkie nasze mecze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, domin107 napisał:

I pewnie tak będzie. 

Czytałem, że jeszcze nie jest sfinalizowane, ale jest duże prawdopodobieństwo, że będzie tak jak było (czyli też Super Polsat).

5 minut temu, Paul234 napisał:

Np. gdyby Polsat miał prawa to na wszystkich swoich kanałach naziemnych miały by lecieć wszystkie nasze mecze?

Akurat Polsat daje od jakiegoś czasu mecze eliminacyjne do europejskich pucharów w piłce nożnej również w Super Polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Paul234 napisał:

Ale w ustawie i tak nie ma eliminacji. To raz. A dwa nawet jakby zmienili na LE to i tak by nie musieli dać bo to jest LKE. A ja mam wątpliwości czy LKE powinna być dla wszystkich. LM to ok bo jest to święto. Gramy tam raz na 20 lat ale LKE? Np. gdyby Polsat miał prawa to na wszystkich swoich kanałach naziemnych miały by lecieć wszystkie nasze mecze?

Ale polskie kluby najczęściej kończą w eliminacjach to raz a dwa to naprawdę jest jednak święto dla nich jak grają w eliminacjach europejskich pucharów. Są to mecze o dużą stawkę i tak powinny być dostępne.

Bo zaraz wyjdzie na to, że cała piłka ma być płatna. Ja się z tym nie zgadzam bo piłka i piłakrze biorą się często z biedy i ubóstwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...