Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,nie wiem czy pisze tu gdzie trzeba,ale mam problem,a wiec tak,gdy chce wyszukac programy na dekoderze,to wyswietla sie komunikat,,zle paramety odbioru,wchodze w parametry,i wyswietla sie czerwony pasek,ale jednak wszystkie programy odbiera bez zarzutow,czy moze to byc zwiazane z wymiana kart,ktora nastapi od 18-30 wrzesnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co "tak"?

Masz w Parametrach odbioru, czy Ustawieniach Anteny satelitę HOT BIRD???

 

Nie wygląda to na winę dekodera...

 

powiec mi,jak moze nie byc ustawione na hot birdzie,skoro mam do tej jednej anteny,podlaczone 2 dekoder,N-ki i Cyfry,na N-ce wyswietla sie ile jest procent,i jakosc,a na cyfrze nie,a mam podlaczone te 2 dekdoery do 1talerza,wiec wychodzi,na to ze chyba jest to wina dekdoera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, pisalem juz kiedys, ze mialem problemy z tym dekoderem Philips HD, wymienilem na nowy i czesc problemow znikla, ale strasznie denerwuje mnie jedna rzecz, a mianowice zanik dzwieku na chwile co jakis czas, macie ten sam problem? isc wymieniac znowu dekoder? :P

tak oprogramowanie mam wersje 56, a ostanio glos zanikal nawet na 10 min i trzeba bylo zresetowac dekoder, bo niby w instrukcji jest napisane, ze jesli zanika dzwiek lub obraz to trzeba dekoder podlaczyc jakos inaczej nie przez HDMI, ale wydac niepotrzebnie kase jesli bedzie to samo to nonsens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 149 PLN jest HD6101 ale dla nowych abonentów.Mi nie chcieli odsprzedać choć przysłali niezmiernie długi list że cieszą ich wszystkie opinie abonentów.I generalnie mogę im oddać sprzęt i używać swój sprzęt.No ale umowa kończy mi się 01.07 i wtedy im wygarnę jak traktują starych abonentów.Może nadal N-ka będzie miała swojego nboxa za 38 i pakiety za 38 PLN??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli posiadasz Multipakiet Canal+ to do tego Multiapkietu nie możesz dokupić pakietu komfortowego. Możesz jedynie wziąść kartę + moduł i włożyć ją do własnego odbiornika np. Globo, Ferguson, Humax, Technisat etc. W innym razie będziesz musiał zakupić dekoder Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Ostatnio zauważyłem pojawiające się na ekranie telewizora artefakty, mozaikę. Widoczne jest to zwłaszcza przy dynamicznych scenach - ot przykładowo wczorajszy mecz LM. Nie jest to widoczne cały czas, pojawiają się kilkusekundowe przekłamania i za jakiś czas znikają. Dosyć irytujące to jest :P Myślałem że jest to wina anteny, przełączyłem na drugą i efekt ten sam. Dekoder pokazuje, że siła sygnału jest dobra (zielony kolor)

Czy możliwe jest, ze zaczyna padać mi dekoder (Pioneer 1330 soft oryginalny)? Czy jednak przyczyna leży gdzie indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potoczna nazwa zjawiska, które zaobserwowałeś to popularna "pikseloza" :wink: Wina jest bardziej po stronie nadawcy, niż po stronie sprzętu, który używasz, ponieważ przy tak zatłoczonych transponderach polskich platform, gdzie nadawcy muszą obniżać jakość nadawanego sygnału, żeby upchnąć na transponderze jeszcze jakiś dodatkowy kanał, nie ma się czemu dziwić, że takie coś występuje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...