Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@katara, musisz wnikliwie poczytać instrukcję obsługi, to jest sprzęt przeznaczony raczej dla zaawansowanych użytkowników. AB IPBox 200S jest w stanie obsłużyć Cyfrę+, pod warunkiem, że zmienimy mu soft na inny niż ze strony producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hired, czy kanały w SD wszystkie działają? Choć najszybciej coś tam w ustawieniach dla HD zmajstrowałeś...

Mam Philipsa PVR, jak oglądam HBO HD, to mniej więcej co pół godziny znika głos, jak przełącze i za chwile powróce na HBO HD, to głos już jest. O co tu kur :censored: chodzi?
Sporo abonentów coś się skarży na ten HBO HD... Zdaje się, że problem leży po stronie operatora, który najzwyczajniej nic nie robi w kierunku, by te niedogodności usunąć... a płacić trzeba :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Philipsa PVR, jak oglądam HBO HD, to mniej więcej co pół godziny znika głos, jak przełącze i za chwile powróce na HBO HD, to głos już jest. O co tu kur :censored: chodzi?

 

Ja na moim Humaxie mialem ostatnio to samo. Przy przelaczeniu na zwykly HBO (Zeby za dużo nie stracić ) i powrocie - głos wracał , ale tylko na jakies pół godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co powiecie na temat dekodera Strong? Jest wart uwagi? Ma tworzenie ulubionych list? Jak on funkcjonuje? Czaję się na niego bo chcę kupić cyferkę i z tych wszystkich dostępnych według mnie jest on najbardziej zgrabny :lol: . Jakie macie o nim zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i mały i zgrabny. Są jednak z nim problemy. Model 6860 ma EPG tylko na dwie audycje. Ponoć się wiesza (u mnie niczego takiego nie było). Listy ulubionych są trzy. Pełna edycja. Tylko po zmianie miejsca kanału manualnie należy zmienić numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba go wezmę, z EPG w sumie i tak nie korzystam, tylko tyle co na paski jest napisane itp. Fajnie, że ma listy ulubionych kanałów, może inny dekoder z c+ też ma taką opcję? Prawdopodobnie wybiorę Stronga, ale decyzja jeszcze się może zmienić. Tylko nie chciałbym znowu jakiejś gabloty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma ten dekoder, zamula strasznie i na pewno nie jest to 3 sek. na moje oko jakieś 5. A jak jest z nowym modelem :?: Kurcze bo muszę szybko się zdecydować, nowy Strong czy Philips DSR 3201. Nie będę się zajmował jakimiś dodatkowymi funkcjami, chodzi mi tylko o jakość, usterkowość i wygodę, np. właśnie szybkość przełączania kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Stronga i póki co jestem zadowolony, kanały przełączają się tak jak na dekoderze Samsung HD Cyfrowego Polsatu. Podoba mi się to, że można w nim ustawiać własne listy kanałów :jupi: .

P.S.

Dla własnej wiedzy zapytałem sprzedawcę czy można w nim robić swoje listy, zapewniał ze nie :lol2: , a ja wiedziałem że można :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie który polecacie dekoder SD z obcnie dostępnych:

DEKODER STRONG SRT 6880,

DEKODER PACE DSR 2221,

DEKODER THOMSON,

 

Jestem totalnym laikiem, moje podłączenie bedzie wygladać nastepująco:

Talerz 80cm konwenter twin będą podłaczone 2 dekodery cyfry.

Myślimy jeszcze o odbiorze Astry na 2 dekodery czy jest sens do takiej konfiguracji jeszcze bawić sie w Astre? I co jest potrzebne dodatkowo aby odebrać Astrę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, mam dosyć nietypowe pytanie. otóż mam dekoder Philips PVR i kłopot z filmboxem HD. mam antenę 80cm, do tego konwerter quad. na pasku poziomu sygnału dla satelity hotbird mam sygnał dobry do cyferki 4. wszystkie kanały, w tym również HD działają z jednym wyjątkiem - filmboxem HD. zadzwoniłam na infolinię i konsultant kazał mi sprawdzić sygnał dla tego jednego kanału na częstotliwości 11449. i właśnie dla tego jednego kanału nie mam wcale sygnału. konsultant kazał mi ruszać anteną, zadzwoniłam do gościa od ustawiania anten i nic lepszego nie zrobił. jak sygnału nie ma tak nie ma. a do centrum abonentów niestety nie mogę się dodzwonić bo za duży tłok mają. czy ma ktoś z was jakiś pomysł na rozwiązanie problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...