Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W telewizorze jest tylko jedno wejście Euro ?? Jeśli są dwa to sprawdź czy na drugim działa.

Jeśli wykluczyłeś uszkodzenia kabla Euro to trzeba się pobawić ustawieniami w telewizorze i dekoderze.

Może być tak że telewizor Daewoo nie obsługuje sygnału RGB. Dopasować ustawienia.

Jest to do zrobienia bez większych problemów. Tylko na odległość to ciężko tłumaczyć. Nie mam tego Sagecomm przed sobą to nie powiem ci gdzie dokładnie są ustawienia obrazu w którym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Dlaczego Cyfra przerzuciła TVP1 HD i TVP2 HD na kanały, odpowiednio 250 i 251?

Ma ktoś wiedzę czemu ma to służyć i czy jest szansa, że powrócą kiedyś pod nr 1 i 2 dekoderów.

Niby nic wielkiego ale utrudnia troszkę życie obecna sytuacja ;)

Dz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy to dobry temat ale napisze tutaj. Otóż mam problem z odbiorem wszystkich kanałów TVN, Rebel.tv i TVP Info. Co jest dziwne problemy z odbiorem tych kanałów występują tylko w dni słoneczne między godziną 14 a 17. Mam antenę chyba 60 cm z cyfrowego polsatu tą bez napisu HD, dekoder Sagem SD. Czym te problemy mogą być spowodowane ? złym ustawieniem anteny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ja powiem tak, użytkuję równolegle wiele dekoderów sat, między innymi takich marek jak DM, GM, Opticum i trafił mi się przez przypadek również Sagemcom DSI87 i pewnie spodziewacie się, że będę ten ostatni odbiornik potwornie krytykował, a ja mam wcale dobre wrażenia z jego użytkowania.

 

Dla porównania, działa o wiele lepiej, niż również czasem użytkowany przeze mnie Pace HDS7241/91, który w pięciostopniowej skali oceniam na 1.

 

W tej samej skali Sagemcom DSI87 ma u mnie 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie narzekam, zawiesza się najwyżej raz w m-cu, gdy za szybko pstrykam kanałami. Jedyny felerem jest to, ze zmienia mi w MENU-USTAWIENIA TELEWIZORA rozdzielczość z 1080i na 576p. Podejrzewam, że powodem jest amplit. ONKYO, do którego jest wszystko podłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...