Skocz do zawartości

Pakiet Premium a HBO GO


butrynm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chce się zalogować w Hbo Go wybierając dostawce Polsat Cyfrowy to wyskakuje błąd że błędny użytkownik. Dzwoniłem na infolinie i mi powiedziano że wszystko będzie aktywne w ciągu do 8 dni. Chce się więc od Was dowiedzieć czy też tak długo czekaliście

 

Ps. mam też telefon w Plusie więc wybrałem opcje w której co miesiąc powinienem mieć dodatkowe darmowe złotówki na VOD. Czy da się sprawdzić gdzieś czy te złotówki są przyznane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam jeszcze jedno pytanie. Jak wszystkie te pakiety będą aktywne to będzie to widać w ICOK? Dodatkowo to hasło do np. zresetowania pinu dekodera to było gdzieś zakładane przy rejestracji? Nie przypominam sobie żebym jakieś podawał a niestety woła mi go. I jeszcze jedno a mianowicie jeśli wybieram zresetowanie uprawnień karty w dekoderze w ICOK to nic się nie dzieje i dekoder odbiera kanały tak jak odbierał. Tak powinno być?

 

Ps. przerywa mi HBO 2 HD oraz HBO Comedy HD. Cała reszta programów odbiera bez problemu. Moc sygnału prawie 100% a jakość między 60 a 70%. Jak myślicie problem u mnie czy problem w polsacie cyfrowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź również kanał BBC HD - jest nadawany z tego samego transpondera, co HBO 2 HD i HBO Comedy HD. Jeżeli nadal przerywa, to wina słabszego sygnału. U mnie jest podobnie na Antenie Polsatowskiej (Tak na oko to: Moc 95% i Jakość ok. 60% - pierwszy pasek na zielono), a nic nie przerywa ani nie tnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. BBC HD też przerywa. Niby wszystko jasne ale zaobserwowałem jeszcze jedną rzecz a mianowicie jeśli wyłacze całkowicie dekoder na powiedzmy 20 minut to wszystkie te trzy kanały odbierają bez problemów. Niestety po paru minutach problem z przerywaniem znów wraca. Pomaga kolejne całkowite wyłączenie. Wyłączenie do stanu czuwania nie pomaga tylko całkowite wyłączenie. Dekoder nie jest w żadnej szafce ani na słońcu. Jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba którą zamawiałem do instalacji anteny twierdzi że już się nie da lepiej jej ustawić. Mam jakiś tani konwerter twin i czasze Polsatu 70cm. Jak myślicie może warto kupić konwerter TWIN BLACK ULTRA INVERTO i wtedy jeszcze raz ustawić antenę?

 

Kupiłem konwerter MEGASAT DIAVOLO TWIN. Wieczorem montaż i od nowa ustawianie anteny. Trzymajcie kciuki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasza minimum 80 a nie 70...

Jeden gościu kiedyś przy APSie się kłócił ze nie da sie oglądać TV bo zacina itd (wtedy stałem przy nim) a co sie okazało za ma antene 60 i zadowolony bo ma ale dziadostwo. Powiedziałem aby kupił sobie minimum 80 a najlepiej coś koło 100 :)

 

Wymieńcie ludzie te swoje anteny a nie żeby na forum wylewać żale :) Może być iż tuner jest uszkodzony ale antena jest też winowajcą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i taka możliwość. Jednak wole najpierw sprawdzić dekoder a jeśli z nim wszystko ok to wtedy się kupi większą antenę gdyż teraz mam 70cm z Polsatu. Zresztą taką kolejność proponowała osoba u której podpisywałem umowę na Polsat

 

Wymieniono mi dekoder. Powiedziano też że nie potrzebuje większego talerza bo sygnał jest ok. Niestety problem dalej występuje. Zaobserwowałem dodatkowo że po wyłączenie dekodera a poźniej włączeniu kanał np. HBO2 HD moge oglądać nawet godzine i jest wszystko ok. Jeśli jednak zmienie kanał i wróce znów na HBO2 HD wtedy już obraz rwie. Mam dekoder pvr hd 7000 z Polsatu. Macie jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powiem szczerze że już zgłupiałem. Po instalacji anteny Corab 900 te dwa kanały Hbo oraz BBC HD też klatkowały ale mniej bo raz na pół minuty a czasem raz na około minute. Dziś HBO2 HD klatkuje znów tak jak na antenie 70cm a te dwa kolejne kanały dalej powiedzmy raz na minute czyli z nimi jest lepiej niż na antenie 70cm. Moc sygnału 100% a jakość około 80%. Podszedł do mnie znajomy z dekoderem firmy Sagem i po podpięciu jego dekodera pod moją instalację antenową wszystkie kanały odbierają super. Przypominam że mój dekoder pvr hd 7000 był już wymieniany na nowy egzemplarz i nic to nie dało. Jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podpiąłem pod swoją instalacje dekoder Mediabox+ z NC+. Moc sygnału 100% a jakość 75-76%. Wszystko odbiera idealnie. Każdy kanał. HBO2 HD, HBO Comedy HD oraz BBC HD z NC+ też odbierają idealnie. Według mnie coś nie tak z dekoderem Polsatu. Pojadę i dziś jeszcze raz wymienię. Zresztą dzwoniłem do Polsatu i kazali to zrobić.... Zobaczę co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...