Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W nc+ na dekoderze Pace nie ma dostępu do Canal+VOD i Seriale w HBO? Z usługi VOD+ mam tylko dostęp do Premier, na dwóch pozostałych wyskakuje komunikat " zamów Canal+/HBO, aby uzyskać dostęp do usługi". Problem w tym, że pełny pakiet Canal+ i HBO posiadam. Pewnie przez całą umowę bym się o tym nie dowiedział, bo nie korzystam z tej usługi, ale nie nagrał mi się cały "Detektyw" i chciałem dokończyć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leo-83 z tego co ja wiem to na dekoderze Pace PVR Canal+ VOD winien działać. Seriale w HBO, czy jak się ta usługa w Cyfrze nazywała, w NC+ jej nie ma a jest HBO OD i HBO GO. HBO OD nie będzie Ci działać na Pace a HBO GO na tablet,wybrane modele tv czy komputer za dopłatą +10zł.

 

Masz chyba Universe+/6xCanal+/HBO toteż nie dziw się, że Canal+VOD Ci nie działa, bo 6xCanal+ niestety nie gwarantuje z automatu dostępu do Canal+VOD a przynajmniej nie zawsze. Zweryfikuj to pisząc zapytanie http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym na wstępie przeprosić za to, że mało się tu udzielam, a jeśli już to tylko pytam.

U mnie z telewizjami różne historie. Fakt jest teraz taki, że od czasu rozłączenia sygnału naziemnego jestem bez tv.

Miałem prędzej w historii UPC, antenę satelitarną zwykłą, Cyfrę+.

To tak tytułem wstępu.

Z góry dziękuję za wszelkie wiadomości, a sprawy moje są takie:

 

Czy jak będę się decydował na NC+, mogę mieć telewizor Grundig, który nie ma w sobie wbudowanego dekodera?

Czy jak mam już antenę na dachu (C+) muszę znów zakupywać?

Czy w momencie decyzji trzeba zaświadczenie jakieś o pracy, czy coś w tym stylu?

Naturalnie gdyby jego nie było, to za jaki czas z góry trzeba zapłacić?

Czy umowa jest z tego co rozumiem na 12 miesięcy?

Czy trzeba być zameldowanym w danym miejscu, czy to bez różnicy (lecz wtedy musi być właściciel?)

Zależy mi na kanałach sportowych tylko, więc ile najmniej zapłacę (z całą tą "grą wstępną", aktywacja, dekoder itp).

 

Bardzo dziękuję za góry, pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej to wyjdzie chyba nc+ mix z białym dekoderem za 99zł. A potem 59zł za miesiac przez dwa miesiace, wypowiedzenie i 59zł/miesiąc z pakietem poszerzonym o 6xCanal+ jeśli tak bardzo zależy Ci na sporcie.

 

Cała reszta u Ciebie jest OK.

 

Najtaniej to wyjdzie nc+ mix za 99zł i co miesiąc 29zł, przez 12 miesięcy a potem rezygnacja i 49zł za comfort+ i 6xCanal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym na wstępie przeprosić za to, że mało się tu udzielam, a jeśli już to tylko pytam.

U mnie z telewizjami różne historie. Fakt jest teraz taki, że od czasu rozłączenia sygnału naziemnego jestem bez tv.

Miałem prędzej w historii UPC, antenę satelitarną zwykłą, Cyfrę+.

To tak tytułem wstępu.

Z góry dziękuję za wszelkie wiadomości, a sprawy moje są takie:

 

Czy jak będę się decydował na NC+, mogę mieć telewizor Grundig, który nie ma w sobie wbudowanego dekodera?

Czy jak mam już antenę na dachu (C+) muszę znów zakupywać?

Czy w momencie decyzji trzeba zaświadczenie jakieś o pracy, czy coś w tym stylu?

Naturalnie gdyby jego nie było, to za jaki czas z góry trzeba zapłacić?

Czy umowa jest z tego co rozumiem na 12 miesięcy?

Czy trzeba być zameldowanym w danym miejscu, czy to bez różnicy (lecz wtedy musi być właściciel?)

Zależy mi na kanałach sportowych tylko, więc ile najmniej zapłacę (z całą tą "grą wstępną", aktywacja, dekoder itp).

 

Bardzo dziękuję za góry, pozdrawiam! :)

Dekoder dostaniesz od NC+ antena nowa nie jest potrzebna.Zadne zaświadczenia nie są potrzebne umowy są różne na 12 miesięcy też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla abonentów ncmix, najkrótsza umowa to 1msc, dekoder kupujesz na własność za 99zł, w ramach tego dostajesz cały pakiet na 1msc, po tym okresie możesz podpisać umowę na 12msc za 29zł lub 49zł na 12msc, lub na czas nieokreślony (min. 1msc) w kwocie 39zł lub 59zł. Aktywacja 0zł. Dekoder zostaje u Ciebie.

 

W przypadku podpisania umowy ze sprzętem typu mediabox, ceny są zbliżone tylko koszt dekodera od 0zł do 99zł, aktywacja od 0zł do 99zł. Opłata comiesięczna za dekoder od 0zł do 10zł.

 

Jeśli bierzesz dekoder i masz dysk zewnętrzny min. 100GB na USB, to taniej wziąć małą mydelniczkę ITI-2850ST.

 

Umowy podpisywane w punktach nc+ to 12miesięcy. Weź ze sobą 100zł co najmniej.

 

A w ogóle potrzebna Ci ta umowa abonamentowa? Może wystarczy Ci TnK HD najlepiej z dekoderem ADB 2850ST.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, a ile im pieniędzy z góry trzeba dać?

A jakie inne umowy? Są też półroczne??

 

Dziękuję, a tam literówka "z góry" - a dałem "za góry" :)

Daj sobie spokój z mixxem miałem dwa zestawy te dekodery to złom.Ja podpisywałem w styczniu i z góry nie zapłacilem nic.Wszystko zależy od pakietu i dekodera.@moreblack jak niby podpisze umowe na czas nieokreslony na 1 miesiąc?Jak wypowiedzenie umowy musi być miesiąc wcześniej.Opłaty musi wnosić minimum za 2 miesiące.A po wypowiedzeniu żadnej gwarancji że dostanie taką ofertę o jakiej piszesz.I duże szanse że w ciągu kilku miesięcy padnie dekoder.Pisze że interesuje go sport a Ty mu TNK polecasz powagi trochę.Potrzeba mu Univers+Family&Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, po pierwsze bardzo dziękuję za odpowiedzi i informacje.

Ja bym nawet zapytał się na żywo o to, lecz czasem odpowiedzi są bardzo nerwowe (miny) i klient nie wie dalej nic+ nie jest to przyjemne. Dodatkowo wolę spokojnie dowiedzieć się tego tutaj (skoro taka możliwość).

 

Kontynuując wątek. U mnie na plus, że mam już kabel z anteny (która na dachu), więc tylko dekoder i sygnał.

Dodam jednak, że jak była (a teraz jest) zła pogoda, to kilka kanałów w tym m.in Oranage Sport nie działało (no i mówili mi, że drzewa przeszkadzają- jednak to jest sprawa na inny.. chyba(?) temat).

 

Ja też pisałem w innym temacie (kablówek) i tam m.in napisali mi, że może być opcja iż będą chcieli z góry (więc pytałem ile), a i zgodę właściciela (mieszkam z osobą starszej daty, która boi się wszelkich umów itp. wtedy jeszcze właściciel inny pomagał mi z Cyfrą+. A ja trochę tu pomagam, lecz jestem bez zameldowania. Będę szedł na "swoje" około listopada. Napisałem byś już wszystko wiedział).

 

Ja nie wiem co i jak nic (nie mam głowy do takich spraw). TNK to chyba gorzej wychodzi (tak mówili mi na "ulicy").

Chciałbym wszystkie kanały sportowe z C+ (+ES). Piszesz są różne pakiety, ale domyślam się "czas nieokreślony" jest najdroższa? No bo chyba każdy by brał, jakie są +,- z poszczególnych?

 

Też bym brał pod uwagę (to co napisałem w temacie innym, z UPC,Multimedia, ale chyba "nie ma opcji").

Na pewno będę chciał mieć i na MŚ telewizję.

 

Z góry dzięki za cokolwiek i liczę, że będę wiedział na czym stoję i co robić, a potem podziękuję mocno :)

 

Teraz muszę lecieć, odczytam wieczorem! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

dziękuję za wszelkie informacje. Jeszcze pozwolę sobie do Was napisać.

 

Odnośnie wszystkiego co tu piszecie mam pisać i jako anonim, a i może z nazwiska w sprawie moich zagadnień (przedstawionych po 17.00 więcej, sprawy z UPC itp)? Nie wiem o co chodzi z ofertą przechodnią jak i dla "nowego". Tu miałem kiedyś Cyfrę+, no, ale nie na siebie wtedy.

 

Mnie interesuje sport to co tam jest, tzn Eurosporty na pewno, Canały sportowe.

 

Na ile muszę brać ofertę?

Ile im pieniędzy dać na "dzień dobry". Bym wiedział kiedy się wybrać.

Też mam teraz starszy tv Grundig (na nim miałem C+) i nie znam się... od tv też zależy jakość HD? Czy tu chodzi o dekoder? Lub po prostu muszę mieć to i to? Na pewno w okolicach wiosny kupię tv. Czy więc mieć póki co zwykły dekoder i potem jest opcja wymiany? Czy dekoder się też kupuje (można) na własność?

Mam antenę (sprawę że niektóre kanały wtedy nawalały w pogodę przedstawiałem. Trzeba to zmienić?) no i kabel. Więc czy mogę iść zapłacić (za ile) wziąć dekoder i tyle?

Proszę doradźcie mi, będę wdzieczny.

 

PS Nie wiem czy w tym temacie mogę zadać pytanie i czy to nie jest konkurencja (a ja rozmawiam z przedstawicielami NC+),. Co się bardziej opłaca finansowo? NC+/ kablówka? (jaka).

 

Z góry dziękuję i przepraszam za może chaos. Zależy mi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ofert operatorów satelitarnych masz do wyboru albo CP, w którym sportu praktycznie nie ma, w cenie ok 59zł miesięcznie, albo nc+ gdzie sport jest w pakiecie Universe+ (za 49zł/msc w ofercie mix lub 59zł/msc w ofercie normalnej). O UPC nie ma co myśleć, tam telewizja to co najmniej 79zł.

 

Ja do dekoderów z mixxa nie mam zastrzeżeń. W przeciwieństwie do HD2000 i HD3000 z CP. Dekodery są bardzo dobrej jakości, a ewentualna awaria może wynikać tylko z uszkodzenia kondensatorów, a to jest łatwe do naprawy. A jak w momencie zakupu działa sprawnie to można założyć że przez parę lat się to nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim Ty sporcie piszesz w Univers? Sport to Family& Sport.Piszesz że w CP sportu nie ma a co takiego więcej jest U+?Nsport czy Sportklub.W przypadku wymiany kondensatorów we własnym zakresie utrata gwarancji.Już były tu przypadki że po wymianie kondensatorów i wgraniu E2 dekoder padł całkiem.Awaria była na tyle poważna ze koszt naprawy był duży.I co wtedy jak nie posiadasz gwarancji?Płacisz i nie oglądasz bo nie masz na czym.Chyba mało czytałeś o tym dekoderze i ile problemów z nim mieli użytkownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mam do was wielką prośbę. Ma ktoś może jakiś wzór albo wie jak ma wyglądać wypowiedzenie umowy o abonament nc+ z aktualnym adresem itd na 2014 rok ?? Miałem ofertę Universe + paczka Canal+ (Filmowe + sportowe) na 12 msc za 59 zł ale wczoraj dzwonili i zaproponowali tylko samo Universe chyba ale już bez paczki C+. A ja oglądam wyłącznie tylko sport + trochę filmów. Moja umowa kończy się z końcem kwietnia czyli akurat w decydujących momentach w świecie sportu :( Prosiłbym o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelką korespondencję kierujemy na adres ITI Neovision S.A. skr. pocztowa nr 8 02-100 Warszawa. Zakładam, że pismo które chcesz wysłać to rezygnacja z korzystania z usług Dostawcy usług w myśl rozdziału III pkt.9 tego dokumentu http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Dokumen ... 0uslug.pdf Pismo musi trafić do NC+ najpóźniej na 30 dni przed końcem okresu minimalnego umowy.

 

 

Data i miejscowość

 

Rezygnacja z umowy o świadczenie usług

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr {numer umowy} i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem oznaczonego w umowie okresu jej trwania.

 

Podpis

 

 

imię i nazwisko

adres

nr abonenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...