Skocz do zawartości

Dostępność tunerów HDTV


vitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda sprawa dostępności tunerów HDTV Cyfry (Philips)? Prosiłem osobę która zawarła umowę z której korzystam (mieszkam za granicą) żeby wzięła dla mnie Philipsa i podobno brak i nie wiadomo kiedy będą (Łowicz). Czy gdzieś są te tunerki i czy nie ma problemów żeby wziąć w innym punkcie niż tym w którym była podpisywana oryginalna umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dostać tuner HD wczoraj , tunery przyjechały do sklepu , najpierw nie mozna było dopisać tunera HD do mojego konta w Cyfrze+ , potem już wogóle nic nie można było zrobić do cyfra zatrzymała sprzedaż w związku z błędem oprogramowania - po prostu ręce opadają , a ja jestem w cyfrze od 2000 roku i dalej mam jakieś nadzieje na sprawne działanie tej platformy - chyba złudne nadzieje , co o tym sądzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Weź sobie Humaxa HDCI za 1100zł i moduł za 179zł. i będziesz miał super sprzęcik, obraz jak żyleta nawet na telewizorze SD jest zauważalna róznica.

A w dodatku nie trzeba być skazanym na listę od C+ i zawsze można jeszcze drugi modulik z kartą włożyć jak będzie taka potrzeba.

No wadą tego rozwiązania jest cena, ale powiem że w tej chwili i tak jest już taniej, jak ja kupowałem Humka we wrześniu to płaciłem 1650 a teraz są za 1100.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nawet jak twój telewizor nie będzie miał złącza HDMI a tylko DVI to kupujesz odpowiedni kabel który ma z jednej strony HDMI a z drugiej DVI i bez problemu taka konfiguracja działa, ja podłanczałem swojego Humaxa do moniktora z wejściem DVI i nie było żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Weź sobie Humaxa HDCI za 1100zł i moduł za 179zł. i będziesz miał super sprzęcik, obraz jak żyleta nawet na telewizorze SD jest zauważalna róznica.

A w dodatku nie trzeba być skazanym na listę od C+ i zawsze można jeszcze drugi modulik z kartą włożyć jak będzie taka potrzeba.

No wadą tego rozwiązania jest cena, ale powiem że w tej chwili i tak jest już taniej, jak ja kupowałem Humka we wrześniu to płaciłem 1650 a teraz są za 1100.

Ciągle nie mała kwota...

Dałbym tyle gdyby była możliwość nagrywania na dysku... jest taki tuner?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...