Jump to content
hormon

Pakiet Sex View

Recommended Posts

Witam, dziś ponownie kanał Sex Viev Info jest FTA, filmy średnie ale zdarzy się perełka. :brawo:

W ten weekend też było gorąco. :wink::D:brawo:

Mam pytanie.

Działa wam aktualnie SexView 264 na modułach Viaccess Pocket NP4 Extra?

Sprawdziłem to - faktycznie coś jest nie tak - sprawę zgłosiliśmy do dystrybutora i czekamy na informację co się dzieje.

Zawsze mogą być niespodzianki - przy modułach (Najpierw ZetaCAM Blue, potem Reality CAM, a teraz Viaccess NP4 Extra) nigdy nia ma gwarancji, że programy erotyczne będą dekodowane.

Brak umowy na kanały erotyczne z modułu.

I wszystko jasne.

Moim zdaniem to nigdy kanały erotycznie nie będą dekodowane, ponieważ nie będzie im się opłacało nadawać.

Wczoraj (po dłuższej przerwie) około 22:00 było gorąco. :D

SexView Info jest za free!!! :jupi: Kto chce niech ogląda.

ktoś może wie co się dzieje z okienkiem w sex view,było tam okienko w kodowaniu co niedziele w ostatnim czasie zauważyłem że wogóle nie ma okienka,wie ktoś co na ten temat?

Też to zauważyłem... Zapewne taka promocja już się skończyła...

W listopadzie 2008 r, zakupiłem w sklepie internetowym kartę abonametową Sex View 12+ z abonametem na 12 m-cy. Karta kodowana jest w systemie viacces. Po aktyywacji wszystkie 12 kanałów działały prawidłowo. Kilka dni temu zniknął przekaz kanału Sex View Specjal, na którym mi najbardziej zależało. Pozostałe kanały działają prawidłowo. W tej chwili mam wi ec tylko 11 kanałów z tego pakietu. W okienku jest informacja, że kanał ten kodowany jest tylko w systemie irdeto2. Pozostałe kodowane są w 3 systemach: viacces, irdeto oraz conax. Viacces mam podświetlany. Sprawdzałem to na kilku różnych dekoderach a więc myślę, że nie jest to wina mojego Fergusona FX. Skanowanie nic nie zmieniło. Wiem, że na karcie kodowanej w systemie irdeto2 kanał Specjal działa prawidłowo. Czy mogę coś w tej sytuacji zrobić? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje pozwalające rozwiązać mój problem. Pozdr. :cry:

Zgłosiłem temat do sprawdzenia - ja do 5 stycznia mam ograniczone pole manewru. Jak coś się dowiem - dam znać. Stawiałbym na jakąś awarię po stronie nadawcy...

Dzięki . Będę czekał na info. ponieważ sytuacja się nie zmieniła.

Może ktoś z userów ma kartę kodowaną w tym systemie i rozjaśni sprawę? Pozdr. :cry:

Sytuacja z kanałem SV Specjal rozwiązała się sama. Najprawdopodobniej nadawca miał przez kilka dni problemy z kodowaniem. Aktualnie hula zały pakiet. :lol: