Skocz do zawartości

vod PVR i "erotyki" - to będzie kusic


tadeo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Poczekajmy, zobaczymy.

Jak na mój gust to powinny być jakieś kanały erotyczne w ofercie, bo czy to się komuś podoba, czy nie to erotyka przyciąga abonentów.

Według mnie powinny być conajmniej dwa kanały erotyczne. Jeden soft ( PlayboyTV, XDreamTV) i jeden hard (Private Spice, DorcelTV).

Jak będzie czas pokaże. Mój pomysł jest taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy, zobaczymy.

Jak na mój gust to powinny być jakieś kanały erotyczne w ofercie, bo czy to się komuś podoba, czy nie to erotyka przyciąga abonentów.

Według mnie powinny być conajmniej dwa kanały erotyczne. Jeden soft ( PlayboyTV, XDreamTV) i jeden hard (Private Spice, DorcelTV).

Jak będzie czas pokaże. Mój pomysł jest taki.

 

Kanaly byc powinny bo to jest prywatna sprawa co kto oglada, ale niestety nasza prywatnosc tez stala sie przedmiotem zainteresowania polityki wiec o to bedzie trudno. Ale wlasnie VoD moze tu cos zdzialac jako wypozyczalnia. Z konwencjonalnej wypozyczalni Video / DVD od dawna nie korzystam wiec nawet nie wiem czy [beep]na oferta jest dostepna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz mi nie wierzyć. Mnie to nie przeszkadza :) W każdym razie jak piszę że nie definiuje to jestem tego pewien na 100%. Mniej wiecej tak samo jak tego że w piątek zdawałem egzamin sędziowski z prawa karnego i coś na ten temat wiem.

Fakt że tak się to zazwyczaj rozumie jak napisałeś nie oznacza że "gdzieś" w prawie jest taka definicja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...