Skocz do zawartości

Panasonic TX-P42ST60


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to jest ISP ale niestosuje tego jako TV tylko jako monitor w starym padlo zasilanie a swoje lata mial.

 

4k ma nie tyle co malo materialow jeszcze ale nie ma na czym tego odbierac a transpondery musialby zmienic modulacje oraz kompresje i bylo by zupelnie inaczej

 

 

ciekawe jak Polsat wprowadzic 4k jak to bedzie wygladalo

 

 

Popatrzylem na tego Philipsa Ambilight i dziekuje on swieci jak moj routerek TP link ktory ma tak mocne diody ze trzeba je przykrywac.

 

Przed zakupem i tak pokookam po salonach i wezme se soba pena z klipami do testu by sprawdzic.

 

Ogolnie rzecz biorac z 3D chca sie wycofac calkowicie? ciekawe gdyby odjac funkcje z 3d tego Panasia jaki bylby koszt calkowity bo 3D jest wrecz propagandowo serwowany z kinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakup z rozsądku to seria G zamiast V (za wcześnie i za drogo).

 

Różnie z tym bywa. U mnie przy zakupie telewizora były tylko dwa proste wymagania — miała być plazma Panasonica i miała być funkcja PiP. No i okazało się, że dla Panasonica ten PiP to jakaś opcja superluksusowa, dodawana tylko do najdroższych modeli (VT). Się mówi trudno, trzeba było wyłożyć trochę więcej kasy. W zamian za to oprócz tego podglądu dostałem też dwie pary okularów 3D i chyba coś tam jeszcze (nie pamiętam co, być może było to gniazdo na kartę pamięci SD). Ale nie ma czego żałować.

Jak dla mnie największym rozczarowaniem w Panasonicu jest funkcja PVR. Nie znalazłem żadnego dysku, ani karty pamięci, nie wspominając o pendrivie, na które dałoby się cokolwiek nagrać. Szybko odpuściłem sobie tą sprawę, bo na dodatek w instrukcji pisali, że z tym nagraniem i tak nic nie można zrobić — można je tylko odtworzyć na tym jednym telewizorze (no i skasować chyba też można). Trochę tu przesadzili z tymi prawami autorskimi. Byle jaki chiński tuner nagrywa wszystko i na cokolwiek (cokolwiek by się nie wstawiło w USB), a potem bezproblemowo można to przenieść na komputer. Toteż jeśli komuś zależy na łatwym korzystaniu z PVR, to lepiej niech wybierze coś innego niż Panasonic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

funckcja PVR to widze tak samo dziala wszedzie

ja mialem Hitachi z HDD wewnatrz takze same minusy bo musisz ogladac to co nagrywasz co z tego ze bylo 250gb skoro nic nie mozna bylo z tymi nagraniami zrobic

Ogladalem tego Panasia w koncu na zywo dostalem pilota poklikalem wsadzilem pena i sie troche pobawilem

Na poczatku delikatne rozczarowanie bo wstawilem klip 720p pobrany z youtuba ktora zmienial ostrosc i rozmycie obrazu co chwile raz bylo bardzo dobre 720p a raz jak zajechana kaseta VHS

 

krytykowac nie bede bo bylem w duzym salonie nieznane ustawienia obrazu i za duzo oswietlenia

za to fonie pochwale jak na szum tylu osob dalo sie uslyszec duzo

 

bylo takze stoisko z TV 4K takze Panasonic no i jak wiekszosc mowi Panas zrobil lepsze 4k niz SONY i Samsung na wszystkich puszczone w petli w kolko to samo statyczne obrazy

nie ma absolutnego sensu zakup takich TV na chwile obecna zrodla zaczna sie najwczesniej za pol roku.

 

Ogolnie straszna propaganda telwizorow SONY/SAMSUNG inne firmy sa chowane gdzies daleko i po 2/3 modele na caly salon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku delikatne rozczarowanie bo wstawilem klip 720p pobrany z youtuba ktora zmienial ostrosc i rozmycie obrazu co chwile raz bylo bardzo dobre 720p a raz jak zajechana kaseta VHS

Jak oczekujesz dobrego odtwarzania takich plików to raczej kup samsunga.

W panasie pliki multimedialne muszą mieć dość konkretne parametry - żadne nietypowe ustawienia kodowania nie zadziałają, nietypowe rozdzielczości, podobnie jak niektóre kombinacje kodeków i kapsułek plików - np. w moim nie działa mkv z xvid, ale działa mkv z h264, mp4 z aparatu canona 720p czy 1080p działa, tak samo mov, a avi z xvid czy divx działa, itp.

Pamiętaj, że panas wypuści aktualizacje firmware'u i pewnie coś poprawi po zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie akurat skladalo ze wstawilem 3 klipy w 3 formatach byly to MP4 mkv i TS chyba i wdzialo wszystko jednak czytalem ze Panas ma slabego playera sprzetowego natomiast jesli sie podpinalo zew playerk to playrek wtedy za to odpowiada

 

 

Jak sie sytuacja ma Tego Panasa jesli wali w niego slonce? Mam jedna plazme ale Samsa to jak wali z niego slonce to ja widze to co sie odbija w nim i trzeba rolety opusicic jednak jest to bardzo duzy pokoj a ten gdzie ma stac Panas to 4/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...