Jump to content
hormon

Pakiet Sex View

Recommended Posts

Jest czy go nie ma? Miałem Full X z Hot Birda na module zeta cam a teraz tylko pixele. A podobno już działa.

Dublujesz temat! temat o tej samej nazwie juz istnieje....

W życiu bym na to nie wpadł, że to takie ważne. Mam nadzieję, że teaz lepiej :lol: i ktoś może udzieli odpowiedzi.

Jest, ale nie można jeszcze oglądać - trwają testy. Spróbuj przeszukać 12,360H SR=27500 FEC=3/4 - jest już tam sam kanał, ale są problemy z odbiorem. Miejmy nadzieję, że jak skończą testy, to problemy znikną.

Nie napisałeś jake masz oprogramowanie w module poniewazż niektóre moduly ZETACAM muszą mieć wgrane nowe oprogramowanie aby oglądac SEX WIW XXX.

Informacja porządkowa - pozamykałem wszystkie tematy o Sex View XXX - wystarcza jeden temat i tu piszemy o wszelkich problemach i zadajemy pytania z nim związane.

Może ktoś się orientuje, gdzie można przeprogramować Zeta Cam? Myślę, że taka informacja przyda sie wielu osobom. Ja osobiście szukałem w Toruniu, Włocławku, Pile, Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy (tam jeżdżę służbowo) i niestety nikt nie może pomóc. Chcę też zdementować to co napisałem w innym poście o firmie Profan, że przeprogramuje, bo po wizycie u nich okazało się, że nadal czekają na oprogramowanie. W takim tempie doczekają się na wiosne 2007 roku :? Wiem, że Holex przeprogramowuje, ale to trzeba wysłać, czekać itd. A może gdzieś w wyżej wymienionych miastach???

Moduł przeprogramowuje firma xxxx

Edycja Mr. Orbita: Namiary proszę na PW między sobą, bo mi tu reklamą zalatuje :P

A ja mam takie pytanie, niestety nie znam odpowiedzi. Gdyby kanały Full-X powróciły, to czy będą działać na przeprogramowanych modułach?

mam modul reality cam,nie polecam pakietu sex view , odbieram tylko 3 programy ich jakos jest bardzo kiepska, nadaja starocie , filmy sa oblensne, poprostu dno

SexView XXX może ciężko jest, za to SexView Info znowu było niekodowane. I to zdarza się im coraz częściej. Dwie soboty temu było odkodowane i w ostatnią też. :P Aczkolwiek film był beznadziejny, nie to co dwa tygodnie temu. :oops:

Gdzieś tak od 11-12 do 14, kiedyś z tego co pamiętam nawet wieczorem, ok. 21.

, filmy sa oblensne, poprostu dno

Stary rozwalasz mnie, włączasz kanał ze szturchańcami i narzekasz że pokazują ci zberezeństwa a spodziewasz się że zastaniesz tam Esmeraldę albo Klan??? Chyba pomyliłeś kanały - to nie kanał Romantica :wink::D:oops::P

Piszac to mialem na mysli jakosc techniczna nadawanych kanalow,czesto byly problemy z glosem a wlasciwie jego brak tylko byl obraz no i ta pikseloza.W chwili obecnej nie mam juz mozliwosci ogladania wiec nie wiem jaki jest stan na dzien dzisiejszy moge tylko podejrzewac.

byly problemy z glosem a wlasciwie jego brak ..

W tych filmach zwłaszcza głos odgrywa ważną rolę :lol: Można czasem stracic ważny wątek jeśli się nie usłyszy jakiegoś zdania hahahahaha :wink::lol:

sex wiew można oglądać na dekoderach neotion box i podobne przez 24 godz, można się nasycić i oglądać oglądać aż do znudzenia, aaaaaaa

Jakby internetu nie mieli to by nie pisali, a piszą czyli to znak, że mają internet. :wink::wink::wink: